Педиатри, Вътрешни болести, GP-та - гр. София

  • 296 552
  • 530
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 037
Моля за отзиви за д-р Ирина Кънева от 14 ДКЦ, София.

# 496
  • Мнения: 752
Явно никой не отговаря в тази група, аз поне отпреди месеци съм питала, но нищо Sad

# 497
  • Мнения: 375
Явно никой не отговаря в тази група, аз поне отпреди месеци съм питала, но нищо Sad

И аз питах и нищо. Явно няма добри педиатри за препоръчване. Такъв извод си направих. Ще си останем при сегашната за някои дребни и по-скоро административни неща. А при сериозни ще си ходим на частно. Какво да се прави здравето на децата ми е над всичко. Ще си плащам, за да са добре.

# 498
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Явно никой не отговаря в тази група, аз поне отпреди месеци съм питала, но нищо Sad
И аз питах и нищо. Явно няма добри педиатри за препоръчване. Такъв извод си направих. Ще си останем при сегашната за някои дребни и по-скоро административни неща. А при сериозни ще си ходим на частно. Какво да се прави здравето на децата ми е над всичко. Ще си плащам, за да са добре.
Едва ли някой нарочно не ви отговаря. Аз, ако познавах тези в Студентски град, примерно, бих ви препоръчала доктор, но като не знам.... Може би е добре да разпитате съседите около вас. Успех! Hug

# 499
  • Мнения: 375
Явно никой не отговаря в тази група, аз поне отпреди месеци съм питала, но нищо Sad
И аз питах и нищо. Явно няма добри педиатри за препоръчване. Такъв извод си направих. Ще си останем при сегашната за някои дребни и по-скоро административни неща. А при сериозни ще си ходим на частно. Какво да се прави здравето на децата ми е над всичко. Ще си плащам, за да са добре.
Едва ли някой нарочно не ви отговаря. Аз, ако познавах тези в Студентски град, примерно, бих ви препоръчала доктор, но като не знам.... Може би е добре да разпитате съседите около вас. Успех! Hug

Да точно. Не обвиняваме никой. То и никой не е длъжен да отговаря. Явно няма много добри специалисти в тези райони.

# 500
  • Мнения: 141
Здравейте, ослушвам се за педиатри в кв. Западен парк, някой с прероръки и мнение? Благодаря предварително Simple Smile

# 501
  • Мнения: 31
Здравейте.

Тъй като съм бременна в 8ми месец, събирам информация за изпитани педиатри в София, района на Лозенец или Дианабад?

Благодаря предварително Simple Smile  Hug

# 502
  • Мнения: 3
Здравейте.

Тъй като съм бременна в 8ми месец, събирам информация за изпитани педиатри в София, района на Изток може и Мусагеница, Дървеница, Дианабад? Най-близки са ми 15 ДКЦ и СофияМед, но нямам представа дали имат добри педиатри?

Благодаря предварително  Hug

# 503
  • Мнения: 70
Здравейте,

Събирам информация за добри педиатри в района на Красно село, Медицинска академия, като цяло южните райони. Благодаря ви предварително!

# 504
  • Мнения: 794
Здравейте,

Събирам информация за добри педиатри в района на Красно село, Медицинска академия, като цяло южните райони. Благодаря ви предварително!

Борово устройва ли те?
Д-р Иванова, "МЦ Новум"

# 505
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Здравейте,

Събирам информация за добри педиатри в района на Красно село, Медицинска академия, като цяло южните райони. Благодаря ви предварително!

Д-р Л. Панова - 20 ДКЦ, но не знам дали записва нови, тъй като има много пациенти.

# 506
  • Мнения: 4
Моля за отзиви за д-р Ирина Кънева от 14 ДКЦ, София.
Тя е мой личен лекар от 30 год. - още когато бяха участъкови лекари, а не ДжиПи. Sunglasses
Много съм доволен. Внимателна, старателна, старае се да разреши проблема, а не да те отпрати - да се направят нужните изследвания, да се види кое, защо и как. И добър лекар.

# 507
  • Мнения: 7
Моля за актуална информация за добър педиатър за лл в 11 ДКЦ за новородени бебета, както и в района.

# 508
  • София
  • Мнения: 3 030
Някой успя ли да се запише при педиатрите в Полимед?

# 509
  • Мнения: 3
Много моля да ми помогнете с добър педиатър в София, частно . Не се осигурявам в България, но с малкият на 4 месеца ще поседим засега тук . Ще съм ви много блгодарна... записала съм час при Стаменов в "щерев" , а съм чувала добри отзиви за Светла Якова в Полимед . Записах в Щерев , по принцип ходя там като съм в Бг. Благодаря много

Общи условия

Активация на акаунт