Тортено предизвикателство Октомври 2009

  • 45 224
  • 856
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 634
Ели ,малко с закъснение ще коментирам ,но си признавам ,че това тортата ,която ми легна на сърце .  bouquetКато дете се занимавах с фолклорно пеене и много съм очарована от идеята ти ,както и от самото изпълнение.Все пак това си е наше Българско и те поздравявам от сърце за твоят труд и ентусиазъм да пресъздадеш тази народна певица newsm20
Аз искам да изразя своята благодарност ,към всички вас ,не само за участието ,но и за споделеният опит .Благодаря ви момичета ,много съм радостна ,че ви срещнах.Всички до една сте невероятни майсторки    chef  bouquet

# 811
  • Мнения: 743
Извинете ме за смапа  Embarassed

Но откакто гледам предизвикателствата ви ,това ми е любимо, вие до една сте хора на изкуството и искрено ви се възхищавам!!!
Не съм си представяла някога че ще видя такива красоти от торти, то не беше страхотни и оригинали идеи, то не беше склуптури... нямам думи просто, невероятни сте!! newsm20

 Само една забележка - много далечно ми се струва следващото предизвикателство  Mr. Green

Благодаря ви искрено че споделяте с всички таланта си   bouquet

# 812
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Мерси Албенче, ти правиш много по-хубави неща и то всеки ден  Grinning!
Недей така комшийке Марго Grinning (Батхърст & Шепард сме ние),
ще ни изгонят от къщи вече с тези торти! Февруари е добре !
 Hug

# 813
  • Мнения: 743
Мерси Албенче, ти правиш много по-хубави неща и то всеки ден  Grinning!
Недей така комшийке Марго Grinning (Батхърст & Шепард сме ние),
ще ни изгонят от къщи вече с тези торти! Февруари е добре !
 Hug

а така щом си ми комшийка те хващам веднага да ми направиш торта за рожденния ден на мъжа ми  Mr. Green, ако е шоколадова той ще те прибере вкъщи а аз да му мисля  Laughing

# 814
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Никаква торта няма да ти правя, но ще ти помогна да си я направиш  Peace, така и двете ще имаме покрив през зимата, а тук това е важно  Joy ...

# 815
  • Мнения: 1 461
момичета извинявам се за отсъствието но закъсах малко със здравето  Confused
Всички бяхте страхотни ,всички торти до една бяха хубави и интересни ,за мен беше голямо удоволствие да участвам  Hug

Благодаря ви ,радвам се че ви има   bouquet  Heart Eyes  Hug

# 816
  • Мнения: 452
От днес ли трябваше да почнем да гласуваме?

# 817
  • София
  • Мнения: 2 671
Да, но на е-мейла на Тандури ли или направо тук?

# 818
  • Мнения: 7 474
Момичета, когато темата стигне 50 стр. пускайте нова тема.
Благодаря! Grinning

# 819
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, когато темата стигне 50 стр. пускайте нова тема.
Благодаря! Grinning

L e o, предизвикателството свърши. Сега само ще гласуваме за следващото и мисля, че в края на седмицата след обобщаване темата ще може да се заключи. Малко неудобно ще стане за едно предизвикателство да имаме повече от една тема, така че ако е възможно да си караме с една тема за предизвикателство.

# 820
  • Мнения: 7 091
Лео, Пепи е права, наистина ще стане доста объркващо ако имаме по няколко теми и преди бях говорила с Тати дали можем да ги оставяме по-големи, тогава нямаше проблеми, ако сега има някакъв проблем може да се опитаме да измислим нещо за следващото предизвикателство.  Peace

Момичета, ако никой няма предложения за допълване на списъка с теми, може да почвате да гласувате на мейла ми. Напомням, че имате право на 2 гласа.  Peace

tandoori.chick@GMAIL.com



Tеми:

Торти числа
Мини Тортички/Къпкейкс
Солени торти

Държава
Етно
Континенти
Български народни обичаи
Празници( всенародни)
Ваканция

Бебешки торти ( Бейбишауър)

Нетрадиционни растения
Нетрадиционни животни

Кино и Филми
Герои на Дисни/Екшън герои
Театър
Музикални инструменти
Книги
Картини
Карикатури

Храна/Плодове/зеленчуци
Дрехи и козметика/Плетива/дантели/Чанти/Обувки
Предмети от бита/Свещи/Посуда/Мебели
Снимки, спомени, албуми
Професии
Сгради
Техника/Автомобили

Цирк


Имате до петък вечерта, в събота ще обявя разултатите.  Peace

# 821
  • София
  • Мнения: 2 671
Гласувах, нямам търпение да разберем новата тема  Simple Smile

# 822
  • Мнения: 7 474
Лео, Пепи е права, наистина ще стане доста объркващо ако имаме по няколко теми и преди бях говорила с Тати дали можем да ги оставяме по-големи, тогава нямаше проблеми, ако сега има някакъв проблем може да се опитаме да измислим нещо за следващото предизвикателство.  Peace



А добре, не знаех, че сте говорили. Няма проблем. Hug

# 823
  • Мнения: 7 091
Напомням, че право на глас имат само участвалите в това предизвикателство, което свърши току-що!

Мисля, че записах всички, но моля ако съм пропуснала някой от тези, които направиха торти за това предизвикателство, обаждайте се!

1.Стаси76
2. Кари
3. Клеърет
4. Марулка-с
5. Аталанта
6. Шемет невероятен
7. Антоан 2006
8. Димитрина 73
9. Нелка.Нелка
10.Доня Коприва
11.Ели-с
12.Албена
13.Тандури
14.Блуай
15.Краси.мира
16.Ванчето
17.Барсела
18.Пепи
19.Вайълетблу
20.Румя
21. Sisi7510

* В синьо са гласувалите за следващото предизвикателство.

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 21:13 от Tandoori

# 824
  • Мнения: 1 491
И аз гласувах  Peace

Общи условия

Активация на акаунт