Amazon.co.uk вече доставя и до България!!!

  • 77 753
  • 757
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 102
едно важно питане - получих този номер123402712631
за проследяване на колета ми,който пътува с DHL, но като го изписвам
за да видя къде ми е пратката не намира никакви резултати. От DHL
ми казаха, че номера е грешен защото техните били с 10 цифри.
Някой имал ли е подобен проблем?

# 601
  • Мнения: 829
по-назад беше писано, че това не е куриерската фирма ДиЕйчЕл, а немските пощи (не знам точно как се казват), вероятно за същото става дума, сигурно от Германия ти пращат нещата  Peace

# 602
  • Мнения: X
Жасмин, честито, важното е че са пристигнали.... Hug

Мерси, дишам спокойно вече.  Grinning

camea83, недей да звъниш в DHL-куриерска фирма, пратката ти пътува с немските пощи (пак са DHL).
http://www.dp-dhl.com/en.html?lang=de_EN&xmlFile=300000221
Не можеш да я проследиш по целия й път, защото няма онлайн информация по веригата, но поне донякъде можеш да я проследиш тук: http://nolp.dhl.de/nextt-online-public/set_identcodes.do
Пусни номера в горното поле и ще видиш докъде е.
Само че не очаквай информация, след като напусне Германия (или Англия, зависи откъде е тръгнала).
За моята пратка има само тази информация, въпреки, че днес си я получих:

Datum/Uhrzeit        Status                                                      Beschreibung
30.11.09 00:00   Elektronische Sendungsdaten liegen vor       Elektronische Sendungsdaten liegen vor
30.11.09 13:28   Einlieferungs-Paketzentrum                         Die Auslands-Sendung wurde im Einlieferungs-Paketzentrum bearbeitet
01.12.09 03:22   Internationale Paketstation                          Die Auslandssendung wurde in der Internationalen Paketstation bearbeitet.
02.12.09 09:49   Sendung ist in Transport ins Zielland            Sendung ist in Transport ins Zielland aufgenommen
                           aufgenommen

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 23:40 от Анонимен

# 603
  • Мнения: 3
Здравейте.Набелязах си 2 часовника от амазон.Как мога да ги поръчам и има ли вероятност да не дойдат(и ако идват,за колко време става това)?Благодаря предварително.

# 604
  • Мнения: 13
Жасмин, честито, важното е че са пристигнали.... Hug

Мерси, дишам спокойно вече.  Grinning

camea83, недей да звъниш в DHL-куриерска фирма, пратката ти пътува с немските пощи (пак са DHL).
http://www.dp-dhl.com/en.html?lang=de_EN&xmlFile=300000221
Не можеш да я проследиш по целия й път, защото няма онлайн информация по веригата, но поне донякъде можеш да я проследиш тук: http://nolp.dhl.de/nextt-online-public/set_identcodes.do
Пусни номера в горното поле и ще видиш докъде е.
Само че не очаквай информация, след като напусне Германия (или Англия, зависи откъде е тръгнала).
За моята пратка има само тази информация, въпреки, че днес си я получих:

Datum/Uhrzeit        Status                                                      Beschreibung
30.11.09 00:00   Elektronische Sendungsdaten liegen vor       Elektronische Sendungsdaten liegen vor
30.11.09 13:28   Einlieferungs-Paketzentrum                         Die Auslands-Sendung wurde im Einlieferungs-Paketzentrum bearbeitet
01.12.09 03:22   Internationale Paketstation                          Die Auslandssendung wurde in der Internationalen Paketstation bearbeitet.
02.12.09 09:49   Sendung ist in Transport ins Zielland            Sendung ist in Transport ins Zielland aufgenommen
                           aufgenommen
И аз  до там имам информация  ! А този код който получаваш за какво е  ?UPU Code / Matchcode: CL642838763DE  
Моята е от 8.12  пише крайна дата 18.12  ! Силно се надявам да пристигне за коледа  Praynig

# 605
  • София
  • Мнения: 8
Пратили са ми кремавия цвят, всместо синия от Galaxy sports. Какво мога да направя?

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B001IUAFBU/ref=ox_ya_oh_product

 Laughing

# 606
  • София
  • Мнения: 5 395
Пратили са ми кремавия цвят, всместо синия от Galaxy sports. Какво мога да направя?

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B001IUAFBU/ref=ox_ya_oh_product

 Laughing
И аз от тях чакам . Само че мъжки , за футбол .

# 607
  • София
  • Мнения: 8
Аз на 7ми ги поръчах, вчера са дошли в пощата. Даже не е и препоръчан пакета...  Laughing

# 608
  • София
  • Мнения: 5 395
Аз на 7ми ги поръчах, вчера са дошли в пощата. Даже не е и препоръчан пакета...  Laughing
Честито , моята поръчка е от 9.12.
Само че аз бях писала да ми изпратят по - малък номер , но нямах никакъв отговор . Сега ще видя какво ще дойде .

# 609
  • Мнения: X
И аз  до там имам информация  ! А този код който получаваш за какво е  ?UPU Code / Matchcode: CL642838763DE  
Моята е от 8.12  пише крайна дата 18.12  ! Силно се надявам да пристигне за коледа  Praynig

Този код си го препиши - това е номерът на пратката, с който ще си я търсиш в България. Когато звънях в Разменна пощенска станция към Столична митница, точно този код ми искаха - с буквите и цифрите.  Peace

Гледам, че 18.12 е петък. По-скоро ще дойде в понеделник, 21.12. И да нямаш известие, на 21-ви или 22-ри отивай да си търсиш пратката, защото ще са затрупани с колети и ако не настояваш, може и да не я освободят за Коледа.

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 13:20 от Анонимен

# 610
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Мойта трябва да дойде до 16/12. Дано дойде, че хич не ми се ходи до Митницата.
Стискам палци на всички поръчките им да дойдат навреме и без проблеми

# 611
  • Ловеч
  • Мнения: 115
Току що си взех от пощата поръчка от 09.12. Един Дядо Коледа за малката.  Grinning

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 126
преди малко бях до централна поща пловдив и мернах няколко пакета от немския амазон,ако някой чака може да провери,доста бяха затрупани с пакети и може и да не пускат бележки

# 613
  • Варна
  • Мнения: 482
Здравейте! Днес и аз си взех на митница поръчка от англ.амазон от 2.12. Пусната е от немския амазон с немските пощи и имаше протокол, че е с нарушено съдържание, но слава богу всичко си е наред.

# 614
  • Мнения: 400
А фотоапарат някой купувал ли е от сайта?

Общи условия

Активация на акаунт