Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 21 653
  • 449
  •   1
Отговори
# 390
# 391
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Радвам се!

# 392
  • Мнения: 0
Кой избира обувките на Ламия - олеле какъв ужассссс

# 393
  • Мнения: 2 069
Кой избира обувките на Ламия - олеле какъв ужассссс
значи не само на мен не ми харесват  Twisted Evil

# 394
  • Мнения: 1 064
Лелята май първа разконспирира Ламия, а? Язък, че Сузан й е душеприказчик, а не може да усети накъде духа вятъра...
За целия вид на Ламия - нямам думи.

# 395
  • Мнения: 332
Ей, тоя Кенан пак отиде да се прави на влюбен, е сега е моментът Ламия да каже:"Джемил, чакай, идвам с теб .....", а Кенан да разбере, че не му е отсъдено да си играе с чувствата на хората.

# 396
  • Мнения: 3 098
Лелята май първа разконспирира Ламия, а? Язък, че Сузан й е душеприказчик, а не може да усети накъде духа вятъра...
За целия вид на Ламия - нямам думи.
Сузан винаги слага собствените си предпо4итания на първо място.
Лелята е страхотен наблюдател и винаги успява да напипа вярната нишка.
Видът на Ламия и мен не ми допада.

# 397
  • Мнения: 0

Да така е, но на лелята и прави чест, че първа от "непознатите" оцени достоинствата на Ламия, пък и успя да го каже добре, нищо че не я разбраха.

# 398
  • Мнения: 83
Уф, искам да си изтегля саундтрака, преди го имаше в замунда, сега е го намирам. Някой ако даде линк ще съм благодарна   bouquet

На мен жилетките на Ламия ми допадат. Имаше и едно бяло палто, наистина много красиво  Heart Eyes

# 399
  • Мнения: 1 064
Марица, отдавна си мисля, че Сузан предпочита Кенан повече от самата Ламия. Все я буташе към него... ББ И ще си остане в неведение до самия край. Което е най-комичното в ситуацията...

syd_13, намери ли кадрите? Ако ги вземеш от тук вършат ли ти работа - в самия край на клипа са:

http://www.youtube.com/watch?v=QTXkuVJ_VQk

# 400
  • Мнения: 275
Сузан рядко е имала правилна преценка, макар да се предполага, че тя най-добре познава Ламия - знае всичко за нея.

Видът на Ламия е меко казано странен. Защо я състаряват по такъв грозен начин.

# 401
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Ето ме и мен днес не можах да гледам филма имах работа навън.Като изгледам серията ще мога да коментирам и да ви изчета.

syd_13, намери ли кадрите? Ако ги вземеш от тук вършат ли ти работа - в самия край на клипа са:
http://www.youtube.com/watch?v=QTXkuVJ_VQk
Намерих ги във vbox на български.Нали ми каза да търся между 24 и 30 серия.За което съм много благодарна.   bouquet  Намерих сцената в 27 серия.  
http://www.vbox7.com/play:76e85e92

# 402
  • Мнения: 0
И аз не мога да разбера защо така обличат Ламия - тя е млада и би и отивал съвсем друг стил. Може би така и предават целомъдрен вид, ама то чак толкова не бива.
Много ми се иска да изкоментирам Афифе. Много ме разочарова тази жена. Уж много обича брат си, а май повече парите и славата покрай него. Досега не съм чула един правилен съвет от нея. Как не можа да оцени поне малко от положителните страни на Ламия, да каже нещо добро. Определено симпатизира на Джавидан, но пак казвам май заради парите. Така мисля!

# 403
  • София
  • Мнения: 23 098
Краят на този линк ме подсети да попитам къде го има дадено това писмо (от Джемил до Ламия)? Че голямо любопитство ме подгони  Laughing

# 404
  • Мнения: 267
tonkabonka,писах ти на лични  Peace

Общи условия

Активация на акаунт