Пирография( рисуване с пирограф в/у дърво)

  • 197 748
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 64
Май всички са се настроли вече празнично и са поизоставили проектите Simple Smile

Аз започнах сандъка, но съм до под кривата круша... newsm78 Ето началото ( в момента вече е почти довършено редчето  Mr. Green) няма много време за пирографиране...



И подаръкът, който искам от Дядо Коледа   Heart Eyes

(И който май няма да ми донесе тази година ...


Хубав снежен ден на всички Simple Smile

# 226
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ето нещо ново и от мен http://www.facebook.com/album.php?aid=20195&id=100000531616439#!/album.php?aid=20195&id=100000531616439 дано да ви харесат. Чакам вашите идеи.

# 227
  • Мнения: 64
Здравей Ichi,

Много хубави пирографии Simple Smile Виждам овални дъскички с кора по края (Бреза? ) Сам ли ги правиш или ги взимаш от някъде?
Понеже няма къде да си майсторя дървен материал за пирографиите се чудя дали няма някъде готови такива  newsm78 някой склад за дървен материал...  Thinking

Намерих една много интересна книга за пирографията в pdf формат, някой ако желае да прочете да пише и ще кача линк към нея.
Има практически съвети как нещата да стават по-добри, информация за различните дървени материали и т.н.
(Книжката е на руски език!)

Хубав ден на всички Simple Smile

# 228
  • Мнения: 0
Здравей   night  това наистина е бреза от приятели си намерих няколко дънерчета, и си ги обработих сама. За съжаление няма такива готови, а по дърводелските складове като чуят за какво говориш или ти отрязват главата с цени или направо ти отказват. А книгата мисля че нама да е излишна на никого, може да я качиш. Поне на мен ще ми е интересно да я видя. Лек ден и успех на всички.

# 229
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! Как сте мили пирографчовци? Как вървят празниците? РАдвам се,че намирате поне по маничко време за пирографиране.Аз тези дни чак направих една пирография и довърших още една:) А да ви питам искам да си лакирам някои от произведенията ,но незнам дали трябва да лакирам всички на веднъж ,когато отворя кутията или няма да стане нищо на лака ,т.е. да засъхне? А и по колко пъти ги лакирате.Бяха  ми казали ,че трябва да ги лакирам поне два пъти : вторият път е ,за да се махнат власинките ,които стърчат. Ichi страхотна е жената. Нея ли си правила последно? А с каква боя са цветните части ?Simple Smile

# 230
  • Мнения: 64
Здравейте,

Ето линк към книгата http://www.mediafire.com/?17llhdd35qk77e1

# 231
  • Мнения: 0
Благодаря night много е полезна.

# 232
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
night от къде се сдоби с такъв страхотен сандък? Simple Smile

# 233
  • Мнения: 2 023
  bouquet Привети дружина!
Периодично хвърлям око на новостите и това, което виждам ми харесва!
ichi761 май крадеме идеи от едно и също място!  Thinking За разлика от мен ти се справяш успешно!
night огромно БЛАГОДАРЯ за книгата- доста неща има за научаване- синО все ме плашеше с вируси при такива сваляния, ама ... Stop
Questo sono io!! нещо ново при теб?
marimagi аз лакирам с лак на водна основа - 2 пъти с леко разреден и 3 път чисто.
На лака му няма нищо- в кофичка е и го отварям през няколко дни- правя и др. неща освен пирография  и ги лакирам.
Ани хвърляй бумагите и хващай пирографа! Липсваш ми!
Аз мога само с това да се похваля, пък дано да ви хареса, че отиде за ДБМ
http://media.snimka.bg/7705/021665593.jpg
Успехи дружино и не се стеснявайте да питате и показвате!  Hug

# 234
  • Мнения: 64
Не се притеснявайте от вируси при сваляне на книгата, аз съм я качила в моя профил в този сайт, тъй че я сваляте директно от мен Simple Smile

Има и още доста полезни материали, ще покажа и още скоро Simple Smile

Questo sono io, мъжът ми получава техника в такива сандъци и след това идват при мен за разкрасяване Simple Smile
Този играе ролята на масичка за кафе Simple Smile в едно арт ъгълче в къщи

# 235
  • Мнения: 13
Здравейте,всички!Не се сдържах да надникна,макар,че ми е натоварено сега пред празниците.Освен че помагам на учителките в приготовленията имам и поръчка за две икони и поне едната трябва да стане до коледа,така че всяка свободна минута съм с пирографа в ръка.Чудесни майсториики показвате ,браво!Mumita,виждам,че започваш да правиш и хора освен животни,поздравления!.До писане!  bouquet

# 236
  • Мнения: 0
Здравейте табиатлийски дами! Ще бъда кратък с две думи за новостите, които показвате - нямам думи!  Hug Весели коледни и новогодишни празници! До скоро!

# 237
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
night супер масичка ще стане

# 238
  • Мнения: 13
Здравейте!Надниквам за малко да ви честитя празниците.Весела Коледа на всички!Пожелавам ви творческо вдъхновение и възможността да постигнете мечтите си през новата година! santa2

# 239

Общи условия

Активация на акаунт