Крем за зърна за отбиване?

  • 6 650
  • 7
  •   1
Отговори
  • Временно
  • Мнения: 788
Сестра ми е решила да отбива племенника ми,но засега това им е мисия невъзможна.Тя си спомня ,че преди месеци други майки са й споделили,че за отбиване са ползвали някакъв горчив крем,с който се мажели зърната,но не се сеща за името.Дали някой е чувал и дали знае как се казва този крем?Аз,признавам си,не съм чувала или чела за подобно нещо.

# 1
  • Мнения: 2 521
Даум Ексол се казва крема.

# 2
  • Мнения: 374
Ако наистина е решила да отбие така, по-добре да си купи Цитросепт/екстракт от семето на грейпфрут/ - също е горчив, но и полезен.

Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 11:09 от Gerit0

# 3
  • Мнения: 1 251
Доста дечица са упорити и продължават да си търсят цицата, облизват гадното лекарство и пак си цоцат!  Embarassed Аз лично още не съм го отбила, но някой път като реши да ме тормози само за цица, си слагам по едно парче лепенка и така се чуди от къде да ме захапе и ме оставя на мира! Искам да кажа, че в зависимост колко е голямо детенцето, може да се наложи и до други методи за отбиване да прибегне, ако не стане само с кремчето!
Има доста инфо във форума за опити и проблеми, с които са се срещнали майките, при отбиването на децата си!  Hug

# 4
  • Varna
  • Мнения: 603
Моята мома ако съм намазана с цитросепт цока и накрая констатира - мамо горчи  Mr. Green
Все още не съм изпробвала даум ескола,но сигурно и това ще стане по някое време.

# 5
  • Мнения: 9 481
Даум Ексол е гел Wink (като лак за нокти е-с четчица, защото и предназначението му е за негризане на нокти и да не си смучат палците децата)
Ползвах го за да махна нощните кърмения...ама педвид захитрялото вече двугодишно кърмаче Whistling-плюнчеше ми зърната и ги бършеше с чаршафа hahaha

# 6
  • Varna
  • Мнения: 603
Извинявам се,че ползвам темата, но ако намажа с даум ескол вечерта след като се е нацокала и заспи после през нощта като се събуди дали още ще горчи или трябва непосредствено преди сукането да се намажа?

# 7
  • Временно
  • Мнения: 788
Благодаря за отговорите.Сестра ми си е взела Даум Ексол и след като на малкия му е загорчало повече дори не искал да опита отново да суче.

Общи условия

Активация на акаунт