бебешката козметика на Бочко

  • 40 404
  • 268
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 017
Един - два пъти съм купувала сапун, а мокрите кърпички ползвам редовно.  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 354
Освен крема за подсичане, друго не съм купувала, но от него съм доволна Peace

# 47
  • Мнения: 164
Аз съм ползвала крема ,сапуна и верото за миене на бебешки съдове и от всичко изброено съм доволна.

# 48
  • Мнения: 222
ползвам почти всички продукти на Бочко. Доволна съм, само от олиото се разочаровах. Почти 5 месеца го ползвахме и бях доволна - кожата му беше добре и всичко беше ок, но последно купих олио с новия им етикет, и на малкия кожата стана една суха и почна да се бели. Та изключая олиото, което развалиха, ползвам сапунчето, кремчето за д-то, кремчето за зъбки (доста ни помогна) слънцезащитния крем и верото. Кърпичките не съм ги пробвала, а и не бих, щото аз не съм фен на кърпички в кутия, но ако мерна в пакетче, може и да  взема  Peace

# 49
  • Мнения: 18
Здравейте, мили дами!

Както личи от ника-а ми, аз имам вземане-даване с марката Бочко... И преди в този форум са писали хора от Лавена, но малко грубо търговски, докато сега подходът ще бъде да сме полезни доколкото можем - имаме опит и знаем, че не става като амбулантна търговия!

Благодаря ви за отзивите! Съжалявам, че не всички продукти са добре разпространени - работим усилено с дистрибуцията, но не става бързо и лесно...

1. За олиото:
Сигналът е получен - препращам линк от тази дискусия в лабораторията на Лавена Шумен и ще ви препратя отговора... защото това е обезпокоително и то много! Като цяло бебешкото олио не би трябвало да предизвиква подобни реакции. Колежки споделиха, че млякото за тяло е по-добрият вариант за лятото - попива по-бързо и бебчо може да бъде облечен също по-бързо.

2. По другите продукти:
Кремчето против подсичане си е класика, радвам се, че продължава да помага на толкова бебешки дупета. Защитното кремче също е добро - става за всички сезони - но обръщам внимание - това, че съдържа UV-филтри не го прави слънцезащитна козметика. В предишни теми някой му беше закачил дори 15-и фактор... Няма такова нещо! То е допълнение към грижата за бебешката кожа, а за излагането на слънце нищо няма да казвам, защото съм пристрастен и смятам, че децата трябва да бъдат пазени от слънцето.

3. За кърпичките:
И ние видяхме, че кърпичките не са особено успешни и то даже като концепция за почистване на ръцете. Затова отскоро на пазара има едно гелче на спиртна основа със смрадлика, което става за вашите ръце и за ръчичките на малко поотрасналите бебчовци.

Желая ви много радост с вашите малки съкровища!

# 50
  • Мнения: 396
Всичко на "Бочко" е супер!
Носиха ми нещата от България!

# 51
  • Мнения: 224
а коя е новата опаковка на олиото? Аз съм купила, това което е на сайта, но ме притеснихте с мнението с иза него...Специално за кремчето аз го ползвам върху себе си - за лицето или някакъв кожен проблем и ми помага много / от малка го знам/ а и много го хвалят! Като се роди беба с него ще я мажа дано и понася Simple Smile
Купих си гела за миене на ръце - той се ползва без вода и чух че е добър мисля да ползвам и нега,общо взето всичката ми козметика е на Бочко Wink

# 52
  • Мнения: 140
Ползваме от самото раждане сапун, шампоан, крем против подсичане . Лятото и кремчето с UV филтри. Мн съм доволна Peace

# 53
  • Мнения: 18
Днес малко по-късно ще имаме информация по случая с бебешкото олио.

Използвам възможността да ви кажа, че в момента на пазара е възможно все още да има и от новите, и от старите опаковки - РЕШИТЕЛНО ОБАЧЕ НЯМА МЕНТЕТА, КАКТО НИ АЛАРМИРАХА:) Не предприемаме кампания, защото не виждаме смисъл да пълним гушите на медиите, вместо да работим по продуктите.

Поздрави,

# 54
  • Мнения: 830
Крема със смрадлика е супер, много съм доволна от него. За другите продукти не знам.

# 55
  • Мнения: 3 314
Ползваме от самото раждане сапун, шампоан, крем против подсичане . Лятото и кремчето с UV филтри. Мн съм доволна Peace
   Peace   и аз съм доволна от тези продукти

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 364
От самото начало мазах дупето с крема против подсичане, предпазва много добре и ако е леко зачервено - помага. От сапуните също съм много доволна. От олиото обаче - не. Мазах няколко пъти и кожата на дъщеря ми започна да се бели, също и не попива добре. Сякаш вместо да овлажни - изсушава.
Като цяло съм доволна и се радвам, че БГ произвежда и качествена козметика за деца. Серията на "Българска роза" също е страхотна. 

# 57
  • Мнения: 521
Само кремчет-харесва ми.Мисля да пробвам сапуна.

# 58
  • Мнения: 283
ползвала съм кремчето - много помага. Не знаех, че имат и други продукти - ще ги пробвам. Много бях изненадана, че тук е писал и представител на фирмата. Приятно изненадана. А това не се случва често на един редови потребител Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 318
Ползвам крема и е супер Peace
Моя позната е много доволна от гела за зъбки, но за съжаление не мога да го намеря в аптеките. На места дори не са чували за него  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт