От къде сте (в България)?

  • 12 820
  • 267
  •   1
Отговори
# 30
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз съм от София, родителите ми също.

# 31
  • Мнения: 463
 от  Стара Загора съм Laughing

# 32
  • Мнения: 4 244
от  Стара Загора съм Laughing
А така сега - си мълчиш и се спотайваш Беройче! Naughty
Давай отчет, ако искаш и на ЛС да се разберем дали се познаваме Laughing Hug

# 33
  • Мнения: 2 825
Аз съм родена в Русе, тати е от Търново, а мама си е Русенче. Израснала съм в Русе, а ваканцийките съм се подвизавала из Търновско.
Май друга русенка не се включи  newsm78

Дорит, знам че в Европа има закон за събиране на семействата, може да пробваш по него да вземеш майка си легално.
Гарантираш за нея и показваш доход, че можеш да я издържаш и би трябвало да получи документи за нормално пребиваване, без право на работа. Закона важи за съпруг, съпруга, родители и деца до 18 години, но много зависи и от твоето разришение за пребиваване. Най добре да се консултираш с адвокат.

# 34
  • Мнения: 1 173
Аз съм родена в Русе, тати е от Търново, а мама си е Русенче. Израснала съм в Русе, а ваканцийките съм се подвизавала из Търновско.
Май друга русенка не се включи newsm78

Дорит, знам че в Европа има закон за събиране на семействата, може да пробваш по него да вземеш майка си легално.
Гарантираш за нея и показваш доход, че можеш да я издържаш и би трябвало да получи документи за нормално пребиваване, без право на работа. Закона важи за съпруг, съпруга, родители и деца до 18 години, но много зависи и от твоето разришение за пребиваване. Най добре да се консултираш с адвокат.

Мерси за съвета. Мъжо е с немски паспорт, така че от тая гледна точка няма проблем. Ама е още рано. След 5-6 години като се пенсионира мама тогава ще го мислим.
Мъжо е от Русе. Mr. Green Може и да се познавате. Crazy

# 35
  • Мнения: 2 825
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
може, то Русе си е едно голямо село , ако кажеш повече за него, може и да се разкрием Wink

За Германия съм сигурна, че го имат закона... бащами пита за майка ми, но неговото разрешително не позволява, мисля че трябваше да имаш разрешително за минимум 3 годишно или за постоянно пребиваване.

# 36
  • Мнения: 6 390
Аз съм гордо маке от Благоевград.

Аз пък съм гордо маке от
ПЕТРИ4  Party Heart Eyes Hug

Живяла съм там първите три години  Wink гледали са ме бабите, и после нашите са ме взели на София  Rolling Eyes направо на детска градина  Confused Wink
Но вси4ките си ваканции съм изкарала на Петри4  Grinning Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 456
От Пловдив съм  Laughing

# 38
  • UK
  • Мнения: 1 334
аз съм родена във Видин,никога не съм живяла там,но много обичам да го посещавам.9 години съм живяла в Студентски град (4 с нашите и пет 15 години по-късно) и през останалото време в Козлодуй Grinning
от 3 години живея на острова и съвсем съм подивяла Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 425

Ех...тъкмо щях да напиша, че си нямам съгражданка, а ето че се появи една  Grinning

# 40
  • Мнения: 508
От БУРГАС сам:)

# 41
  • Мнения: 5 183
Еееееееееех, Бургас, морето и неговите трудови хора!!!  bowuu

"Ах, морето, ах, морето
в мен остава
то навярно е което
ме спасява..."

Последна редакция: пт, 09 сеп 2005, 14:37 от Maika

# 42
  • Мнения: 579
Седя си тук, 4удя се и се мая - не съм срещала моми4ета от моя роден край по форумите (и тук, и в "Българските" мами).

Аз съм гордо маке от Благоевград.

А вие?

Ето че станахме трички от нашия край.
Аз също съм Гордо Маке-от въпросния Сандански,където имаме и "цени за чужденци" Embarassed

# 43
  • Мнения: 590
                                                                                                                                       Аз съм от тук:


 
                                                                                                                                  А голяма 4аст от детството ми до 7 клас съм живяла тук:
                                                                                                                                                                                                                                   Ха сега да видим кой 6те познае каде е това...???    #Crazy   Whistling   Thinking

Последна редакция: пт, 09 сеп 2005, 16:45 от Ve4eMama

# 44
  • Мнения: 7 837
Кърджали - интересно място  Twisted Evil Пълно с емоции, особено покрай БТР-те в на4алото на 90-те години.

Общи условия

Активация на акаунт