Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 786
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 2 760
  • Мнения: X
Христамян - баща и син са едни от най-добрите онколози в Пловдив. Д-р Тотев също е много добър. Зависи какъв ти е проблемът.

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 13:47 от Анонимен

# 2 761
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, бихте ли ми препоръчали гинеколог, работещ със ЗК, в района на Васил Априлов и бил. Руски. Става въпрос за проследяване на бременност. Ходя при Троянчев на частен прием и ще продължа да го правя, но ме посъветваха да се запиша и по ЗК, за да използвам пакета от изследвания. Предварително ви благодаря.

# 2 762
  • Мнения: 520
gerda1, благодаря за споделеното мнение!

# 2 763
  • Мнения: X
gerda1, благодаря за споделеното мнение!

 В семейството ми има лекари и аз самата съм обиколила доста от `по-известните или добри` гинеколози от града, а домашните ми се "сърдят", че съм ходела да ги  "изпитвам". Sunglasses
 Аз самата имам предпочитание към по-младия лекар, който е в час с новостите,който ми внушава доверие, и след чийто преглед не съм стресирана и уплашена.
 Не харесвам лекари,които  са всезнайци, които ме стряскат и плашат като пациент, и в крайна сметка всичко е, за да ме мотивират да имам комерсиални отношения именно с тях. Не харесвам лекари,които се дразнят от това, че съм търсила и второ(друго) мнение освен тяхното.
 Няма да уточнявам имена, но само ще спомена в известна АГ клиника от града, две години лекарят,който ме следи, ми казваше нещата които искам! да чуя, като същевременно не можеше да различи задържан фоликул с променящи се размери и две години не му бяха достатъчни да разбере има ли спонтанна овулация или няма.

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 14:08 от Анонимен

# 2 764
  • Мнения: 248
Няма да уточнявам имена, но само ще спомена в известна АГ клиника от града, две години лекарят,който ме следи, ми казваше нещата които искам! да чуя
Защо няма да споменаваш?  newsm78 Нали точно за това е темата- да споделим от кого сме доволни и от кого не, за да си помогнем взаимно.

# 2 765
  • Мнения: 7
Здравейте, моля да ми препоръчате добър АГ, които да работи със ЗК. Става въпрос за преглед, но тъй като съм с прекарана прееклампсия и със спешно секцио от преди 9 месеца и малко ме е страх при какъв док. ще попадна, че предния беше кошмар.
Благодаря ви предварително

# 2 766
  • Мнения: X
Миличка, white-angel, съжалявам за това,което ти се е случило преди девет месеца. Аз съм много доволна от д-р Ямаков, кабинетът му е на много удобно място, работи със ЗК, а също така и работи на Пещерско,хирургиите.  bouquet

# 2 767
  • Мнения: 1 120
здравейте отново!
Търся отзиви за др Веселин Коларов, благодаря  Hug

# 2 768
  • Мнения: 7
gerda1, много ти благодаря за отговора! Ще му потърся координати в нета!

# 2 769
  • Мнения: 248
Точно щях да пиша, че в Пловдив не съм срещала добър АГ, който да работи със ЗК. Единствено съм чувала добри отзиви за Ямаков (моя приятелка се следеше и роди при него), но не съм го посещавала. Така че пробвай при него...

# 2 770
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 755
 И Добринка Петрова е добра и работи със ЗК. Все я препоръчвам, но си заслужава жената.

# 2 771
  • Мнения: X
В Пловдив няма добри специалисти по стерилитет. Някои специфични гинекологични проблеми  изискват консултация с акушеро-гинеколог,който има втора специалност. Примерно, за раничка на шийката или ерозио, е необходима консултация с гинеколог,който има  втора специалност онкология.

# 2 772
  • Мнения: 1 668
И Добринка Петрова е добра и работи със ЗК. Все я препоръчвам, но си заслужава жената.

 Peace Абсолютно за, дъщеря ми е здрава и жива заради нея!

# 2 773
  • Мнения: 5 173
здравейте отново!
Търся отзиви за др Веселин Коларов, благодаря  Hug
Той, заедно с Керезиев, бяха на моето раждане. Внимателен, мил, симпатичен Blush. С добри впечатления съм от него.

# 2 774
  • Мнения: 1 120
Благодаря ти,шушулче!  Hug
В други сайтове видях хубави отзиви за него,уви, във форума май няма много момичета, които да се включат с мнение, но аз задължително ще споделя моето след прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт