за книгите които четем

  • 3 672
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Препоръчвам ти The Historian от Elizabeth Koleva,американка,женена за българин.Сега си я донесох от NY,четох отзиви за нея,че съперничела на романите на Дан Браун.

Да и аз четох някъде за авторката,че е омъжена за българин, и че в романа става дума за България, и нашата страна е представена в положителна светлина Laughing

Дайте коментари, ако някой я е прочел Sunglasses

# 16
  • Мнения: 3 491
Препоръчвам ти The Historian от Elizabeth Koleva,американка,женена за българин.Сега си я донесох от NY,четох отзиви за нея,че съперничела на романите на Дан Браун.
Noia, нали няма да се сърдиш ако поправя, че е Elizabeth Kostova? Единственото ми основание е, че някой може да търси книгата по име на автор и да не я намери. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 461
В момента я чета,като свърша ще ти кажа,но е доста голяма тухла. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 461
Препоръчвам ти The Historian от Elizabeth Koleva,американка,женена за българин.Сега си я донесох от NY,четох отзиви за нея,че съперничела на романите на Дан Браун.
Noia, нали няма да се сърдиш ако поправя, че е Elizabeth Kostova? Единственото ми основание е, че някой може да търси книгата по име на автор и да не я намери. Simple Smile

Разбира се,че не. Simple SmileНе знам защо така съм я написала,грешка на молива. Laughing

# 19
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
В момента я чета,като свърша ще ти кажа,но е доста голяма тухла. Simple Smile

Ша чакаме smile3508

# 20
  • Мнения: 3 491
В момента я чета,като свърша ще ти кажа,но е доста голяма тухла. Simple Smile
Е, и аз съм любопитна.  Simple SmileЗачетох в книжарницата началните страници, и ми харесаха лекотата на стила и увлекателността. Не съм я купила, защото ние все от библиотеката вземаме, но май трябва да се пишем на опашката вече. Тук поне около 90 човека чакат за тази книга.

# 21
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Да и аз четох някъде за авторката,че е омъжена за българин, и че в романа става дума за България, и нашата страна е представена в положителна светлина Laughing

Наистина ли става дума zа България? Според кратката реценzия, която прочетох, става въпрос zа Dracula. Thinking

# 22
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Четох го някъде в българската преса ,но не мога да се сетя точно къде ooooh! отдавна беше

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
В момента нямам много време за книжки, но когато намеря малко препрочитам класическите Джером К Джером и Удхаус. Разтоварвам се с тях. Crazy

# 24
  • Мнения: 3 491
Да и аз четох някъде за авторката,че е омъжена за българин, и че в романа става дума за България, и нашата страна е представена в положителна светлина Laughing

Наистина ли става дума zа България? Според кратката реценzия, която прочетох, става въпрос zа Dracula. Thinking
Доколкото знам, и за Дракула, и за България - част от събитията се развиват в България някъде през 70-те. Както и в други части от нашия регион. Тази дама каза по радиото, че изобщо сме район, който не може да те остави безразличен. А мъжа и е компютърен специалист от България, който я е шашнал с това колко книжки е чел и в същото време с това че мрази литературата (такава, каквато ни я преподаваха в училище). Не е ли разбираемо  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 367
ехаааааа..живи да сте..за жалост съм чела повечето неща к споменавате,но има и пропуснати,еи сега поръчах туй онуи от листата от библиотеката..мерси на всички за идеи и заглавия!
весел уикенд,
Анна

# 26
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
[quoteДоколкото знам, и за Дракула, и за България - част от събитията се развиват в България някъде през 70-те. Както и в други части от нашия регион.
Аха,  zначи ни остава да почакаме, докато  Noia  прочете книгата и каже, дали и ния да я zапочваме. Wink

# 27
  • Мнения: 2 452
Може ли някой да ми напише точно името на Куеля (или както се прознася правилно),  защото не съм го чела и ми е любопитно да разбера дали ще ми хареса - явно съм поизостанала малко, защото май всички сте го чели.  Embarassed
Та бихте ли го написали в оригинал? Миналата седмица го търсих в библиотеката - не го намериха; търсих и в Интернет и също не намерих нищо. Мерси! Heart Eyes

# 28
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Може ли някой да ми напише точно името на Куеля (или както се прознася правилно),  защото не съм го чела и ми е любопитно да разбера дали ще ми хареса - явно съм поизостанала малко, защото май всички сте го чели.  Embarassed
Та бихте ли го написали в оригинал? Миналата седмица го търсих в библиотеката - не го намериха; търсих и в Интернет и също не намерих нищо. Мерси! Heart Eyes
Лауриня,пиШе се Paulo Coelho...
Онзи ден купи една нова негова книжка. Тук са я озаглавили Zahir ( не знам как се превежда  Embarassed ) Ще докладвам като свърШа..

# 29
  • Мнения: 3 461
Laura,виж на Pablo Quellio,мисля,че така се пишеше.

Общи условия

Активация на акаунт