Ботуши марка "Дарис"?

  • 7 314
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: X
Момичета,ще си купувам ботуши от тази марка,но не знам като качество как са?Фирмата е от гр.Кюстендил.Някоя от Вас купувала ли е обувки/ботуши от тази марка?

# 1
  • Мнения: X
Не сте ли купували обувки или ботуши Dadis?

# 2
  • Мнения: 7
Имам ботички на тази марка, естествена кожа са отреди 2 години. Въобще не са мръднали, но не съм ги носила много.
Имат доста интересни моделчета

# 3
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 477
Имам 4 чифта ботуши и още толкова обувки. Много съм доволна от съотношението качество-цена! Двата чифта са ми велурени- не са мръднали!

# 4
  • Мнения: 0
Аз имам техни обувки и съм много доволен. Дарис правят доста интересни, макар и значително по-малко като разновидности мъжки модели. Логично е дамската стока да е на същото ниво като мъжката. Последните години те са ми фаворити заедно с габровските Меркурий.

# 5
  • London, baby
  • Мнения: 800
Имам 4 чифта ботуши и още толкова обувки. Много съм доволна от съотношението качество-цена! Двата чифта са ми велурени- не са мръднали!
От Бургас ли ги купи? И ако да, къде се намира магазинът?

# 6
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 477
Да , от Бургас. Магазинът е на ул.Любен Калавелов. Като вървиш по Александровска от Тройката към Стоматологията , подминаваш кафе Ултра и малко след него завиваш в улицата в ляво и след около 10 метра ще го видиш от дясната страна.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз имам техни обувки и съм много доволен. Дарис правят доста интересни...
Наистина имаше интересни и мъжки,и дамски модели.В събота /покрай темата/ ги разгледах подробно.

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 795
много са добри и издръжливи

# 9
  • София
  • Мнения: 1 735
Мъжът ми е говорил с негов приятел,който преди време е работел в Дарис и е казал,че доста са напреднали и като разнообразие, и като качество.Преди години мнението му не беше хич ласкаво. Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Къде ги има в София?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 735
На Графа си имат собствен магазин,близо до Битциани,където беше/до пазара/,срещу Фадо приблизително.

# 12
  • Мнения: 27
Имам ботуши,обувки и сандали на тази фирма и определено съм доволна от качеството.Имат много хубави и разнообразни модели.

# 13
  • София
  • Мнения: 749
Дарис е всъщност бившия кюстендилски обувен завод "Ильо войвода". Т.е. традиция в обувното производство. Имала съм техни обувки и винаги са били ОК.

# 14
  • Мнения: 84
Някой скоро да е влизал в магазина на Дарис в Пловдив? Има ли намаления на ботуши и боти?  newsm78 В Пазарджишкият им магазин има, но в Пловдив изборът е много по-голям, та затова питам.

# 15
  • Мнения: 0
имам 2 чифта ботуши ,обувки и сандали на Дарис.За мен по удобни и по качествени от тези на Дарис няма.Купих си на Мегияс,защото ми хареса модела и се разлепиха след 5 обувания

# 16
  • Мнения: 22
Знае ли някой дали се продават някъде.Не съм ги виждала откакто затвориха магазините по центъра newsm78
Имам само една чанта,но съм си много доволна Peace

# 17
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Вижте тук: http://www.darisshoes.com/
описани са магазините, не мога да кажа колко са актуални адресите, но кюстендилския е верен, а що се отнася до това, че Дарис е бившия обувен завод в Кюстендил-изобщо не е вярно, Дарис е частна фабрика на едно младо и много симпатично семейство!

# 18
  • Мнения: 22
Аха,значи нас ни няма  bouquet

# 19
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Може ли някой да сподели цени?

# 20
  • Мнения: 84
Може ли някой да сподели цени?

Цените на ботушите варират от 95лв до 200-250 лв грубо. Чантите към 100-150 лв.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 11 711
Опитах се да видя модели в сайта,но за съжаление не работи.
Някой ходил ли е скоро в магазина в София,дали има интересни модели?

# 22
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
siqina_ani    bouquet
Ali&Meli аз вчера го отварях и разглеждах моделите, но нямаха цени. И сега го отворих - опитай пак.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 711
Благодаря,ще опитам пак.
............................................
Успях да ги разгледам,но не останах очарована от моделите.Ако имам път към магазина им ще намина.

Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 11:30 от Ali&Meli

# 24
  • София
  • Мнения: 11 711
Да споделя,че миналата седмица минах през магазина.Нищо не ми хареса,просто моделите не бяха моите.

Общи условия

Активация на акаунт