® E-bay - тема 36

  • 35 207
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 140
И какво купуваш от лелите американки?

Чорапогащници малък размер.  Mr. Green
Joy

Аз пък си мислех, че е набарал евтино виагра и феромони  Laughing

# 721
  • Мнения: 1 650
ех
затова не пиша, защото винаги съм обект на подигравки тук !!!!
ще подам жалба в комисията по дискриминация !!!!
Ще емигрирам във форума на Ларедута !!!
а вие тук ще си останете да въздишате по мъжа на пепи...

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 01:01 от Durango

# 722
  • Мнения: 7
здр.мили дами искам да помоля  Praynig Praynig Praynig Praynig някой да ме включи към поръчката си от ибей или аз да му кажа какво искам и той да ми ги поръча защото незнам как става и да ми кажете какви са таксите и как да разбера кой продукт е в наличност ще дам и адрес каквото трябва и да ми кажете предварително ли се плаща благодаря и дано има някой който да ми помогне  само моля някой да ми поръчи нещата 4-5 детски дрешки имам само да поръчам

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 09:03 от divya.

# 723
  • Мнения: 258
Здравей!
Ще ти обесня накратко всеки сам си поръча каквото си е харесал
Такси няма, има само пощенски!
Ако искаш пиши ми на лс да не товарим темата!
Мога да ти помогна ако нямаш карта понеже си от Ст. З и няма да се налага да ти ги препращам нещата.

# 724
  • Мнения: 22 473
Durango, еее, ти и без това съвсем ни изостави тук...) Имахме един мъж за цвят и той избяга. )))))

divya., ама моля ви се, хайде четете малко преди да влезете някъде и да задавате безумни въпроси. Това не е сайт, от който се правят общи поръчки, или каквото и да било друго общо. Никой на никого не поръчва, освен в редки случаи.
Седни и прочети първа страница и се ориентирай малко.

# 725
# 726
имам един проблем, ако може някой да ми помогне....няколко пъти играх със снайпер в ибей,но снощи като го заредих не се включи.....има ли ограничения ..... и плаща ли се нещо...благодаря

# 727
  • Мнения: 0
Понеже се интересувам от Ибей(начин за плащане,т.н.),но в момента нямам време да чета - просто се разписвам
Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт