Наливните парфюми на "REFAN"...

  • 46 088
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
Много ги харесвам Hug,от години си наливам и съм много доволна Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 488
Наливен парфюм, не-е-е-е-е........

Ако ще е гарга, да е рошава!!!!

Може и да са добри, но: по- добре 1, но истинско - отколкото 100, но ментета

# 17
  • Мнения: 109
Разбира се ,че оригиналът си е оригинал,но повечето жени немогат да отделят сто лева за марков парфюм.Аз съм си купувала марков TOMMY GIRL,хубав е наистина но не бих дала пак 130лв.Много си ги харесвам на REFAN още повече вдеки един парфюм е копие на оригинал.Когато бях във фабриката на специализация няма да повярвате за какво става въпрос.Всичко се приготвя под строг контрол,и от висококачествени материали,сами извличат от лавандула ,роза и др.растения концентрати и спиртните основи са от Франция а и повечето рецепти като афтършейфа е от френска рецепта взета от града на парфюма ама му забравих името.Това са моите впечатления и виждания останах възхитена от всичко ShockedЗабравих да напиша ,че като проценттоалетната вода оригиналната е 15% концентрат а на Рефан 14% оригиналният парфюм е максимум до 20% което е много силно а на Рефан се разминава с около 2%.Така ,че си направете сметката кое ви е по-изгодно.Само да намеря помещение и се захващам това ми е мечтата фирмен магазин само с маркова стока и то българска Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 488
Когато бях във фабриката на специализация няма да повярвате за какво става въпрос.Всичко се приготвя под строг контрол,и от висококачествени материали


Да, съгласна съм, че качеството им е много добро- някъде четох статия за Рефан и мога да кажа, че останах поразена от информацията. Просто аз се почуствах горда с това, което са направили...... Но,

Наливен парфюм, не-е-е-е-е........

Ако ще е гарга, да е рошава!!!!

Може и да са добри, но: по- добре 1, но истинско - отколкото 100, но ментета

# 19
  • Мнения: 2 672
преди съм си взимала и бях много доволна , особено с капки  -допълнителни .
Купувала съм си Париж и др.

# 20
  • Мнения: 4 473
Да, ползвам и съм доволна!Единственото, което винаги правя е да слагам на 25ml - 50 капки.

# 21
  • Мнения: 696
Купувала съм XS от "Рефан" и ми харесва. Ползвала съм и оригиналния на Пако Рабан. Разлика в миризмата почти няма, но естествено наливният парфюм не е чак толкова траен колкото оригиналния.Наливният XS обаче е доста траен.

# 22
  • Мнения: 1 002
сапуните им са много хубави , ( ония дето се режат )
направо са ми любими ...
много обичам някои от тях и доста си купувам , и подарявам на приятели , защото ми харесват просто...

# 23
Е съвсем ме запалихте Simple Smile пак да питам колко пари струва и колко са големи шишенцета, в който наливат парфюма?

# 24
  • Мнения: 3 537
Много ги харесвам Hug,от години си наливам и съм много доволна Mr. Green
И аз също GrinningИзползвам от тях Хюго и Гучи Ръж.Слагам си повечко капки и става много трайен парфюма:hug:

# 25
  • Мнения: 5 622
Какви са тези капки бе хора?Къде ги слагате?Аз за пръв път чувам за такива наливни парфюми Thinking

# 26
  • Мнения: 696
Капките са вид етерично масло, доколкото знам, и се слагат в наливния парфюм за по-голяма трайност. Според парфюма зависи колко капки ще сложиш, но общо взето на 50мл парфюом препоръчват 50капки.

# 27
  • Мнения: 19
Е съвсем ме запалихте Simple Smile пак да питам колко пари струва и колко са големи шишенцета, в който наливат парфюма?

8ст. за мл. е парфюмът/или 10 мл са 80 ст./, а 4 ст. е една капка за подсилване. В магазините продават всякакви шишенца, но всеки може да си налее в собствено.

# 28
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не съм ползвала, нямам и такова намерение! Оригиналът си е оригинал - траен, с хубав аромат...не може да се сбърка с наливайките!

# 29
  • Мнения: 5 391
Не съм ползвала, нямам и такова намерение! Оригиналът си е оригинал - траен, с хубав аромат...не може да се сбърка с наливайките!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт