"Плетачката и философския обръч"-48

  • 45 200
  • 730
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 0
Дидк@ - ще дадеш ли по-отблизо плетката на шала?

tane -  много добре си го направила. Преждата ти памучна ли е. Аз се пощурих да се ровя цяла вечер из преждите - ту тази реша, ту онази. Накрая ще взема да поръчам Лилия, ми много малко цветове са и пуснали  Mr. Green
Мисля за малкия да взема Джинс. Ако има недоволни от нея да казват навреме, докато не съм поръчала  Laughing 

Последна редакция: пт, 02 окт 2009, 22:52 от zoo

# 166
  • Мнения: 402
Дидк@, много е хубав шала Peace
tane, много отдавна съм й хвърлила око на тази блузка, невероятна е!!! От тази тема ли си помагаше http://club.osinka.ru/topic-55651 или някой си е направил труда да публикува някъде просто обяснение и схема на руски, че тук ми е много обширно и някакси не мога да извлека най-важното Embarassed

# 167
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Номера на куките виж, аз пробвах с 7 номер и се получи добре, но прецени. Не съм виждала Балу-то на живо, по-нататък ще поръчам и от него, ако се изхарчи Мълберито. Сега моля за помощ, една женица ме попита за едновремешната основа някой знае ли какво е това и кое е негов аналог сега. Това трябва да е нещо по-дебеличко от тиретата в екрю, ама аз не се сещам кое може да е. newsm78

# 168
  • Мнения: 9 905
доци, не е ли точно това тире за основа, за което питах преди време? Памучно, по-дебело от другите, в бяло и екрю, навсякъде има.

Дидка, ти младееш все повече  Hug

# 169
  • Мнения: 281
Че къде гледах вчера, та не видях шала и чантата  Crazy много ми харесват.

# 170
  • Мнения: 402
Да, точно това тире е. Аз преди две години се пробвах да тъка и насновахме стана с такова тире, стои едно памучно и добре пресукано. Не помня да е имало дебелини, просто казах, че ми трябва основа за стан и това ми дадоха. Не е имало проблем с късане на нишката.

# 171
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Да разбрах какво е и сега ще го търся да го поръчвам, че трябва да се задоволяват желанията на клиента. Laughing

# 172
  • Мнения: 1 523
Тане,красива блузка си измайсторила!  bouquet
Благодаря на всички за оценките!  bouquet
Тити, ако знаеш цяла седмица как са ми късали нервите...до бала ще ми побелее цялата коса #Silly.
Зу, снимах отблизо.

Имаме си рожденица днес!

Тити,честит рожден ден!
Бъди здрава, обичана и щастлива!Да те слушат тримата ти мъже! Heart Eyes

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 10:15 от Дидк@

# 173
  • Мнения: 0
Тити - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  nbirthday

ЕКО - и на теб.  newsm59

Дидк@ - плетката е интересна. Не ми е ясно как се плете, но предполагам, че е с наметки и после се изпускат. Ако реша да я плета, ще те питам.

doci - купувала съм си тире за основа. Произвеждат го в Казанлък. Мисля, че го имаше из преждите на Стенли. Плела съм си тези чанти от него.
http://media.snimka.bg/2425/011105182-big.jpg
http://media.snimka.bg/2425/011105184-big.jpg

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 22:18 от zoo

# 174
  • Мнения: 525

Тити,честит рожден ден!     bouquet

zoo и аз имам една бяла Лилия, която чака.Мисля я за нещо лятно.
А за пола съм взела Кроше бобина - черно.Някой ако е плел да сподели отзиви.Пише, че е египетски памук.
Такъв е и Кайрото, което взех за перде, баба казва,че не е добре пресукано и се разкатява.

Дидк@  много е хубав шала!

Тане поздравления - и за майсторлъка и за това как ти стои!

# 175
  • Мнения: 1 287
Тити,честит празник!

Дидка,супер шалче си изплела!Много ми харесва.

Тане,интересно кимоно,със здраве да си го носиш.

# 176
  • София
  • Мнения: 1 626
Тити, честит рожден ден и от мен!   bouquet
Да си здрава и щастлива!!!
 newsm59 newsm59 newsm59

# 177
  • Мнения: 9 905
благодаря за поздравите, много сте мили  Hug

зуу, първата ти чанта ми хареса много!

# 178
  • София
  • Мнения: 17 592
katiABV- точно за тази пола някъде съм затрила схемата,на в това албумче съм събрака всички схеми,които могат да свършат работа.пола със схемиА за кройката,полата се плете на ленти/отгоре надолу/,които после се свързват,така,че беше лесно-плета,свързвам,докато си обиколя ханша и накрая последната с първата лента.И най-отдолу започвам да правя тези наплитания.Разгледай албумчети,сигурна съм,че ще ти стане ясно.

Нн, да, лентите си личат; но това отдолу се е получило страхотно, него исках да открадна... ако евентуално някога изобщо се осмеля да правя пола.

# 179
  • София
  • Мнения: 17 592
Тити, честит рожден ден... Много щастие, много плетки и... никакво разплитане тази година!

Общи условия

Активация на акаунт