Захранване на бебето с твърди храни (с таблица за принтиране)

  • 146 670
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 353
Арлина, получих писмото, но не се отваря на word. Показва се следния текст: "Програмата, която служи за показване на този тип данни () не беше открита в системата". Ако можеш ми го прати отново
neli_iv@mail.bg
Благодаря. Надявам се да няма проблем следващият път

Странно  newsm78. Файлът е уърдовски. Пак ще ти го пусна по-късно.
Арлина благодаря много, но не ми го пускай. Вече го отворих и сейвнах. Сигурно тогава е имало проблем с интернета Grinning

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
ако не е много нахално може ли и на мен  Praynig Praynig Praynig gergana@abv.bg
  bouquet  bouquet  bouquet

# 92
  • София, България
  • Мнения: 2 222
и аз се надявам да не е много нахално, но и аз ще помоля за табличките на уърд: radikrumova@yahoo.com
ние сме на 6 и половина,почнахме с оризова каша, от два дена давам и царевична каша но не мога да намеря каши от овес, ечемик, елда. и знае ли някой какво е това елда  newsm78

# 93
  • Мнения: 532
Елдата е зърнена безглутенова култура. Отглежда се доста на териториите на бившите съветски републики. Богата на много витамини, минерали, лесно усвоими белтъци и има силен антиоксидантен ефект.

Във всеки здравен магазин има елда. Купи си пакетче и ще видиш - кафяви зрънца под формата на трапец или нещо такова.

каши:

1. На Хип - чиста елда за след 5 месеца /мусят й се бебовците, защото няма захар/, елда с ябълка и банан за след 6 месеца /има захар/. Безмлечни са. Бих пробвала първо с чистата, за да видя как реагира бебе и то с една лъжичка и после да си дам кашата, която ядете. На другия ден 2 лъжички, после 3 ... и така, докато елдата измести вече въведената каша. ПОсле може да се редуват, а като се въведат 3-4 и повече видове каши - ейййй, какво разнообразие - ще си имате по една за всеки ден от седмицата. Следва да се има предвид, обаче, че кашите трябва да не престояват много отворени.

2. На Беби Колинска - чиста гречка /елда/ и гречки с разни плодове.

Питайте на бебе борсите си или магазинчета.

Успех с кашите  Mr. Green Heart Eyes

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 16:40 от sneji_73

# 94
  • Мнения: 235
Ще помоля и на моя майл да се прати...Sadтотално се ошашках с това захранване. Колкото повече чета, толкова повече се омотвам #Crazy.
Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 23:36 от yosarian

# 95
  • Мнения: 101
Искам и ааааааааааз: ivelina_jotova@abv.bg.Предстои ми захранване и съм в стрес.

# 96
  • Мнения: 56
ще може ли и на мен magito_lion@mail.bg
Предварително благодаря

# 97
дали ще е възможно ина мен да ми изпратите тези таблици?В момента сме в процес на захранване и ще ми бъдат от голяма олза!
Предварително благодаря!!! e-mail:princesasylvia@hotmail.com

# 98
  • Мнения: 5 228
Мацки, компютърът, на който ми е файлът с таблицата, е развален и до няколко дни се надявам да се оправи, така че ще ви я изпратя с малко закъснение, за което се извинявам.

# 99
  • Мнения: 5 228
Изпратих ви таблицата. Ако още някой я иска - няма проблеми.  Simple Smile

# 100
  • Мнения: 942
Надявам да не е много нахално, но и аз ще помоля за табличките на уърд- yvonne@dir.bg

# 101
  • София
  • Мнения: 361
Фукла, извинявай че и аз те притеснявам, обаче, такова ако може и на мен тази таблица pin04ko@yahoo.com  bouquet
предварително благодаря  smile3525

# 102
  • Мнения: 172
Ако може и на нас табличката nedeva_d@yahoo.com
Много благодарим !!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 103
  • Мнения: 1 184
Ще може ли да помоля да ми изпратите таблиците и на мен. tokche2@yahoo.com
Линковете не ми работят.

Благодаря предварително  Hug.

# 104
  • Мнения: 252
Линковете  не работят  Rolling Eyes
Няма  ли възможност някой, който  ги  има, да качи  табличките  някъде , за  да  може  всички, които се  интересуват, да  ги видят, защото така всеки да си дава имейл става много дълго ...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт