Гласуване за златен черпак

  • 5 768
  • 120
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Къде е вкусно?  chef

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 634
Блонди

# 3
# 4
  • Мнения: 1 252
A!  Shocked Не помня кого бях номирила  ooooh!
Те всичките майсторки в кухнята   chef

# 5
  • Русе
  • Мнения: 249
При Селма е най–вкусно...  smile3525

# 6
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Опс, съжалявам че не съм могла да го направя при номинациите (просто не знаех за тях), но поради известни недоразумения преди 2 години бях казала, че доживотно се отказвам от номинация в тази категория. Смятам да си удържа на думата. Peace
Още веднъж се извинявам, че давам отвод едва сега! Катюша, ако е възможно направо ме трий от списъка. Hug

Иначе с удоволствие гласувам за Лабрекс, Асялейн и Селма, защото помагат на много дами в Готварския. Жалко че няма повече опции защото наравно с тях бих включила Пина и Блонди - много отзивчиви и с чудесни рецепти.

ПС. Благодаря на тези дами, които са ме номинирали и гласували за мен!  bouquet

# 7
# 8
  • Мнения: 803
А сега, де?

# 9
  • Мнения: 48
За Селма Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 353
гласувах  Peace

# 11
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Leo   chef!

# 12
  • Мнения: 4 138
абе аз всички номинирани направо в капка вода ще ги удавя, че и много неноминирани. поне 5 кила на задника ми са именно от тяхните рецепти #Cussing out
все като започна диета и се завирам в готварския да цадЯ лиги.......
ама, хайде от мен да мине. гласоподавам.........

# 13
  • Мнения: 1 252
Много трудно  #Crazy От всички , даже от някои , които ги няма в номинациите съм правила от рецептите!

Лягам с надеждата да сънувам за кого. Лекаа

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Първите три, но едно име е объркано.

Нали агитациите не са забранени?!

Само скивайте ТУК: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189884.0

# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 3 405
Селма!!!

# 18
  • Мнения: 1 798
Лабрекс ,Блонди, esy  Peace

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 15:50 от delicate

# 19
  • Мнения: 1 437
Лео , Лабрекс и Пина   chef

# 20
# 21
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Лабрекс, Селма и Пина. Голям почитател съм на Лео.

абе аз всички номинирани направо в капка вода ще ги удавя, че и много неноминирани. поне 5 кила на задника ми са именно от тяхните рецепти #Cussing out

А пък като качат и снимки ми идва да избия монитора.

# 22
  • Мнения: 3 621
Аз гласувах за Лабрекс, Селма и Еси.

# 23
  • Мнения: 2 478
Не съм сериозно запозната с Готварският, но това, което съм правила по рецепти на Селма е уникално.
Гласувам за нея!

# 24
  • Мнения: 492
голямо затруднение, всички момичета са виртуози в кухнята  ooooh! но не познавам стила на всички, поради което давам гласа си за:
Блонди, защото ми допада иноватроския и разнообразния стил на готвене, който има  bouquet
Лабрекс, защото е неотразима кулинарка и винаги отзивчива   bouquet
Тандури, защото има златни ръци и всичко, което докосне се превръща в шедьовър! bouquet

а ако имаше номинация за "Златен куфар" без съмнение щях да го връча на ПИНА, освен това е и неотразима кулинарка bouquet

# 25
  • Мнения: 11 747
Хе-хе, Златен куфар!   superuu

Две от моите предложения не са се класирали...  Thinking

Допълвам, че nelka nelka, не е за тук. Тя си беше за Мис Пикасо отвсякъде, форевър!

# 26
  • Мнения: 143
Блонди.Блонди.Блонди.Блонди.Блонди.Блонди. Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 5 393
Гласувах.

# 28
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 437

         Момичета как да избере човек  newsm78

        Гласувах за Пина, Селма и Лабрекс,

         но мои фаворити са и Пеп-40, Тандури, Красимира

        чак сърцето ме заболя, че трябва да избирам, а толкова много са можещите 
        за всички вас        newsm51      newsm03

# 29
  • Мнения: 6 713
Тука ми е най-най-най-най-най-най-най-най-най трудно да избера! Невероятни са всички! И има още толкова по 2, които не са номинирани. Mr. Green

# 30
  • Мнения: 64
Лабрекс и Блонди

# 31
  • Мнения: 7 112
Даф защо я няма?

# 32
  • Мнения: 339
Leo и Labrex   chef  bouquet

# 33
  • Мнения: 7 418
    И на мен някои имена ми липсват в списъка..... Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 2 759
                               Рядко обръщам внимание по чия рецепта готвя. Но 'В кухнята на една блондинка' съм я изяла. Блонди. В Лео също съм влюбена. Уважавам много Пепчо, но съм готвила не чак много нейни рецепти.

# 35
  • Мнения: 17

Гласувам за таланта на nelka.nelka и фантастичните й торти, фигурки и цветя!

Ето една малка част от сладкия, пъстър и приказен свят на Нели:



# 36
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Изключителни са! Нели сигурно е професионалистка newsm78

# 37
  • Мнения: 7 418
  УАУ!Все-едно изложбена зала съм посетила!  bouquet

# 38
  • Мнения: 593
Гласувах за Leo и Блонди.  newsm18 newsm18 newsm18

Имам още един глас.  Flutter

# 39
  • Мнения: 1 547
На моята концепция за изкусна кулинария тук отговаря само esy. Недоумявам как е възможно в тази класация да не присъстват невъзможно виртуозните lois, yoli, nadeto_sp и още няколко дами, които не просто готвят, а творят.

# 40
  • Мнения: 720
Лабрекс и Пина.  Grinning

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Пина и Тандури, защото техните неща съм засичала Simple Smile Иначе другите сигурно тоже са добри.

# 42
  • Мнения: 3 268
Възхитена съм от работите на Нели.Абсолютно професионално изпълнение.Браво!Моите фаворитки са Селма,Лео и Блонди.

# 43
  • Мнения: 623
гласувах Simple Smile
също смятам,както са записали и момичетата преди мен,че има още няколко дами,заслужаващи да са сред номинираните

# 44
  • София
  • Мнения: 2 857
Pina и Блонди са моите фаворитки. Уводолствие е да гледам и чета вкусотиите им. Нелка съм я пропуснала.  Embarassed

# 45
  • Мнения: 1 777
И аз гласувах. Simple Smile

Лабрекс  Heart Eyes  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 1 139
Селма, labrex, pina Peace

# 47
  • Мнения: 81
Селма,Лабрекс и Лео. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 216
ЛЕО-ненадмината е newsm51,а рецептите и са уникални

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 3 090
Гласувах и аз! Пина, Асялейн, Тандури  Peace

# 51
  • Мнения: 5 140
гласувах  bowuu

# 52
  • Мнения: 4 668
Гласувах  Peace
labrex ,  pina и Селма са моите избраннички  Laughing

# 53
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Гласоподадох bowuu

# 54
  • Мнения: 11 004
Глас даден Simple Smile
Селма, Leo, pina.

# 55
  • Мнения: X
Пина и лабрекс.

# 56
  • Мнения: 2 132
Pina, Селма и Лабрекс!

# 57
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Гласувах - Селма и Лабрекс са фаворитките ми  Peace

# 58
  • Мнения: 428
Лео, Блонди и labrex!
Най-големият ми фаворит е Лео.
А пеп-4о защо липсва?  Thinking

# 59
  • София
  • Мнения: 461
При Селма е най–вкусно...  smile3525
Peace Peace Peace

# 60
  • Мнения: 5 370
Понеже Наталина липсва, гласувах за Селма.

Няколко неща правя вече от нейния рецептурник без проблем. И вкусни.

# 61
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лабрекс, Блонди и Пина.  Grinning
И не можах да гласувам за ЛЕО, но и тя заслужава  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: X
Разбира се, че Нелка. И с двете ръце и двата крака и главата, но най-вече стомаха. Mr. Green
Тя е уникално талантлива.

# 63
  • Мнения: 2
Ммм, блонди май е професионалистка, искам да ми е мама  Embarassed

# 64
  • Мнения: 27 524
Ммм, блонди май е професионалистка, искам да ми е мама  Embarassed

 Joy
 Hug

Не съм. Готвя, или по-скоро се опитвам и уча от около година  Blush

Благодаря ви от сърце на всички гласували за мен.  Hug Heart Eyes
Ерика, специален букет за теб   bouquet
За мен безспорният лидер и адекватен (липсващ) участник е Pep-4o - тя е уникална и заслужава признанията!!!

# 65
  • Мнения: 7 418
    И на мен ми липсва Пеп-4о.
    Да не би да не може да участва,поради това,че е печелила преди? newsm78

# 66
  • Мнения: 27 524
Да не би да не може да участва,поради това,че е печелила преди? newsm78

Не, няма връзка с това  Peace

# 67
  • Мнения: 7 418
   Тогава наистина е странно.....  33uu

# 68
  • Мнения: 2 070
Селма, Лабрекс, Еси, свалям им шапка, страхотни са

# 69
  • Мнения: 27 524
  Тогава наистина е странно.....  33uu

Радвам се много за твоето признание и те прегръщам  Hug

А уникалните кулинарки нямат нужда от признание в Клюкарника. То не е кой знае колко адекватно все пак  Simple Smile

Некоректно беше изписването и некоригираното име на asyalein!

# 70
  • Мнения: 3 405
E, клюкарки, не клюкарки, много хора преглеждат рецептите, а някои дори ги правим  Grinning
С голямо удоволствие съм правила сладкиши по рецептите на Селма  Hug

# 71
  • Мнения: 27 524
E, клюкарки, не клюкарки, много хора преглеждат рецептите, а някои дори ги правим  Grinning

Така е. Но както стана преди години дебат - редно е това гласуване да е в Готварския  Simple Smile Според мен, де, може би не е така  Hug

# 72
  • Мнения: 7 474
Час сега видях темата ooooh!
Pina, Селма и Лабрекс са моите гласове.....  за жалост са само три.
Всички изброени тук заслужават признание за труда си   bouquet
Благодаря и на всички, които са гласували за мен, въпреки очевидната ми липса през изминалата година  Tired



# 73
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
благодаря на всички гласували за мен  Hug

останах малко учудена, че листа е толкова кратък, Готварския е пълен с майсторици Mr. Green
липсват няколко мои фаворита, но все пак дадах глас за тези, които намерих в листата   bouquet

# 74
  • Мнения: 3 405
Така е. Но както стана преди години дебат - редно е това гласуване да е в Готварския  Simple Smile

И тук, и там  Grinning

# 75
  • Мнения: 5 370

А уникалните кулинарки нямат нужда от признание в Клюкарника. То не е кой знае колко адекватно все пак  Simple Smile

Некоректно беше изписването и некоригираното име на asyalein!
Айде бе?Сериозно ли така мислиш? Laughing
За сериозна жена те имам, Блонди, но това изказване.....малко не ти прави чест.

Всъщност....who cares....

# 76
  • Мнения: 2 070
Всъщност, и пишещите в Клюкарника  умеят да готвят
Това , все едно да кажем , че готвачките , не клюкарят

# 77
  • Мнения: 27 524

А уникалните кулинарки нямат нужда от признание в Клюкарника. То не е кой знае колко адекватно все пак  Simple Smile

Некоректно беше изписването и некоригираното име на asyalein!
Айде бе?Сериозно ли така мислиш? Laughing
За сериозна жена те имам, Блонди, но това изказване.....малко не ти прави чест.

Всъщност....who cares....

Жо, нещо не те разбрах. Може би от цвета на косата, знам ли  Thinking
Какво несериозно казах, кое не ми прави чест?  newsm78
Че името на asyalein не беше и не е написано правилно?  Thinking
Че майсторките в кухнята имат нужда от признание в Клюкарника?  newsm78

Жози, и аз те имам за сериозна жена, ама така и не разбрах какво невярно и обидно нещо написах, което да не ми прави чест чак?  Simple Smile

Всъщност, и пишещите в Клюкарника  умеят да готвят

Някой да е твърдял обратното?  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 3 405
Това , все едно да кажем , че готвачките , не клюкарят

така е  Joy

Готварският се чете и се използва от много хора отвъд Клюкарника, отвъд bg-mamma дори. Не виждам защо е нужно да се поставя някакво ограничение Simple Smile

# 79
  • Мнения: 7 837
Без да влизам в определения форум, дори и аз знам, че ако има гласуване в готварския и ще има вендета, коя с тиган, коя с точилка, коя с тесто и т.н.

п.п. Държа да отбележа. че пиша в Клюкарника и не умея да готвя  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 6 713
Айде бе?Сериозно ли така мислиш? Laughing
За сериозна жена те имам, Блонди, но това изказване.....малко не ти прави чест.
Всъщност....who cares....

Хехе, не съм защитничка или секретарка на Блонди, но е права, и честно казано твоя коментар буди недоумение. Wink

За мен например има поне 5-6 страхотни кулинарки, по чиито рецепти въздишам и точа лиги, но нито една не е в анкетата.  Simple Smile
От изброените, който и да стане, няма значение. Всички са страхотни.   bouquet

# 81
  • Мнения: 11 747
Както в момента съм на вълна 'Кръстникът', това за вендетата ми хареса, а имам точилка под ръка, на аватара и извън аватара!  Grinning   А, това че Готварския се ползва и отвъд bg-mamma - охооо, как ми се изЯсни наскоро....  ooooh! Simple Smile

Лео, то и аз отсъствам от Готварския, завинаги трябва да го зарежа най- накрая и това е то  Tired

# 82
  • Мнения: 5 370
Охххх....

Добрееее....
Мислите ли, че ако човек предимно пише на едно основно място, то той не се информира и НЕ ЧЕТЕ на други такива?
Аре поне тази номинация да не ос....ме , казвам аз.

Пък ако толкова претендирате, че САМО и единствено ВИЕ знаете кой е най-най-по-дъ бест-тогава си вземе коронките и медалчетата и се самовъзнаграждавайте помежду си, наистина , в Готварския. Laughing
А за да покажа, че съм твърде в час с темите там, мога да кажа и защо Пина иска да раздава правосъдие.И не е само тя, де.Но там казусът е твърде спорен.....като изключим момента, че някои не са се постарали дори да префасонира лееееко снимчиците.

# 83
  • Мнения: 7 418
Така е. Но както стана преди години дебат - редно е това гласуване да е в Готварския  Simple Smile

И тук, и там  Grinning
      Peace Peace Peace

# 84
  • Мнения: 7 418
Охххх....

Добрееее....
Мислите ли, че ако човек предимно пише на едно основно място, то той не се информира и НЕ ЧЕТЕ на други такива?

    Честно казано,ако не бяха моите приятелки от форума,нямаше и да разбера за този конкурс.... Laughing
     Изключително рядко влизам в Клюкарника.....  Crazy

# 85
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Всички са...ох, гласувах, де.

# 86
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Охххх....

Добрееее....
Мислите ли, че ако човек предимно пише на едно основно място, то той не се информира и НЕ ЧЕТЕ на други такива?
Аре поне тази номинация да не ос....ме , казвам аз.

Пък ако толкова претендирате, че САМО и единствено ВИЕ знаете кой е най-най-по-дъ бест-тогава си вземе коронките и медалчетата и се самовъзнаграждавайте помежду си, наистина , в Готварския. Laughing
А за да покажа, че съм твърде в час с темите там, мога да кажа и защо Пина иска да раздава правосъдие.И не е само тя, де.Но там казусът е твърде спорен.....като изключим момента, че някои не са се постарали дори да префасонира лееееко снимчиците.

А защо пък не!  Flutter
Искате ли да пусна тема в Готварския?

# 87
  • Мнения: 5 370
Ма пускай бе, Ерика, все ми е тая.
Като че ли някой ше тръгне да изземе виртуалното Tired Tired признание другиму, гооолеми драми.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 529

 Гласувах,но имам един фаворит който липсва- TheNMaster.

# 89
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ма пускай бе, Ерика, все ми е тая.
Като че ли някой ше тръгне да изземе виртуалното Tired Tired признание другиму, гооолеми драми.

Чакай де, не ми се карай  Wink И на мен ми е все тая, но е факт, че там има момичета, които пишат само и единствено там. Просто ако има желание- не виждам какъв е проблемът да се пусне тема и в Готварския. Нека всички са доволни  Peace

# 90
  • Мнения: 5 370
Не се карам, просто не е истина колко драма се вкарва в номинциЙте.
Ама така, ама иначе, сее му се на корена ряпа, дето викаше мойта баба.

# 91
  • Мнения: 3 405
Селма, ако беше влизала в клюто нямаше да ти остане време да сътвориш всичките тези красоти  Grinning

# 92
  • Мнения: 7 418

 Гласувах,но имам един фаворит който липсва- TheNMaster.
  И на мен!Много!!! Crossing Arms

Селма, ако беше влизала в клюто нямаше да ти остане време да сътвориш всичките тези красоти  Grinning
   Може би,може би...... Joy Joy Joy

# 93
  • Мнения: 493
Селма,подкрепям те с 2 ръце!

# 94
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Labrex

# 95
  • Мнения: 6 713
Аре поне тази номинация да не ос....ме , казвам аз.


Жозиии, в никакъв случай! Praynig  Mr. Green Аз само от тези номинации разбирам!  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 3 405
Честита победа, Селма!   bouquet

# 97
  • Мнения: 11 747
Аз, доколкото се обадих снощи, то си беше само шега, не се сдържах като прочетох за така актуалната ми вендета - кинообременена съм, както споменах вече!  Grinning  Инак нямам никакви претенции!  bowuu


А, всяка година има предложение това гласуване да тече в Готварския, а не в Клюкарника, всяка година се решава, че следващата ще е там, и всяка следваща година пак е в Клюкарника!  Wink

Селма беше една от моите номинации, така че се радвам за нейната победа!     bouquet

# 98
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 141
Сега виждам темата ,не очаквах такава в клюкарника и съжалявам ,че не можах да се включа в гласуването. Поздрави за победителката Селма  bouquet Моите адмираций към Pina и Блонди , редовно готвя по техни рецепти и няма грешка.Всичко е точно и вкусно.   bouquet

# 99
  • Мнения: 56
Селма,  bouquet  bouquet  bouquet

# 100
  • Мнения: 2 478
Честита победа Селма. Още си спомням шоколадовият чийзкей  Wink

# 101
  • Мнения: 4 111
Честито, Селма!  Heart Eyes Hug  bouquet

# 102
  • Мнения: 3 268
Честито,Селма!Напълно заслужено!  bouquet

# 103
  • София
  • Мнения: 3 090
Хм...таковата...Селма няма ли да почерпи?  Laughing Честито!   bouquet

# 104
  • Мнения: 5 001
Селмаааа,чЕСТИТО! МнОГО СЕ РАДВАМ!


 Гласувах,но имам един фаворит който липсва- TheNMaster.
 И на мен!Много!!! Crossing Arms

шПУНЦ,сЕЛМА БЛАГОДАРЯ ВИ!  Hug Hug

# 105
  • Мнения: 11 607
Не е истина....Пропуснала съм тази класация.....Така е като влизам в клю-то от дъжд на вятър.....Срам и позор!

Селма, честито!

На мен също Мастерчето ми липсва от класацията, Лоис също!

А, всяка година има предложение това гласуване да тече в Готварския, а не в Клюкарника, всяка година се решава, че следващата ще е там, и всяка следваща година пак е в Клюкарника!  Wink

Най-добре ще е в Готварския, наистина........Добре,че не е в Диети.......


Бих гласувала за Лабрекс, Еси, Мастерчето, и заради стила на писане - Дядо Хаджия, Ася има специфичен стил на готвене, Лео е по-бързите, лесните и вкусните манджи, Пина може още повече, но тези диети и правят номера, Селма, Нелка и Тандоори - по сладки качества - равни нямат, липсва още Нордина напр. За Стоева не пиша - то при нея няма стигане, Блонди - независимо от цвета на косата се справя също вкусно в кухнята, брауниса и е навлязъл трайно в тефтера ми. Извинявам се за конкретността, има още дами, които ми липсват от готварския, наистина това гласуване трябва да е в Готварския........

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 11:40 от Мама Цоцоланка

# 106
  • Мнения: 3 268
Червено винце ми липсваше в анкетата обаче.

# 107
  • Мнения: 11 747
А, Маме, то ако беше в Диети, аз добре щях да се класирам, да ти кажа  Tired  Най- слаба от готвещите и най- готвеща от слабите...  Tired


П.П. Маме, много назад съм в твоя разбор, бе?! Добре, че не си сварила да гласуваш, защото нямаше да е за мен!  Mr. Green

П.П.2  Напоследък бях много активна в подфорума на Италианска кухня, ама ето че и той не се взима особено под внимание.... Там Маркрит е доста ценна!

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 11:54 от pina

# 108
  • Мнения: 623
Честито на Селмаbouquet

......аз видях темата ,пусната в готварския за гласуването тук  съвсем случайно.......и след това тя се загуби на задните страници Confused
.......може би ако се закотви на първа страница в Готварския с препратката към Клюкарника,дори и без да се мести гласуването,много повече хора,влизащи там ще вземат участие......наистина,не всички от тях са редовни в клюто

# 109
  • Мнения: 11 607
Ето,че и Дидибу липсва, Надето също....Въобще аз съм на мнение,че една значителна част от Готварския е много силна, има много ценни момичета, и бройката, която е отпусната тук няма да стигне за никъде.

Пристрастна съм много към Готварския, как да кажа само три имена след като душа не ми дава.....Виждала съм на живо само едно момиче от Готварския, но всички са ми на сърце и не мога да отделя само 3 или 5 напр.

Има много момичета с авторски рецепти - Пина напр. е една от тях. Пина е безценна при съветите за хляб, козунаци и пр., също така има и много впечатления от странство и прилага челен опит. Но...и тя като Лео е дезертьорка - хич не ми харесва,че се подвизават в Диетите.....Аз пък съм заявила,че там крака ми няма да стъпи......Мастера и тя е една дезертьорка, ама от мен да мине.....Т Илиева също отиде там, Гелева ми се губи...Въобще кажете ми при такъв голям букет от момичета - как само 3 да посоча??????

Пина Heart Eyes, ти просто нямаш нужда от диети и докато делиш готварския с диетите - няма да си ми 100% на сърце(наказателна акция един вид от моя страна).....Виж....ако се подмажеш с една баница, може и снимка на баница Mr. Green......

От друга страна добре,че не съм гласувала в тази класация........Щеше да ме гризе съвестта после защо съм избрала едни, а не други момичета........А наистина много момичета заслужават да бъдат на челно място - жалко,че победителя,че и подгласниците са толкова малко......Тук просто трябва да има друг регламент.

Еси за мен обаче си остава едно от момичетата в готварския, което успява да се справи и със сладкото, със соленото, с месенето, зимнините, отказала съм се да пускам снимки след нея - то при нея наистина е и красиво, освен вкусно......

Видях напр. със съжаление,че Наталина се е отказала от това да бъде номинирана...Тя е също едно от момичетата, без които аз не си представям готварския.....


Да не бъда голословна...

Опитайте на Еси - сърмите с кълцано телешко месо, Пина - дърпаната баница, Блонди - брауниса, Лео - златното зеле, Мастерчето ще ви научи кое как да наготвите, Лабрекс и Селма - сладкишите и чийз кейковете са неповторими, при Лабрекс и питките, като казах питки - ами Пепика и нейните красоти????, Надето - домашния данет, Наталина - виенските кифлички, и още , и още знайни и незнайни вкусни рецепти........А и момичетата, които съм посочила се отличават и с нещо друго в готварския - с постоянно присъствие......На Нелка виждам,че сте изложили творенията от музея....Че направо има творби на момичетата в готварския, които не са ядене, а са само за гледане.......Да ти се прииска да ги изпринтираш и да ги сервираш в чиниите......Ама пък от друга страна рискуваш - да те баннат от вкъщи затова,че не готвиш по този начин.......

# 110
  • Мнения: 11 747
Оо, баницата не ми е най- добрата рецепта! Ама ми е най- популярната снимка!  Mr. Green  Черпя снимка на баница    Joy

# 111
  • Мнения: 678
Селма  Hug  Тоз медовик е направил от много от нас перфектните домакини в очите на мъжете ни  Mr. Green
Предлагам на следващо гласуване, номинираните да приготвят най-известните си ястия и съответно ние, като истинско жури, да отидем и да ги опитаме, за да прецениме адекватно  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 3 405
Мамо Цоцоланке, дори с периферното си зрение да закача нещо от тези вкусотии, за които говориш ще кача 5 кила. Смили се!  Laughing

# 113
  • Мнения: 11 607
Мамо Цоцоланке, дори с периферното си зрение да закача нещо от тези вкусотии, за които говориш ще кача 5 кила. Смили се!  Laughing

Министерството на Готварския форум предупреждава: Влизането в Готварския форум, гледането и готвенето по рецепти от там е опасно за вашето тяло. Не носим последствия за качени килограми, пазене на окръжности( а не на талии), изхарчени финанси и одобрителни погледи на мъжката част от семействата и завистливи такива от свекърви, съседки и пр. Бъдете готови да понесете всичко! Влизането в подфорум Диети е само и единствено ваш каприз.......


И не знам кой колко е станал от Готварския, но знам,че Готварския форум може би е един от най-крадените форуми на Бг-мамма.......Ех....ако имаше авторски права и читав съд - милионери щяха да станат определени форумки........Но това е друга тема.......

# 114
  • Мнения: 5 001
Мамеее  Hug Hug Hug Hug Hug
Насълзих се докато четях постовете ти!
Ми то на нас Златен черпак не ни трябва бе!  Mr. Green
Ти си ни изредила тука по същество и си раздала черпаците на всички  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ама аз пък ти давам и твоя черпак! И аз много ти ценя съветите в Готварския!


Аз също мисля,че ниминациите трябва да излязат от Готварския,защото редовно пишешщите в Клюкарника иобщо не ни познават.....И аз видях темата случайно...

# 115
  • Мнения: 7 418

    Да призная,последно време почти съм престанала да готвя и да се изявявам кой знае колко в готварския!И бях доста изненадана,като си видях ника в тези номинации! Simple Smile
   
   Но не крия,изключително ми е приятно! Blush Heart Eyes И благодаря много на всички гласували,както и за трогващо милите думи на изказалите се! Hug Hug Hug

# 116
  • Мнения: 3 268
Селма,тиквеника ти е превъзходен,редовно чета сладките ти рецепти,някои съм направила.Днес мисля да приготвя салата ти от зеле и сирене.Всички номинирани са страшни готвачки,но тази година ти беше моят фаворит.  bouquet

# 117
  • Мнения: 7 418
   Много ти благодаря! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

   А това,че всичките момичета са страхотни готвачки си права,stefani6 ! Hug  bouquet
   Съжалявам за някои имена липсващи в списъка с номинациите!Но пък им пожелавам успех догодина! Simple Smile  newsm10
   

# 118
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Селма честито! Беше един от моите фаворити!
От една "зодия" сме ние с теб - все по сладичко си падаме. Wink Hug

Маме, благодаря за милите думи за всички момичета в Готварския! Мисля, че и за теб беше нужна номинация - искрено ти се възхищам за хъса с който правиш всичко при все че приготваш храна за толкова хора! Hug Heart Eyes

# 119
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Честито на Селма   bouquet
Мамее, мила дума за всеки намери, ама аз да си кажа, че редовно точа лиги по твоите снимки. Даже понякога се чудя да отварям ли линка или не (всъщност никога не устоявам, винаги надзъртам  Wink)

# 120
  • сусурлево
  • Мнения: 474
погледнах тук и се шашнах http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189884.15

Общи условия

Активация на акаунт