Спирала за мигли 2

  • 90 971
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 536


Ако сте с къси, прави и редки мигли като мен, това е идеалната спирала. Peace Много съм доволна! Много естествено извива миглите, придава плътност и обем, без да натрупва излишен туш. Simple Smile

Като цяло съм фен на Макс Фактор, Лореал и Мейбълин. Не само спирали, а за грим като цяло. Wink
Това  е  единствената спирала на  МаксФактор ,която ми харесва,страхотна е.
Само,предпочитам не извитата четка,пробвала съм  и двете

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Момичета ,препоръчайте ми и на мен спирала за обем,до към 20-30 лв.

  Тази   Все едно си с допълнителни, изкуствени мигли. На мен ми идва даже повече от необходимото. Струва ми се, че е по-подходяща за вечерен грим.

# 722
  • Мнения: 616
Мда, много е индивидуално това с миглите и спиралите(както и доста други неща свързани с козметика) НО едно нещо препоръчвам на всички четящи дами и съм сигурна че ще помогне на всички - серумите за мигли. Като се замислите, на косите си редовно слагаме маски и балсам, крем на лицето, но на миглите нищо...А и те имат нужда от поддръжка и подхранване! Двата серума от които съм доволна са Mavala Double cils и L'real lash boosting serum, не са скъпи, а резултатите са задоволителни - миглите ми са блестящи,здрави, малко по-дълги (нищо фрапиращо, но има видима з а мен разлика) и падат много, много по-малко. Peace

MissNellie, кажи моля те, някой евтин аналог на YSL  - Volume Effect. На Есенс бях уцелила една с такъв драма ефект, но след две седмици спиралата вече се държеше като остаряла. Нещо Лореалско или Мейбълинско... Буржоа? Не ми се дават пари за нещо, което ще сложа веднъж в седмицата Flutter

Сещам се първо за Telescopic на Лореал, основно зарди четката, оформена като гребенче,(май има и версия с нормална гумена четка) просто това гребенче нанася доста повече формула върху миглите, става доста драматично, но пък малко играчка за  да не се слепят.Voluminous също е драматична ако се напласти, ама малко се размазва... Имахте ли  Prestige в БГ?  Prestige My biggest lashes пак беше драматична доколкото си спомням. Иначе от този ранг най ми е любима Max Factor 2000 calorie  чудесна спирала просто, и удъжава, и не се рони, и разделя чудесно, просто разкошна (след като спряха да продават Макс фактор в щатите си я поръчвам от европа, толкова ми харесва!) Но пък тя не е толкова драматична...Мейбълин, хбави спирали, но за ежедневни (за мен поне) за тези се сещам на прима виста...

п.п
Тази   Все едно си с допълнителни, изкуствени мигли. На мен ми идва даже повече от необходимото. Струва ми се, че е по-подходяща за вечерен грим.
Ето за това гребенче говорех, то прави драматичния ефект.(ама без бялата част че е голяма разправия докато го покриеш хубаво )

# 723
  • Мнения: 1 324
Мерси MissNellie!  bouquet Страхотна както винаги!  Hug

# 724
  • Мнения: 60
Благодаря ви момичета!MissNellie,много си полезна.
Прочетох съветите ви ,както и разгледах назад и се чудя между Жълтата спирала  на Мейбълин с лилавия надпис ,2000 калории на Макс Фактор и сивия Архитект.

Иначе от Volume Shocking на Лореал бях доволна,но ме дразнеше ,че бялата част не можеше напълно да се покрие и прозираше,иначе наистина има страхотен ефект.Както писах от Volumissime x5,също ми харесва как стои на миглите ,но много се рони.Моите мигли са дълги и прилично извити,бях си купила спирали на Манхатан,Ревлон-все едно просто съм ги потъмнила миглите,Телескопинга на Лореал сребристия на моите мигли стоеше ужасно - все едно съм излязла от банята с мокри мигли  Rolling Eyes ,много ,много семпло....Може би съм свикнала да си слагам спирали с по силен ефект,знам ли.

Така,че аз пак да досадя,между горните три които съм изброила,коя от тях НЕ прилича на Телескопинга и би предала повече обем.

# 725
  • Мнения: 1 269
Аз намерих перфектно съчетание между 2 спирали. Първо нанасям жълтата на Мейбълин с черните букви, след това подрждам и дооформям миглите с  Орифлейм- УОНДЪРЛАШ . Ефекта е поразителен!  Hug

# 726
  • Мнения: 221
Благодаря ви момичета!MissNellie,много си полезна.
Прочетох съветите ви ,както и разгледах назад и се чудя между Жълтата спирала  на Мейбълин с лилавия надпис ,2000 калории на Макс Фактор и сивия Архитект.

Иначе от Volume Shocking на Лореал бях доволна,но ме дразнеше ,че бялата част не можеше напълно да се покрие и прозираше,иначе наистина има страхотен ефект.Както писах от Volumissime x5,също ми харесва как стои на миглите ,но много се рони.Моите мигли са дълги и прилично извити,бях си купила спирали на Манхатан,Ревлон-все едно просто съм ги потъмнила миглите,Телескопинга на Лореал сребристия на моите мигли стоеше ужасно - все едно съм излязла от банята с мокри мигли  Rolling Eyes ,много ,много семпло....Може би съм свикнала да си слагам спирали с по силен ефект,знам ли.

Така,че аз пак да досадя,между горните три които съм изброила,коя от тях НЕ прилича на Телескопинга и би предала повече обем.


Аз давам един глас за сивия архитект newsm10

# 727
  • Мнения: 616
Прочетох съветите ви ,както и разгледах назад и се чудя между Жълтата спирала  на Мейбълин с лилавия надпис ,2000 калории на Макс Фактор и сивия Архитект.

От тези, 2000 калории ми е любима, но не дава толкова драматичен ефект, та бих казала Мейбълинската. А, и тази жълтата по ми харесва от новата лилава тяхна Peace

# 728
  • Мнения: 1
Аз лично съм много доволна от спиралата на Burjois - Volume Glamour. Това е невероятна спирала - използвам вече втора опаковка и не мисля да я сменям, защото придава много изразителност на очите, не слепва миглите и им придава обем.  thumbsup и да не забравя да кажа, че не ми се е случвало да се размаже newsm08

# 729
  • Мнения: 438
 bo3 , и аз от нея съм много доволна (тази в розовата капачка), но търся отзиви за варианта Ultra Black (тази с черната капачка). Ползвала ли си я? Ако да - по-трудно ли се трие или е като тази с розовата капачка? Защото аз моята си я свалям и с водичка.

# 730
  • Мнения: 183
Момичета, събирам отзиви за тази спирала. Ако има някой, който я ползва да сподели впечатления   Hug

Първата спирала, която удължава миглите като подпомага техния растеж!

В основата на концепцията на спиралата лежи идеята за намирането на начин, по който активните съставки да достигнат до основата на миглата (където са живите клетки) и да стимулират техния метаболизъм и делене. Иновацията на Planter’s включва капсулирането на активните съставки в кератинови сфери, които по закона на привличането достигат до основата на миглата и освобождават съдържащите се съставки. След едномесечно третиране на миглите със спиралата Power Lash резултатът е зашеметяващ: +169% растеж на миглите (2.5 пъти повече от техния естествен физиологичен растеж).

# 731
  • Мнения: 18
Аз също се интересувам от спиралата на Плантерс. Търсих я и неможах да я намеря никъде.Ако сте я виждали някъде по София споделете.

# 732
  • Мнения: 557
Заповядайте в новата тема  Flutter

   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=509006.new#new

Общи условия

Активация на акаунт