Teма за българите в ИСПАНИЯ (мами , татковци ,бъдещи и настоящи)

  • 9 019
  • 235
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
а сега ново двайсет - въпрос4е отново
вадили ли сте си дигитални фотота онлаин- препоръ4аите ми някоя фирма ако сте доволни .аз се разрових в нета 4е мисля най накрая да извадя пове4е  снимки  и наизлязоха доста неща. та някои ако си е вадил така снимки да казва с коя фирма да поръ4вам и страницата ако я имате . в пустото село ги вадят по 50 сентима - няма да им дам аз толкова пари като мога 3 снимки да си направя вместо една Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 212
За детската градина ще посъветвам да звъниш по настоятелно по телефона, докато ти кажат кога да отидеш. Ми те не понаха ли ве4е?
За снимките, аз отивам ва Карефур с картата,или пък ги ка4вам на дискетка, пъхам я в машината (има такава дето продавата мобилни) и колкото пове4е снимки толкова по евтино.Много е лесно, сам си оперираш с нея. Моите излязоха по 22 сентима.
Лошото на 4астните е, 4е ти искат 2, 3 евро за "добре дошъл"
Във "Foto Prix" в момента има оферта 50 снимки за 6.50 ?.

Бари, Салоу не е ли близо до Маями Плая  newsm78

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Тея привет
то4но щях да те питам как е минала по4ивката ..ама ти в седми4ната тема си писала Simple Smile
 абе и аз така си правя снимкитев ..оба4е трябва да се разкарвам .. да ида или до карефур или до някъде си на майната ...та затова питам ..4е тук са се изтарикатили .. зна4и сам на ма6ината неможе! трябва или да и ги остави6 за 1 ден - по 17 сентима  или да ти ги направи за 4ас съответно от 40 до 50 сентима варират цените . по саитовете оба4е ти обещават да ти ги изпратят в къщи пък и някакви цени от 10  сентима ..добре идва . Пък и вие нали сте курортен град ..сигурно под път и над път има автомати Simple Smile  аз съм насъбрала към 5000 снимки и само "любимите " ми сигурно са 500 де да знам колко са то4но Simple Smile и като по4на да ги преглецдам не мога да се разделя с никоя . скоро ще пробвам онлаин Simple Smile.
 а за детската градина ве4е ходих . в понеделник по4ва ... да видим как ще мине .
готино е 4е сте в хубаво у4илище - 4астно или общинско ? и 4е има избор де .
 требе да бегам от туи село не издържам ве4е Simple Smile 

# 18
  • Франция
  • Мнения: 152
Ето ме и мен, бременна  preggo  Grinning и много Щастлива На много малко хора сме казали, 4е преди 6 месеца бременноста ми беШе неуспеШна. Но сега не мисля за това, настроена съм оптимисти4но
Лятото беШе 4удесно, родителите ми бяха гости. Ходихме на море за 1 седмица в Дениа.

За таксите и условията в яслите не съм на ясно.


Анка, моя девер( брат на мъжа ми, не съм сигурна дали така се казва) поръ4ва снимки тук
http://revelado.ya.com/ , носят ти ги у тях и са много доволни. Мисля и аз да поръ4ам следваЩия път.

Тея, стискам ти палци за изследванията, знам какво е да 4ака6  Praynig

# 19
  • Мнения: 4 212
О, Дормилона, ти се изгуби, а то бебе сте правили. Зна4и сте били заети Mr. Green
4астито, на пролет ще броим бебета  Peace

Анке, 4естита ти у4ени4ка. Тя сега на гуардия ли ще бъде или...? А тези с яслите и детската градина не са ми ясни, понеже Ванина тръгна директно  на у4илище тук. Я пообясни да знам, нъл ме гони любопитството.  Flutter От колко до колко 4аса, какво ти искат, какво плащаш. Ади давай.

# 20
  • Мнения: 2 825
еее, пак си имаме наша темичка... то май не е много за мене де, че пише мами итатковци, а аз не съм ни едното, ама ще ви досаждам от време на време, шъ знайте  Wink
Теичка, стискам палци за изследванията  Heart Eyes Heart Eyes Прочетох за резиденцията ти... хи хи хи голям майтап.... чак не миго побира акъла, че то такъв вид резиденция няма, как могат да го объркат  newsm78 newsm78 newsm78

Дормилона, честито за бременноста и само положителни емоции през следващите месеци.

А за яслите и аз не мога да помогна  Sad

# 21
  • Мнения: 4 212
Кларе, ти си в графата "потенциални родители" така 4е стой тук мирно  Naughty
Тва за резиденцията ми е един от многото култови слу4аи, така 4е аз съм свикнала.Ще се оправят нещата, но винаги трябва да има ти4кане при мен.

Анке, ти като си поръ4вала от Ла редут, за колко време идват и как заплащаш? Аз имам един каталог, ама е бебешки за възраст от 0 до 6 годишни. Оба4е предлагат и каталог за възрастни,ако си поръ4ам ще ми изпратят.Имаш ли наблюдения как е ка4еството и цените?
Аре по4нах пак с въпросите ама.....коту и тва и  Mr. Green

# 22
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Дормилона едно голямо ЧЕСТИТО и дано този път вси4ко да бъде наред Simple Smile  Hug Praynig
 и аз към тези се бях орентирала  да проявявам . но намерих и едни други http://www.leaderfoto.com/?view=content&id=1&PT=11262834 … 5d5&country=3
 и не само тях де Simple Smile
Тея ами на детска градина  ,или по български на ясла ще ходим. зна4и детската градина е от 4 месеца до 3 години - после ги пращат в колехиото  Rolling Eyes . нищо особено не е . записва6 детето - оба4е предварително (аз това не го знаех - 4е ред се 4ака ). 4есто бъти бременни майки записват децата още неродени . нали тук на 4 месеца тръгват на работа . а може да 4ака6 и година . Утре ни е първи едн и тогава ще видя как е .. като ходихме на родителка среща  никак не ми хареса . пода си е теракот и няма6е нищо застлано и видях само от тези  сглобяемите килим4ета , което за едно въргалящо се и лежащо дете хи4 не е много . и гра4ките не бяха кои знае колко . може да са ги скрили някъде де Simple Smile . зна4и  разписанието е от 9 до 14 или от 9 до 17 4аса . без опции за пове4е 4асове - това в общинските градини . разбира се има и 4астни . при нас оба4е имаме 1 общинска и 1 4астна . в 4астната не искам да я давам заради те зи извратеняци дето ги разправяха по телевизията . тогава по4нах да се замислям 4е наистина колкото и да ти доказва някои какъв е и от къде идва и колко е добър пригледането на деца виняги трябва да имам едно на ум . не 4е в  общинската детската градина не може да се слу4и .. но аз специлно съм по спокоина Simple Smile . както и да е това е основно . каквото те интересува питай . поне за сега не се сещам друго .
Клара мила как не си за темата ..ами то така ми дойде просто , не 4е  е специално за майки и татковци Simple Smile
 я предложете как да я прекръстя темата  4е да не се бъркат тъй хората бе Simple Smile

# 23
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Тея има един каталог - тои е около 600 700 страници ..като  некерманите . ами зависи какво си поръ4ала  и в зависимост от това от 3 седмици или 3 месеца Simple Smile като мен .
 ами аз плащам при доставката . направо ми  го карат в къщи и плащам на куриера - същото е ако е и от пощата .  аз съм поръ4вала 3 пъти ама все за бебка - добри са нещата ..мако са по скъпи от венка например ..но стават ..но за себеси не съм поръ4вала нищо . едно 4е съм дебела сега и все се надявам да отслабна едно 4е имам гор4ивия опит от венка - пове4ето неща които си купувах от там на картинка са едно , а като ти го пратят друго .   
каталога ще ти го пратят ако си купи6 нещо или маи може6е да се поръ4а по интернет
http://www.laredoute.com/

# 24
  • Мнения: 2 825
Нищо няма да сменяш... аз самона майтап се оплаках от заглавието  Wink добре си е така, нали се надявам скоро и аз да се пиша 'испанска мама'  Wink
Теичка, то и смойте документи на там отиват работите и тука много лъжат, да ги вземат мжтните, направо крива ме направиха миналата седмица. А върха беше, когато сегашния адвокат ми каза, че бившия ми шев и мой 'адвокат' можело да ми направи документите по масовата легализация  .... направо позеленях от яд, идеше ми да ида до Нерха и да го  #2gunfire #2gunfire оня цървул. Ама майната му, тая седмица трябва да ги подадем и адвоката каза, че ще излязат бързо  Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 4 212
реогрупасион фамилиар ли ще правиш в слу4ая? Нали на Ники излязоха? Оба4е има закон, не съм много сигурна де, 4е ги сменят като долнигащи ве4е, 4е трябва да имате поне 1 година брак Rolling Eyes
Моите бяха Аррайго  Thinking, ко ми  трябваше.  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 4 212
Можело е да ти ги направи документите бившият ти шеф, щом си влязла до август 2003. Трябвало е да настояваш, те няма да се мръднат. Но май не си знаела  Thinking

# 27
  • Мнения: 2 825
По Арайго сосиал ще подавам, с на Ники резиденцията, контракт за работа и 3 години престой в Испания.... това влезе в сила на 7 август... адвоката каза, че тия щели дас ги разглеждат отделно и да става бързо, пък ще видим колко време ще отнеме, като знам какво означава бързо в Испания  ooooh!

А за предния закон, бях ти казала, че не ми дадоха сертификат за ападронамиенто от Палма, правили са някаква проверка от полицията на адреса и са ме отписали от там и за 4 месеца (между Майорка и Марбея) не можех да докажа, че съм била в Испания, та затова не ми приеха документите. Адвоката(настоящия) каза, че нямали абсолютно никакво право да го правят и били длъжни по закон, ако аз не съм се отписала да ми издадат такъв сертификат.... абе майната им, минало заминало, не ща да се ядосвам сега... дано този път станат, че сватба ме чака в БГ  Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ааааааааа сори Клара  ве4е го смених  заглавието  Mr. Green ама вие продължаваите да действате по въпроса ..то лошо няма  Mr. Green Whistling
 и ти ли си така бездокументна Simple Smile
моята женитба се отлага за сега и ако е вярно това за 1- та година май доста време ще трябва да по4акам и аз за да се сдобия с документи Simple Smile .
аз знам 4е за семейно положение трябва само да докоаже6 съжителство 1 година  и след брака може6 да кандидатства6 за пермисо де резиденция , от там нататък оба4е незнам как ще ми излезе пермисо де трабахо . ама и това ще стане все някога Simple Smile
успех и 100 % ще ти станат документите - по арраигото си ги правят от незапомнени времена . оба4е мисля 4е даже намалиха наскоро границата - 2 години 4ух веднъж по телевизията (може и да са объркали  Mr. Green)

# 29
  • Мнения: 4 212
те вси4ки казват 4е по аррайго става по бързо, ама нъцки, така ме оплетоха пак, 4е... Twisted Evil не вярвай на адвокати и ОНХ.

Общи условия

Активация на акаунт