Евалата Бу (дет' се вика)

  • 1 619
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 072
Бу, след поредната тема "Спря ми кърмата" и твоя изчерпателен отговор не мога да не ти кажа, че все пак ти се възххищавам за амбицията и желанието да помогнеш на всяка изпаднала в затруднение майка, макар да няма според мен тема, която да не е обсъдена поне десетина пъти в този форум. Всеки път намираш време (макар че времето е пари, и на мен лично ми е страшно скъпо!) да обясниш подробно и изчерпателно какво трябва да се направи, или най-малкото да изразиш съчувствие или да се зарадваш с някой.
Предполагам, че и удовлетворението е голямо след поредната тема "Върна ми се кърмата", но въпреки всичко исках да ти го кажа всичко това по-горе.
Като база за сравнение:спомням си как на един мой поставен въпрос в една от другите теми,единствените реакции бяха "Виж в търсачката" и макар ти да имаш основание да го казваш същото, никога не го правиш. Евалата за което.
Айде лека нощ сега!
Поздрави, Сара

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
 Grinning  bouquet
Благодаря за топлите думи!

# 2
  • Мнения: 1 072
Няма защо, наистина ме впечатлява това, че нито един път не се каза в тоя форум "Абе това сме го говорили поне 100 пъти" (защото има такива теми!).
По този повод, има и много други майки тук, които се включват винаги с полезни съвети, това се отнася и за тях (не се обиждайте така че!), просто не мога да цитирам всички, а и се сещам само за още няколко други имена, но става въпрос като общо за атмосферата тук, оф, аз съвсем се оплесках, я да ходя да "спя"   bouquet на всички!

# 3
  • Мнения: 172
И аз се присъединявам към ,,ЕВАЛАТО,, щото и на мой доста явно изтъркан въпрос единствено Бу ми отговори точно и конкретно /беше преди 10-тина месеца/,но го помня че ми се печеше яйце на дупето тогава.Не съм от кърмачките /кратка ми бе кариерата Laughing/,но на бялото не мойш каза червено Wink.
Благодаря.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Едно "евала" и от мен - напълно заслужено Wink

# 5
  • Мнения: 4 242
Евала и от мен и огромно благодаря! Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 6 206
И аз на всяка благодарствена тема, пак да си кажа благодаря...
Но ако до 4-5 месеца тука не го отбия може и за бой да те търся. Mr. Green
Майтапче.

# 7
  • Мнения: 7 430
Едно БЛАГОДАРЯ и от мен получаваш Hug smile3501

# 8
  • Мнения: 4 629
И аз благодаря за ценните съвети и подкрепата, която получавам тук   bouquet

# 9
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Благодаря Бу! Аз съм от майките, които си мислеха, че ще кърмят до към 8ми месец, ако имат късмет, а благодарение на теб и форума стигнахме доста по-далеч.... Grinning

# 10
  • Мнения: 8 463
Не мога да не благодаря и аз!Пусна ли въпрос-особено ако е спешно,Бу е на линия.И Хедра!
Благодаря и на двете!  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 280
Присъединявам се към благодарностите,просто не мога да мълча.Не пускам често теми,но чета и черпя много информация от тук.Възхищавам се от изчерпателните отговори и доброто отношение.

# 12
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
 smile3501 smile3525

# 13
  • Мнения: 75
Огромно благодаря и от мен за Бу и всички останали без който нямаше да се кърмим още! Hug   bouquet   bouquet   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 6 259
  bouquet smile3501 newsm51 и от мен!

# 15
  • Мнения: 5 577
Евала и за отговорите по другите теми и форуми!
Чета ги винаги внимателно.
Винаги изчерпателни, без заяждане и излишни приказки!

Доста фенки има Бу.
Заслужено.

  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 068
Чакайте да се включа и аз, нищо че съм новоизлюпена кърмеща майка и то с проблем с кърменето.

На Бу благодаря от цялото си сърце, защото ми беше винаги подкрепа и винаги ми помагаше през цялата бременност. Не спира да го прави и сега. Винаги е готова да ми помогне и да ме окуражи, което е много важно за мен в този момент.
Така че едно голямо Благодаря имаш Бу от нашето тричленно семейство!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 09 сеп 2005, 11:05 от renci

# 17
  • Мнения: 967
 За Бу newsm51 и от нас двамата с Дими!

# 18
  • Мнения: 1 277
Бу, благодарности от мен и моя син  bouquet! Аз също щях скоро-бързо да се откажа от кърменето ако не бяхте ти, Белинда, Джейд, Хедра, Зори и другите момичета, които се отзовавахте, когато имах проблем с кърменето.

# 19
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Браво, Бу!  Grinning Голяма работа си, майна!  Laughing Heart Eyes  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 784
Наистина си голяма работа, Бу!!! Спешъл благодарности и от моето бозайниче!  Mr. Green Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 980
Благодарности и от мен за Бу, Хедра, Jade, Free Soul... и всички, които са на линията за помощ при кърменето (и захранването). Освен това с вас е чуден купон, да знаете Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 3 992
Аз също искам да изкажа възхищението си от Бу и от готовността й винаги да ни помага!
Бъди жива и здрава, дет се вика!
Мира Hug  bouquet

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 653
Хайде и аз да се присъединя към благодарящите. Благодаря на всички, които винаги намират време и енергия да отговорят бързо и своевременно на често тревожещите ни въпроси.  newsm51

# 24
  • Мнения: 7 106
Бу има огромна заслуга и със създаването на този форум, както и със събирането на информация капчица по капчица. Благодарение на форума повечето от нас кърмят успешно, това е факт! Само се замислете дали щяхте да ръзсъждавате по същият начин, ако го нямаше и колко нови неща научаваме всички ние, благодарение на споделеният опит.
Радва ме също и факта, че все повече бременни майчета надничат тук и се интересуват, а всички ние, настоящите кърмечки Flutter ги стимулираме да четат и четат.
Точно днес си мислех, че от нашият набор - април 2004 пет мами все още кърмим! И още 3-4 кърмиха до след годинката! а съм сигурна, че повечето сме си мислили - ще покърмим 2-3 месеца и стига толкова! Да, ама не! То било заразно бе Wink!
Благодаря ви момичета на всички, че правим форума такъв, какъвто е! А именно - полезен! newsm51

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Добре казано, Зори  smile3501

# 26
  • Мнения: 1 878
Ми то и аз искам да благодаря нищо че нищо не съм питала (засега) ама чета ли чета и така както я бях подкарала с дохранване с шише сигурно нямаше эда стигна далече ако не бяхте вие всички мили мами пишещи тук и най-вече Бу,така че сега сме вече само на маминото цоко и сме щастливи и доволни и двамата, а с милия батко за съжаление нямах тоя късмет да ви имам. Затова наистина  Hug БЛАГОДАРЯ smile3501

# 27
  • Мнения: 3 550
Специални благодарности и от мен и моето жабче. Много пъти сте ме подкрепяли в трудни моменти. Благодаря, че ме "заразихте" с кърмачество.

# 28
  • Мнения: 127
На Бу и на цялата тайфа - благодарности за съветите и подкрепата! И ние все още се кърмим, макар, че минахме през много проблеми. След време ще разчитаме пак на вас, при отбиването Wink

# 29
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И от нас благодарско  bouquet.Благодаря и на другите момичета,които не се уморяват,БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet

# 30
  • Мнения: 280
А уж една птичка пролет не прави Wink
Бу, поздравления и от мен за ентусиазма, сърдечността, добрите съвети, навременната помощ и подкрепа, и добрата кауза, с която си се заела!!
Все така всеотдайна бъди, примерът ти наистина е заразителен!! newsm51 newsm51 newsm51

# 31
  • София
  • Мнения: 2 768
И АЗ СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМ КЪМ ТЕМАТА С ЕДНО ГОЛЯМО "БЛАГОДАРЯ БУ"  bouquet

# 32
  • Мнения: 2 467
Благодаря на Бу и на всички други мамчета с опит, които помагат на начинаещи-незнаещи-ошашавени мами като мен  Hug

# 33
  • Мнения: 1 283
И аз благодаря на Бу и на вси4ки останали!  bouquet   bouquet   bouquet
Без вас едва ли щях да кърмя до сега!Радвам се,4е ви има!

# 34
  • Мнения: 224
 newsm51  Хиляди благодарности и от мен!

# 35
  • София
  • Мнения: 3 688
И аз се присъединявам към благодарностите....
щастлива съм че все още кърмя и то благодарение на ВАС майките които неуморно отговаряте на отново и отново почти еднакво задаваните въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт