Новите ни козметични похождения 5

  • 46 006
  • 662
  •   1
Отговори
# 645
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

Спирала

# 646
  • Мнения: 1 645

Пробва ли я,как е?! Тая марка не ми е много позната...

# 647
  • Мнения: 348
shower sorbet-a

# 648
  • София
  • Мнения: 1 047
Здравейте момичета,

Някоя от вас да е попадала наскоро на сполучлива тъмнокафява спирала?

Благодаря   bouquet

# 649
  • София
  • Мнения: 1 956
Лу, Плантерс има в аптеката в Елемаг в Лозенец, в аптеката в Стрелбище на Нишава срещу входа на парка, в аптеката срещу центъра по хигиена на МА, в Ремедиум на Графа (не съм сигурна, понеже не ми е бил на път скоро). По-големите и заредени яптеки вече ги имат. Но аз лично не съм много впечатлена от продуктите  Thinking

# 650
  • Мнения: 557
Измиваща крем - пяна  Grinning

           

placholina,като я пробваш,може ли да споделиш,дали си доволна от нея?  bouquet
Защото и аз се чудя,дали да не си я купя. Измиващото ми средство свършва и трябва да взема нещо,а ми се иска да е нещо,което не съм ползвала. Peace


Веднага споделям  bowuu- кожата ми след това става мека и гладка но не пресушена както от др. продукти и доста добре се справя с почистването на доста покривния фон дьо тен на Ревлон Колор Стей  - а по принцип имам комбинирана кожа. Thinking.И крема не е лош - въпреки че е за суха кожа  - понеже нямаха тестер за смесена - и аз го използвам вечер .

# 651
  • Мнения: 241
Измиваща крем - пяна  Grinning

           

placholina,като я пробваш,може ли да споделиш,дали си доволна от нея?  bouquet
Защото и аз се чудя,дали да не си я купя. Измиващото ми средство свършва и трябва да взема нещо,а ми се иска да е нещо,което не съм ползвала. Peace


Веднага споделям  bowuu- кожата ми след това става мека и гладка но не пресушена както от др. продукти и доста добре се справя с почистването на доста покривния фон дьо тен на Ревлон Колор Стей  - а по принцип имам комбинирана кожа. Thinking.И крема не е лош - въпреки че е за суха кожа  - понеже нямаха тестер за смесена - и аз го използвам вечер .


Тази крем-пяна я ползвам вече втора или трета седмица. Да в началото беше хубаво, но сега явно кожата ми посвикна с ползването й и вече не ми харесва толкова.
Но поне си заслужава парите. Peace

# 652
  • София
  • Мнения: 74
Забравих да се похваля за ето този шампоан, който ми е подарък от една много страхотна съфорумка  Heart Eyes:



Мнооооого ми харесва! Mr. Green Седи се с него 1-2 мин (със сапунисана глава... Mr. Green) - сигурно заради маслата в състава му. Много доволна!  Flutter

# 653
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз забравих да се похваля с това:

# 654
  • Мнения: 356
запис да следя...много хубава тема браво момичета Hug

# 655
  • Мнения: 434

placholina,като я пробваш,може ли да споделиш,дали си доволна от нея?  bouquet
Защото и аз се чудя,дали да не си я купя. Измиващото ми средство свършва и трябва да взема нещо,а ми се иска да е нещо,което не съм ползвала. Peace


Веднага споделям  bowuu- кожата ми след това става мека и гладка но не пресушена както от др. продукти и доста добре се справя с почистването на доста покривния фон дьо тен на Ревлон Колор Стей  - а по принцип имам комбинирана кожа. Thinking.И крема не е лош - въпреки че е за суха кожа  - понеже нямаха тестер за смесена - и аз го използвам вечер .



Благодаря ти за отговора!  bouquet
И моята кожа е комбинирана,значи би трябвало и на мен да ми пасне.Ще я взема да я пробвам.Нищо не губя,пък дори и да не ми допадне. Peace


П.С.Frig,благодаря и на теб за споделеното мнение! Hug
И аз така казвам...Не е чак толкова пари,че да съжалявам,дори и да отиде в кофата за боклук.

# 656
  • Мнения: 1 167
Днес от мен:/извинявам се за големите снимки/
http://media.snimka.bg/5467/017188957.jpg
http://media.snimka.bg/5467/017188958.jpg

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 13:55 от kopche

# 657
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не е лоша спиралата. Самата марка е предназначена за младежи.  Mr. Green

http://www.hardcandy.com/
Ето сайта, можеш да разгледаш продуктите.

# 658
  • Мнения: 2 229
Благодаря ти за отговора!  bouquet
И моята кожа е комбинирана,значи би трябвало и на мен да ми пасне.Ще я взема да я пробвам.Нищо не губя,пък дори и да не ми допадне. Peace


П.С.Frig,благодаря и на теб за споделеното мнение! Hug
И аз така казвам...Не е чак толкова пари,че да съжалявам,дори и да отиде в кофата за боклук.


А за каква кожа го водят този измиващ гел, не намерих информация? newsm78

# 659
  • Мнения: 222
Мисля,че за суха...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт