Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино

  • 26 897
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1
И все пак понякога си мисля,че ако мошех да избирам за себе си ( ей така хипотетично , ако можех)  ,щях  да избера да изглеждам така ....  такова лице понякога компенсира много неща.... и аз цитирам "разсъждавам си на клавиатурата" .....

Бризче, направо на мене са ми гордост хора като тебе, дето хем си държат на своето (имам предвид етюда от одеве) ,хем печелят симпатиите на чужденците ....
 Пък ако е било флирт , не му мисли ти - той да му мисли , кои знае колко безсънни нощи е изкарал след като си си тръгнала....


Казвам ви лека нощ, дами , че виждам ,че е станало утре !  smile3524 newsm46  

# 526
  • Мнения: 155
Лека и от мен момичета     sleepuu      Hug  .

# 527
  • Варна
  • Мнения: 2 973
и аз мислим да ходим у креватя, малко да ми изветря алкохоля, че утре как ше бачкам newsm78



аааааааа не ще ходя да го търся из баните Есмерито   bath

Айде лекинка на всички smile3524 newsm46

# 528
  • Мнения: 263
Ади тая вечер по - кротко Mr. Green
Лека и от мен,утре е петък,на някои им е ден за посветление, на други за опиянние .....  Joy Joy Joy
До утре Кръстоноски Hug

# 529
  • Мнения: 0
Здравейте  Hug

Охо, гледам нова, специална тема за Сарухан сладуран, браво бризче  smile3501 Супер е темата. Бризче точно за това ти говорих веднъж, ако има специална тема за Сарухан, ще е яко, и гледам си направила темата, супер, браво, поздравления.  newsm53

# 530
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ПЛЬОС...тукя.....!!! Добро утро Йенибащанки(ци).. Hug Hug Hug
Желая Ви спорен ден...!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Еййййй, не съм спала да Ви поздравя...!!!  Peace

# 531
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Добро утро на всички, които харесват Сарухан Хюнел/без оглед на пол, вероизповедание, националност и т. н./   bouquet

# 532
  • Мнения: 20 795
Тони   Hug   подкрепям .  На мен Езо в пъти повече ми харесва от Врабка. Йешим  поне според мен има голямо излъчване и чар , ако мога така да се изразя , докато малкото Врабче ми е тип празноглава красавица  Embarassed  . Лично мнение  Peace  .
И аз съм напълно съгласна с вас. Тази Врабка изобщо не ми харесва. Красива е, но е толкова безлична, точно като някой врабец. Йешим е просто класи над нея. Има толкова силно екранно присъствие. Всичко в нея говори и погледа, и жестовете, и усмивката. И затова Езел е толкова истинска: чаровна, елегантна, интелигентна, умна, но и наивна, силна, но и уязвима, влюбена, но и объркана. А Врабката ми се струва много неубедителна, чак ме дразни. Не е на нивото на Сару. Някак си не мога да повярвам, че неговия герой може да е толкова влюбен в нея. /а дали пък просто не ревнувам  Mr. Green Sick Joy Joy/

# 533
  • Варна
  • Мнения: 2 973
 bowuu За всички, които харесват музиката на Болахенк  fiuuuuuu

http://mavinefes.net/blog/bolahenk-dizi-muzikleri-albumunu-dinle/

тук можете да слушате  online smile3521

# 534
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ехооооо....има ли някой??? Whistling Whistling Whistling
Кво става бре... newsm78...никой с никой не си лафи....
Бризкеее...как е главата??? ooooh!

# 535
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ехооооо....има ли някой??? Whistling Whistling Whistling
Кво става бре... newsm78...никой с никой не си лафи....
Бризкеее...как е главата??? ooooh!

 Joy поне до сега - немам случай да ме е цепила капацуната от алкохол  smile3521 тренирам редовно smile3503, не по график  newsm10

# 536
  • Мнения: 23
добро утро и тук  bouquet

krisdimaryana Hug Hugкъде се губиш?Радвам се да те видя отново.

Аз да изразя различно мнение Naughtyна мен лично и Серчето ми харесва поне толкова,колкото  Езел,може би,защото не сте гледали Врабчето с превод не ви действа като ,,Изгубени години"

# 537
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мила Димитрова75....стига седя на балкона...време е да слезеш долу... Hug
Моля, изкажи се компетентно по наболелите проблеми в нашата тема... ако ти е приятно разбира се...  bouquet  bouquet  bouquet

# 538
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ехооооо....има ли някой??? Whistling Whistling Whistling
Кво става бре... newsm78...никой с никой не си лафи....
Бризкеее...как е главата??? ooooh!

 Joy поне до сега - немам случай да ме е цепила капацуната от алкохол  smile3521 тренирам редовно smile3503, не по график  newsm10
Е така е ....а аз кат съм проста , следвам графика... hahaha hahaha hahaha
И като пропусна ...губя тренинг....и после...олеле майко.... ooooh! ooooh!

# 539
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ехооооо....има ли някой??? Whistling Whistling Whistling
Кво става бре... newsm78...никой с никой не си лафи....
Бризкеее...как е главата??? ooooh!

 Joy поне до сега - немам случай да ме е цепила капацуната от алкохол  smile3521 тренирам редовно smile3503, не по график  newsm10
Е така е ....а аз кат съм проста , следвам графика... hahaha hahaha hahaha
И като пропусна ...губя тренинг....и после...олеле майко.... ooooh! ooooh!

глупости smile3513 - ти си принципна, а това съвсем не е лошо, обаче аз на принципи не мога да се подчинявам   love001

Общи условия

Активация на акаунт