С какво къпЕте децата си?

  • 2 134
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 51
Сапун или душгел???Досега не сме имали проблеми,къпала съм го само със сапун.Но от известно време забелязвам,че кожата на Габи е доста суха.Какво ще ме посъветвате?

Последна редакция: пн, 03 окт 2005, 09:13 от goreva

# 1
  • Мнения: 4 915
Редувай сапуна с масло за баня Линола Фет. Има чудесен ефект.

# 2
  • Мнения: 6 206
Моля ти се, горева, нищо лично, ама оправи го това заглавие, че ни излезна лошо име на пловдивчани покрай пипирудите и къпинето.... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 195
Ами, ние не ги къпИм , а ги къпЕм ...........с душ гел Нивеа Rolling Eyes

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 933
С Бюбхен. Олиото за след баня не съм ползвала скоро, понеже е мисия невъзможна да я избърша с хавлията, а какво остава да я хвана и намажа.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Къпя си го със сапун на Нивеа,а понякога го мажа я с олио я със мляко за тяло-отново на Нивеа.Ползвала съм и на Бюбхен и съм доволна и от двете марки. Wink

# 6
  • Мнения: 1 320
Малкото с течен сапун на ХЕРБАЛ-Испания http://www.herbal.es/producte1.asp?codigo=19  ,   голямото с шампоан / на снимките са балсамите от същата серия/ http://www.herbal.es/producte1.asp?codigo=17 или тоалетен сапун / български/.
www.herbal.es

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Душ гел за коса и тяло на Бюбхен с помпичката - разкошен е  Grinning

# 8
  • Мнения: 5 622
Ние къпем детето с шампоана за коса и тяло на Клоран.Много удобен,икономмичен и хубав

Да разбирам ли,че имаш син,на име Габриел?

# 9
  • Мнения: 255
И ние се къпИм с шампоанчето на Клоран, ползваме и детската им козметика. Чудя се понякога дали да не сменя марката, защото малко скъпично идва, но засега не смея да рискувам. Кожата на бебо е много мека, никога не е имал суха кожа, обриви и каквито и да било кожни проблеми.

# 10
  • Мнения: 5 500
Чико, сапун и шампоан за коса. Що ми се струва, че на тая тема не й е тук мястото?

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Къпим ги с душ-гелчи, харйесва им.

# 12
  • Мнения: 3 146
Моля ти се, горева, нищо лично, ама оправи го това заглавие, че ни излезна лошо име на пловдивчани покрай пипирудите и къпинето.... Mr. Green

 smile3521 smile3521 [smilie=smile3521.gif ]Този път ме отмени - готви се сега някой да ти скочи "на каква се правиш, на много умна ли?"

# 13
  • Мнения: 33
От първия ден ползвам козметиката на Авент и съм безкрайно доволна!

# 14
  • Мнения: 1 038
Душ гел за коса и тяло на Бюбхен с помпичката - разкошен е  Grinning

Със същото,само да добавя,че от време на време редувам миенето на косата с шампоан Нивеа.
Душгела на Бюбхен го ползваме от бебе и едва ли скоро ще го сменим,страхотен е. Sunglasses

# 15
  • Мнения: 671
Къпя малчо с шампоан и сапун на Клоран Много съм доволна

Ех вного весело ми стана като прочетох заглавието
Първо помислих че майчето е искала да нопиле "къпИте" а не "къпите" на що м видях Пловдив и разбрах че може и да бъркам  Laughing
Хей мамите от Пловдив да не се засегнат сега
 Аз обичам Пловдив просто се шегувам сега, а и се присетих когато учих в Бургас как на Английската гимназия беше написано "Ибач" и други подобни

# 16
  • Мнения: 51
Добре де.....Оправих си заглавието!!Човешко е да се греши все пак.Буба,детето ми не се казва Габриел,а Гълъбин,но му викаме Габи.

# 17
  • Мнения: 671
goreva нали не се сърдиш  Hug  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 572
Душ гел за коса и тяло на Бюбхен с помпичката - разкошен е  Grinning
Отдавна никой у дома не се къпе със сапун.

# 19
  • Мнения: 5 877
Ами аз я къпя с шампоан Беболино - много съм доволна, с екстракт от смдрадлика е, добре й действа на кожата и не й щипе на очите - за разлика от Джонсън, с който я морях дълго време.

# 20
  • Мнения: 4 473
С шампоан "Johnson`s baby" и такъв сапун Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 193
Къпем се със бебешки сапун на Cappus и шампоан на Нивеа за "чувствителни очи без сълзи". Преди ползвахме Johnson&Johnson , но понеже много плачеше /имам тема във форума "плач при къпане"

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43288.msg810576#msg810576/

тествах се оказа,ч е доста люти ooooh! , но с това общо взето се справяме.

# 22
  • Мнения: 3 569
Къпим я с душ гйелчи на Бюбхен.

# 23
  • Мнения: 5 370
Само и единствено БЮБХЕН+техните масла и кремове  bouquet

# 24
  • Мнения: 46 530
С душ-гел. Скромния ни опит  Laughing Нивеа, Джонсън, Бюбхен, Клоран, Мустела и Чико.
Фаворит- Чико  Party

# 25
  • Мнения: 5 647
В момента с един душ гел на Барби. Много хубаво ухае.

# 26
  • Мнения: 805
С шампоан на Фа и душ-гел на Шаума .

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
Шампоан и душ-гел на Ейвън.

# 28
  • Мнения: 1 613
С душ гел на Авент.

# 29
  • Мнения: 138
Ние се къпем със шампоана на Avent още от самото начало много сме доволни , в началото използвах маслата за след баня на Бюбхен и бебо се обрина и повече не съм ползвала нищо от тази серия .

# 30
  • Мнения: 8 505
Със сапун.С душ-гел нещо ми се пързаля,а ние се къпем напоследък под душа на ръце и за да не се изплъзне...

# 31
  • Мнения: 5 299
Шампоан за коса и тяло "Чико", и псле мажа с мляко- пак на "Чико" Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 161
С шампоана на Чико измивам и косата и тялото.

# 33
  • Мнения: 400
Ние цялото семейство се къпем с Бюбхен - Страхотни са всичките продукти, които съм ползвала. Сега обаче ми пратиха от САЩ едни сапунени кърпички на Хъджис - леко се намокрят и става една пяна, един аромат. Много са готини, но в БГ не съм ги виждала /то аз не знаех, че съществува такова чудо/. Ако намеря ще купя и ще се къпем и аз и бебчо. Те са  релефни и едновремено и къпя и масажирам. Подходящи са и за коса и не предизвикват сълзи. Абе страхотна работа... Wink
Ако някой знае продават ли се в Б-я да свирка......

# 34
  • Мнения: 2 255
душгел на Бюбхен

Калоян    - 29.09.2004 г.
Кристиан - 08.11.1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

Общи условия

Активация на акаунт