Бродирана красота - Гоблени 68

  • 102 511
  • 694
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 643

Тенкю, аз наблъсках 48 етикета в един плик с 8 талона и си викам -ми  каквото стане , щото пък сега да давам пари за 8 писма , много ,бе.
Като я получа, ще се хвална.

# 76
  • Мнения: 70
pstojkova, много симпатично .Какво трябва да стане в завършен вид?

Имам само схема Rolling Eyes



малко съм променила

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 143
Много красоти сте показали тия дни!  bouquet

Аз си завърших цигулката и я дадох за рамкиране,нали е за подарък на любимия  Grinning  Heart EyesИ ура започнах фейка!!!! Mr. Green


Днес получих от Коутс каталози на "Роял Париж", "Майя" и ценовата им листа !Бях доста приятно изненадана ! Grinning



Е не минах и без подаръци от едно другарче,но вие така и не го познавате  Wink,но  са доста неща/имам и светещ конец /


Ако не съм закъсняла/сега я открих и то в моя албум  Joy / тази коледна песен  Hug Може да се избродират само нотите ,а другото да се извади на А4 и да се направи като паспарту и ето ти чудесен подарък  Peace





Лека вечер!  bouquet

# 78
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
pepen кога толкова бързо успя да я ушиеш тази цигулка.

pstojkova многа са весели тези патета.

Мимито & Светла  според мен се получава добре.
 
Goody много са нежни. Прекрасни са!

Поздрави на всички!
  bouquet

# 79
  • Габрово
  • Мнения: 311
Аз почти не хващам игла вече, но поне да ви чета..   Blush

# 80
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
При мен е готов и втори ангел.








# 81
  • Мнения: 15
добро утро !
понеже нямам нищо готово , да ви черпя по кафенце със закуска

# 82
  • Мнения: 434
Добро утро.Днес ще се запиша с едно етапче от мен и 2 гоблена , които подарих на моя приятелка, а тя уши.Това и беше първият Дименшън и първата проба да шие с кръстат бод.Едната снимка не ми е много добра  Embarassed

# 83
  • Мнения: 182
Здравейте!
От доста дълго време си ви чета тайничко ,без да пиша и искам да ви поздравя за красотите които творите.Аз много обичам да шия гоблени ,но от както забременях с малкото  до сега не бях шила,явно не мога да се оправям с две деца и игла едновременно  Crazy
Ако позволите бих искала и аз да пиша в темичката ви и дано да смогвам да нашивам по нещо за да се отчитам.И за да не е само  запис ще покажа какво уших за мъжа ми и дъщеря ми
http://media.snimka.bg/5102/016459955-big.jpg
http://media.snimka.bg/5102/016460341-big.jpg
Ягодка нещо не ми се получи,понеже аз си събирах цветовете,но пък детенцето ми ще е много щастливо когато й я покажа  Heart Eyes и със сигурност ще си я хареса.
Успешен ден на всички   bouquet

# 84
  • Мнения: 36
Ехаааа, понапълних си очите с красоти и продължавам да работя, но преди това
tanit много ми хареса цветето което си направила, може ли схемата  Praynig
Зори и твоето ботушче е страхотно, ех, тази Ева, каква майка има ,
Сианаа е такава графика не съм виждала, много е сладка, ако не ти е трудно пусти схемичката да си я боцна и аз.
desi054224 всеки може да пише тук стига да иска

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Пак сте показали много красоти!   bouquet
desi054224 добре дошла, хубави подаръци си подготвила!
Оф аз май в последния момент ще трябва да купувам друг подарък за жертвичката си. От пощата като гледам са ми затрили пратката, мина повече от месец, а още я няма, а бях много доволна от избора.

# 86
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Марго не се отчайвай мила. Ще дойде. Трябва да мислиш позитивно.

Много ми хареса гобленчето за "истинския мъж" само дето моя е малко далече от тази работа. Вечно върви и мрънка, но рядко се хваща да помогне. Трябва много да съм го ядосала ще да направи нещо от домакинската част - най-често готви, а това му се отдава.

Добре дошла на desi054224.

# 87
  • Мнения: 643

От мен един дядо Коледко



Ще направя още един и приключвам за тази година.

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Деси, здравей и добре дошла Hug Ягодка се е получила много добре, какво от това, че ти си подбирала цветовете (ако не беше казала, едва ли някой щеше да заподозре Simple Smile).

Едно етапче от мен на това дето го шия и не знам какъв ще е крайния резултат Simple Smile (преди доста време се похвалих, че почвам едно "нещо", на което му имам само схемата и смътен спомен за крайния резултат):



ПП: Ina, много е хубав Дядо Коледко! Много ми се шие нещо коледно, свалям едни схеми на Дименшънс и само се надъхвам (да си призная, от красотите на Зори се запалих и така ми се ще да започна един коледен чорап... Simple Smile), но толкова неща ме чакат, че трябва да се въздържа!

# 89
  • Мнения: 643
За другата година живи и здрави ,Астера, нека ти поотрасне и детето още малко.
Това твоето лъв ли е , хубаво става.

Деси , добре дошла !

Сисак, много са хубави станали на приятелката ти   bouquet

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 12:04 от ina.

Общи условия

Активация на акаунт