Уши, нос, гърло - гр. София

  • 679 844
  • 792
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 3 689
Да ,скоро говорих с него и преглежда всеки вторник без записан час.

# 331
  • София
  • Мнения: 101
 Hug Много ти благодаря! Днес се бях отчаяла в търсенето на УНГ.
А от колко до колко преглежда? След 17ч. дали е в кабинета? Спешно ми трябва консултация за малкия, а съм до към 17 часа на работа.
p.s. Аз всъщност си записах телефона, който е на табелата, така че утре може да звънна и да проверя.

# 332
  • София
  • Мнения: 3 689
Ще те излъжа,по-добре звънни.
Мисля,че преглежда до обяд...

# 333
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Записвам се да чета мнения. Ще трябва да търся УНГ лекар, ще взема и направление.
Ох, много ми е трудно да избера лекар при който да отидем за прегледа за 3та сливица.
Чудя се между Кирова в Окръжна и някои от многото похвалени в ИСУЛ????

Последна редакция: вт, 14 фев 2012, 18:13 от RadoLin4eto_Mac!

# 334
  • София
  • Мнения: 8 131
Записвам се да чета мнения. Ще трябва да търся УНГ лекар, ще взема и направление.
Ох, много ми е трудно да избера лекар при който да отидем за прегледа за 3та сливица.
Чудя се между Кирова в Окръжна и някои от многото похвалени в ИСУЛ????
Препоръчвам с две ръце Кирова. Страхотен лекар и човек. Пред кабинета и винаги има много дечица. И ние останахме много доволни от операцията на носа, която направи на приятеля ми. Преди това бяхме обиколили "специалисти" къде ли не.

# 335
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
veseto87 - благодаря за отговора!
Но, аз днес нямах време да се обаждам за час при нея и решихме да тръгнем към ИСУЛ.Видях, че е на работа Д-р Райнов и бяхме при него.

Детето ми дишаше от 2 дена през устата и вече бях притеснена, защото мин. месец лежахме в Александровска с вирусен ларингит/много е гадно Sad/От там ни изписаха и с грип.....въобще всичко си беше от гадно по-гадно, но както и да е.

Останах доволна за първи преглед при Райнов, внимателен е, веднага ми каза че 3 сливица е подута, но няма нищо притеснително на този етап.В смисъл при нас е още рано да се говори въобще за операция. Даде ми капки Назик и Бактробан да мажа в носа, както ида палзвам Бейби Вак помпата. Дано да помогнат Praynig Другата седмица ще сме на контролен, записа ми час.
Исках да споделя в темата, че вече преглежда след записване на час. Не, че връща - ние бяхме без час, защото аз от тук разбрах, че отиваш и чакаш Rolling Eyes
Няма значение, чакала съм около 15мин., също толкова беше и прегледа, изсмука му с някаква помпа секрета от носа и така Peace

# 336
  • София
  • Мнения: 8 131
Няма защо. Ако имате възможност, посетете Кирова все пак, няма да е излишно. Знам, че е факир с децата. Simple Smile

# 337
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
veseto87 - да, разбира се и тя ми е в списъка, ако се наложи още мнения Peace
И сега е момента да изкажа благодарност и признание за информацията, която дават пишещите в такива важни и полезни теми  bouquet

# 338
  • София
  • Мнения: 8 131
veseto87 - да, разбира се и тя ми е в списъка, ако се наложи още мнения Peace
И сега е момента да изкажа благодарност и признание за информацията, която дават пишещите в такива важни и полезни теми  bouquet
Понкога във форумите се получава и доста противоречива информация.  Wink Важното е да може да се отсява все пак. Успех, дано всичко се нареди. Simple Smile

# 339
  • Мнения: 0
Извинявайте, прочетох темата, но не видях телефони на проф Едрев или д-р Кехайов. Трябва ми добър УНГ специалист, ако някой ми даде телефони ще бъда много благодарна.  Praynig

# 340
  • София
  • Мнения: 101
Извинявайте, прочетох темата, но не видях телефони на проф Едрев или д-р Кехайов. Трябва ми добър УНГ специалист, ако някой ми даде телефони ще бъда много благодарна.  Praynig

Ето телефона Едрев в кабинета на ул."Зайчар" - 0899595337
Но преглежда само във вторник между 10ч. и 13ч.
Когато се обаждах в средата на месеца за час ми казаха на 28 февруари(т.е. за днес), така че се обърнах към друг лекар.

# 341
  • Мнения: 0
Petya. Много ти благодаря Simple Smile

# 342
  • Мнения: 0
Здравейте, предстои вадене на сливици на дъщеря ми, спряла съм се на д-р Кирова от Окръжна болница.....ако някой е вадил сливици при нея да сподели мнение:)Simple SmileSimple Smile

# 343
  • София
  • Мнения: 8 131
Както съм споменала вече, за д-р Кирова мога да кажа само хубави неща. Не само от личен отит , а и от познати и приятели. Успех! Казват, че била вълшебница със сливиците. Simple Smile

Последна редакция: пн, 19 мар 2012, 13:14 от veseto87

# 344
  • Мнения: 0
Благодаря, дано да е така

Общи условия

Активация на акаунт