подсъзнанието може всичко 18

  • 107 578
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 364
Amitola, и аз му обясних на моя любящ съпруг, че е енергиен вампир, докато аз съм донор, но тъй като му казах и за идеалния вариант на съжителство, явно реши, че може спокойно да продължава по същия начин. Добре, че въобще не се впрягам. А за разменяне на ролите не ми беше дошло на ум  Laughing, но ако чакам от него да смуча енергия, сигурно ще изглеждам анемична.  Mr. Green


 Joy

Абе ти само му кажи "Тази седмица аз съм семейния вампир, а ти си донор!" и тичай из природата, не е речено изобщо той да ти е донор (а само така да си м и с л и!    Mr. Green)     Hug

# 301
  • Мнения: 554
Amitola, Вела  hahaha

Добре обадили се на новите (щото не са новодошли, а само новопишещи)  Joy

Между другото имаше някои хора от Русе, си спомням, които се жалваха, че там нямало духовен живот, нямало курсове, практики - нищо. Ето ви сега една чудесна възможност за Русе - ще има семинар по нумерологията на Питагоровия квадрат. Аз съм минала курса и без преувеличение трябва да ви кажа, че ми служи чудесно. Не веднъж ме питат дали не съм поставила камери в нечия спалня  Joy Пък то цифрите си казват. Е, и правилното тълкуване има значение, разбира се. Та заповядайте тук

# 302
  • Мнения: 3 117
Е дами, благодаря за подкрепата, но не успях да се преборя днес.
Съжалявам 4е ще оспамя темата, но не мога да не кажа, може и да имам шанс за успех:
Търся дом на три кучета - кастрирани, обезпаразитени и ваксинирани - с паспорти.
Ако не им намеря до понеделник ще ги застрелят. Ако някой има възможност или познава някой който иска МНОГО МОЛЯ да се отзове. Ще дам телефон на който се интересува на лични. МНого благодаря!

Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 22:52 от Пит

# 303
  • Мнения: 1 652
Е дами, благодаря за подкрепата, но не успях да се преборя днес.

Пит,  до понеделник има много време!   Praynig

# 304
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Пит   Praynig Flowers Four Leaf Clover

# 305
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Amitola, и аз му обясних на моя любящ съпруг, че е енергиен вампир, докато аз съм донор, но тъй като му казах и за идеалния вариант на съжителство, явно реши, че може спокойно да продължава по същия начин. Добре, че въобще не се впрягам. А за разменяне на ролите не ми беше дошло на ум  Laughing, но ако чакам от него да смуча енергия, сигурно ще изглеждам анемична.  Mr. Green
Вела, ние с моя мъж сме си говорили много на тази тема, защото той е много силен енергийно - като дръпне от мен, ставам на парцал и не мога да се възстановя по половин ден. След много премеждия, сълзи от моя страна, извинения от негова - сега сме се разбрали - като го усетя, че е в дисбаланс и се кани да "дръпне", му го казвам на глас, защото той не се усеща - Не си балансиран, моля те, направи нещо, за да се оправиш. Обикновено го казвам, след като аз съм опитала да му помогна, но той се е инатял нещо. Ако и тогава не се усети - излизам от стаята. Това обикновено е достатъчно - не се иска много - или да си почине, или да се наспи, или някакъв вирус се опитва да го събори, или да се замисли за какво се е ядосал и да го обсъдим, вместо да се зъби или да се кара и да смуче енергия от мен.

Обаче, трябва да кажа, че и аз се научих да разпознавам, кога аз "смуча". Значително по-рядко, но и аз изпадам в състояния, в които съм сприхава, заядлива, абе изобщо - крива. Обикновено около цикъл  Blush Смятам, че когато хора съжителстват, е неизбежно да има такива моменти, въпросът е - как да се справим с тях без загуби.

Пит, не мога да помогна физически, много съм далече, но ти пращам положителна енергия - надявам се, че подходящите хора ще се появят и ще вземат кучетата ти. Защо не пуснеш тема във форума - ще се включат повече хора да търсят приемни семейства.

И друга идея ми дойде - говориш за каузата като за "борба". Когато се борим с нещо, със съпротивата си му преливаме всъщност енергия и го подхранваме. Ако видим ситуацията като съграждане на нещо, като създаване на нови успешни съжителства на тези кучета с новите им семейства - може би ситуацията ще се разреши успешно по-бързо. Стискам палци.

# 306
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


И нещо от мъдростите на Дънов:

Да бъдеш щастлив е велика наука. Ако не сте щастлив, не се смущавайте. Щастието се постига трудно.

Ако ти гониш щастието, тогава си обикновен човек. Ако щастието те гони, значи си необикновен човек. Ти не гони щастието. Остави щастието да те гони.

Щастието на човек се определя от трудностите и противоречията, през които е преминал. Колкото по-големи са те, толкова щастието е по-голямо.

Ако имаш един човек, който да те обича, ти струваш повече от най-богатия цар. Ако имаш един човек, на когото във всички случаи да разчиташ, това е повече от всяко богатство.

[/color]
Hug Сега , аз да ти благодаря  Wink

в тези мъдрости намерих отговор и получих малко спокойствие  Grinning


Момичета имам една мечта,тя не е само моя но  и на мъжа ми т.е. моето семейство. Скоро ще се доразвие и осъществи, няма как просто трима сме които го искаме и силата ни е голяма  Hug Мечтатани така де се каже се задейства - почна да се сбъдва  Hug в момента е пред  "затишие"  Rolling Eyes което малко (много)ме изнервя  Crazy
Вчера кагато нещо си говорехме с мЪжо той ми каза : Спри да го мислиш , ще проверим еди какво си но не сага , нека дойде момета на отхвърлянето..."  Shocked и аз така  newsm78
Питам го от къде знае за тези неща , а той каза че знае и не му е нужно да чете като моите книжки  Mr. Green Наистина понякога ме учудва  в хубавия смисъл на думата  Wink





Прекрасен петък с музиката на Исихия  Hug


*миж , насочи ме от къде мога да си изтегля тяхна музика т.е .на Исихия


Пит Flowers Four Leaf Clover





 „Обичай ближния си като самия себе си“. Нека кажем по-добре : „Познай ближния си като самия себе си“. Значи – разбери неговите болки, схвани положението му, отнеси се към неговите грешки със същото внимание, както към своите. Не го осъждай за това, за което не осъждаш и самия себе си. Това е значението на думата „Обичай“.

Пърл Бък

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 08:14 от Desss

# 307
  • Мнения: 836

 „Обичай ближния си като самия себе си“. Нека кажем по-добре : „Познай ближния си като самия себе си“. Значи – разбери неговите болки, схвани положението му, отнеси се към неговите грешки със същото внимание, както към своите. Не го осъждай за това, за което не осъждаш и самия себе си. Това е значението на думата „Обичай“.

Пърл Бък


и една добавка за преговор  Mr. Green

Закона за най-малкото усилие

Ще се възползвам от този закон, като си обещая, че:
1. Ще упражнявам приемане. Днес ще приемам хората, ситуациите, обстоятелствата и събитията такива, каквито са. Ще помня, че този момент е такъв, какъвто трябва да бъде, защото целият свят е такъв, какъвто трябва да бъде. Няма да се боря срещу цялата Вселена, борейки се срещу този момент. Моето приемане е пълно. Приемам нещата такива, каквито са в този момент, а не такива, каквито аз желая да бъдат.
2. Приемайки нещата такива, каквито са, ще поема отговорността за своето положение и за всички онези събития, в които виждам проблем. Зная, че да поема отговорност означава да не обвинявам никого и нищо за своето положение, включително и самия себе си. Също така зная, че всеки проблем представлява скрита възможност и аз мога да взема този момент и да го преобразя в нещо по-полезно.
3. Днес моето съзнание ще остане настроено на непротивене. Ще отхвърля необходимостта да защищавам своето становище. Няма да изпитвам потребност да убеждавам другите, че трябва да приемат моята гледна точка. Ще остана открит за всички мнения и няма да се придържам настойчиво към никое от тях.

# 308
  • Мнения: 7 201
Момичета имам една мечта,тя не е само моя но  и на мъжа ми т.е. моето семейство. Скоро ще се доразвие и осъществи, няма как просто трима сме които го искаме и силата ни е голяма  Hug
Тук съм в твоето положение. Hug Само,дето не знам и започнах да губя вяра в сбъдването й.... Confused Именно затова се записах в тази темичка. Peace
Късмет ти желая!На Пит също,имаш цели 3 дни да преобърнеш нещата в твоя полза. Flowers Four Leaf Clover

"Престани да се съсредоточаваш върху липсващото и насочи съзнанието си към благодарността за всичко, което си и което имаш в действителност." Уейн Дайър

# 309
  • Мнения: 3 117
Казаха че срока е до утре

Благодаря на всички за подкрепата!

# 310
  • Мнения: 10 752
Деси, ако е това, за което си мисля /мечтата ви, имам пред вид  Wink / нещата наистина там стават бавно, но пък веднъж задвижи ли се "машината" - си върви  Hug
Така че - търпение и само търпение! Или както казваше един "красив, умен, прилично дебел мъж в разцвета на силите си", живеещ на покрива - "Спокойствие и само спокойствие"  Laughing
Вие сте дали енергия на нещата да се случат, сега не е нужно да се пришпорват излишно  Wink

За Исихия за съжаление не знам от къде би могла да ги изтеглиш  Rolling Eyes

От десетина дни практикувам една медитация на Алла Свиринская за постигане на неутрално енергийно състояние и не мога да не споделя, че ми действа изключително добре  Hug
Изобщо, човек само нейната книга да прочете и да приложи методите й, май е повече от достатъчно  Grinning

# 311
  • Мнения: 535
Момичета, много ви благодаря за подкрепата  Heart Eyes Всичко мина чудесно  Simple Smile
Днес станах кръстинца на кораба Orient Target  Grinning това ако не е изпитание за човек, който не обича публичните изяви  Whistling Пускам снимчици, за да видите колко съм спокойна и уверена  Sunglasses
Благодаря ви, че ви има  Hug За една година направихте от мен съвсем различен човек  Heart Eyes

# 312
  • Мнения: 21
Деси ето линк в замунда(не съм миж,но мисля ще ти свърши работа)
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=13820&hit=1
Пит,не мога да помогна физически,но пращам цялата си положителна енергия.Дано всичко се разреши по най-добрия начин.

# 313
  • Мнения: 730
Намерих полезна информация и я споделям с всички Вас момичета, всичко, за което сме говорили тук е обобщено и събрано в едно, дава отговор на много въпроси  Simple Smile

Всеки човек твори своята реалност, своя живот, със силата на мисълта си.

"Това, което мислиш,
това , което чувстваш,
винаги се материализира.

Всяко човешко същество отвъд материалното тяло е енергия и тази eнергия е естествено продължение на енергията на Първоизточника, Бог, Силата, Светлината.Тази eнергия оживява физическото тяло, дава му сила за живот. Тази eнергия вибрира непрекъснато, като начина на вибриране се определя от начина на мислене и от системата убеждения на човека. Поради различния начин на мислене вибрацията на всяка човешка същност е различна. Строго определеният начин на вибриране на всеки човек привлича към него от огромния вселенски вибрационен океан ситуации, хора, събития, които са в синхрон с есенцията на мислите и убежденията на човека. Всичко се аранжира от основния Вселенски закон, който е и Вселенския управител – закона за привличането – гласящ „Подобните неща се привличат”. Така че със силата на мисълта си човек гради живота си. Това, което човек живее днес, е следствие на това, което е мислил вчера, онзи ден, преди година, 10 год; това, което мисли днес, определя живота му утре.

А как човек може да разбере какво гради в момента?

Много е лесно, защото човека има една изключително надеждна система за ръководство и това е чувството. Емоцията дава винаги ясен отговор какво човек гради във всеки момент в живота си. С колкото и много имена да са облечени емоциите, в крайна сметка те се свеждат до две – емоция, която те кара се чувстваш добре, и такава, която те кара да се чувстваш не добре.

В какво се състои работата на човек, който иска да поеме отговорността за живота си в собствените си ръце; човек, който иска да сътворява живота си – това е да намери начин да бъде в синхрон с желаното, да намери начин да се чувства добре, като заменя мисълта, от която не се чувства добре, с такава, която го довежда до по-добро чувство.

Това, върху което човек спира вниманието си, бива материализирано, независимо от това дали то му харесва или не. Вниманието е поканата, вниманието отваря вратата към материализацията.

Как да се поканят нещата, които са удовлетворителни, нещата, които човек би искал иска да изживее, да прави, да има?

Най-основната техника в тази посока е да се спира вниманието само върху това, което кара човека да се чувства добре и което иска в живота си – да си го представя, да го изживява, да го извиква често в съзнанието си.

Няма нищо по-важно за човека в този свят от това да се чувства добре, защото само тогава се привлича още, и още, и още от същото. Ако човек се намита в тежка жизнена ситуация, ( а той не би бил там, ако вибрацията му не е била в синхрон с вибрацията на тази ситуация), то тогава трябва да намери начин да се почувства малко по-добре, и малко по-добре….докато новата, подобрена вибрация не извика нови ситуации, хора, събития в живота на страдащия човек. Не е възможно, оплаквайки се, да се привлекат по-добри жизнени условия – вибрацията на оплакването и недоволството е твърде далече от вибрацията на Добруването. За да се привлече Добруване, мислите и чувствата на индивида трябва да отговарят на вибрацията на Добруването.

Това, което човек живее в момента не е някаква твърда, непроменима реалност, то е само индикация за предлаганата от него вибрация; за това върху какво е спирал вниманието си до сега. Ако изживяването е неудовлетворително, достатъчно е да се промени фокуса, да се спре вниманието върху нещо друго, то ще бъде материализирано и съответно реалността на този човек се променя.

И така – какво искаш?

Искаш силно, здраво, гъвкаво, красиво тяло? Тогава мисли за това, изживявай го, чувствай, че го имаш. Спирай вниманието си върху това, което искаш, не върху това, което е.

Искаш удовлетворяваща те, добре заплатена работа, пълна с добри възможности за полет на творческата ти мисъл? Тогава мисли за това, изживявай го, чувствай, че го имаш. Спирай вниманието си върху това, което искаш, а не върху това, което е.

Искаш много пари? Тогава мисли защо искаш да ги имаш и как би се чувствал, когато ги имаш . Спирай вниманието си върху това, което искаш, а не върху това, което е.

Искаш добра връзка? Тогава представяй си как би се чувствал, ако я имаше. Спирай вниманието си върху това, което искаш да бъде, не върху това, което е.

Искаш децата ти да са добре? Тогава спирай вниманието си само върху прекрасното бъдеще, което ги очаква и избягвай да мислиш за
въображаемите катастрофи, които биха могли да им се случат.
Само и единствено негативните мисли, чувства и убеждения са бариерата, която не позволява на всички тези прекрасни неща, за които мечтаеш, да нахлуят в живота ти. Намери начин да отстраниш негативните мисли, намери начин да се почувстваш добре, или поне малко по-добре, и ще дадеш възможност на всички неща, за които мечтаеш, да започнат да се материализират в живота ти. Ще започнеш да се превръщаш в осъзнат творец на собствения си живот, който преминава по жизнения си път в Радост и Съзидание, в Добруване, Благоденствие, Просперитет. "

# 314
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ей di_  страхотно е  Hug

радвам се цениш това което ти се случва а то е просто прекрасно  Flowers Sunflower

Дай Боже всеки му  Hug


Момичета  Wink благодаря ви

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 10:08 от Desss

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт