Имате ли ноти за детски песнички?

  • 116 560
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 4 458

Някой дали има или може да ми напише нотите за лява ръка (A B C D...)  на тази песен за изпита по пиоано  Chattanooga Choo Choo Slow Demo  



 

.

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 18:41 от kiara

# 47
  • Мнения: 307
утре, ако ми остане време ще я чуя. Сега в къщи спят.

# 48
  • Мнения: 4 458
Много ти благодаря  Hug

Мелодията е кратка, само около 40 секунди  Grinning
Това е за първо ниво и за нас си е трудно   Blush

# 49
  • Мнения: 307
Готово

Последна редакция: пн, 14 яну 2013, 15:21 от sinapovaaya

# 50
  • Мнения: 6 940
Здравейте! Виждам, че много от вас имат добре развит слух, за разлика от мен  ooooh! извинявам се, че не съм изцяло по темата, но дали някой разполага с ноти за пиано на популярни български песни?   Hug

# 51
  • Мнения: 4 458
sinapovaaya, благодаря ти. Аз обаче търся нещо на което са написани нотите като букви от азбуката. Ние имаме книжката с нотите, но не съм сигурна дали дъщеря ми ги е наименувала правилно.
НАли знаеш, как записват А, С, В... под всяка нота? Ей тези букви ми трябват  Blush

# 52
  • Мнения: 1
до-С ,ре-D ,ми-Е ,фа-F ,сол-G, ла-А ,си-Н, си бемол-В.Мисля,че това е което ви трябва.

# 53
  • Мнения: 168
Прегледах темата, ако мога с нещо да помогна ще се включа.
Само добавям (както и по-горе някой беше писал), че към буквените означения на нотите ако се прибави "is" означава диез, а "es" - бемол. Изключение е ми бемол - става Es (едното е отпада) и B си бемол (както е написано по-горе).

# 54
  • Мнения: 7 171
Пуснах отделна тема, но сега видях и тази. Искам да намеря ноти за пиано на българска песен, може и да не е съвсем елементарна. Трябва ми за пиано, две ръце. Българска народна песен ще е най-добре.  Мерси.

# 55
  • Мнения: 1 842
Темата е готина, а някой води ли детето си на уроци или само в къщи си свирите? Peace

# 56
  • Мнения: 307

sophiemmaspencer Коя песен?

# 57
  • Мнения: 7 171

Аз намерих вече. Мерси.

# 58
  • Мнения: 2 090
Мога сам (На ризката на джобчето...  Simple Smile)
Моето семейство

# 59

Общи условия

Активация на акаунт