УНГ препоръчайте

  • 45 146
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета препоръчайте ми УНГ специалист,за възрастни не за деца!
Гледах УНГ клиниката към ВМА,но нямам никакви отзиви за никъде и затова се допитвам до вас
Няма значение платен прием или по здравна каса,просто искам лекар на който можем да се доверим Peace

# 1
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Д-р Огнян Попов от ВМА. Приема в кабинет в пряката срещу ВМА. За контакти - виж в Гугъл, не ми е под ръка телефона. Уникален лекар, много съм доволна. Лекува с едни "самолетчета" - ултразвук, пълно е с деца при него. Разбира се, зависи от случая. Препоръчвам с 2 ръце.
Приема всеки ден между 15 и 18 часа, без час.

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Д-р Огнян Попов от ВМА. Приема в кабинет в пряката срещу ВМА. За контакти - виж в Гугъл, не ми е под ръка телефона. Уникален лекар, много съм доволна. .....


 Peace
Попов работи и с деца и с възрастни, в кабинета срещу ВМА приемът е платен. Тел. ти пускам на ЛС.

# 3
  • Мнения: 2 908
И приема ли по ЗК? Мже ли и на мен телефона му,искам да водя детето при някого,бяхме юли при Френгов в Транспортна, но искам да чуя друго мнение.

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В частния кабинет не работи с касата, само платен е приемът.
А в болницата не знам дали приема с направления, защото аз ходя при него от дете /баща ми беше военен/, а сега и щерката водя и се познаваме от години. Но тел. ще ти пусна, горещо го препоръчвам доктора, имам му пълно доверие  Peace

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
www.lolov.com

# 6
  • Мнения: 835
Др.Петров работи в МИ-МВР б-ца на Руски паметник.
Работи със здравната каса, взимате си направление само, а дори и да не носите, може и после да му дадете/аз не бях взела, но нямаше проблем,занесох го после/
Работното му време е от 8-14ч всеки ден.Понякога обаче има оперативни дни и може да се наложи да почакате.

Но е страхотен и най-вече човечен и много разбран!!!!Освен това има добра апаратура за всичко.

# 7
  • София
  • Мнения: 118
Д-р Огнян Попов от ВМА. Приема в кабинет в пряката срещу ВМА. За контакти - виж в Гугъл, не ми е под ръка телефона. Уникален лекар, много съм доволна. .....
Попов работи и с деца и с възрастни, в кабинета срещу ВМА приемът е платен. Тел. ти пускам на ЛС.
bim_bam, необходимо ли е предварително записване? И още нещо - чета и мнения, че хигиенните условия в кабинета му не са на ниво  Rolling Eyes, има ли нещо такова?

# 8
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Доктор Кирова. Окръжна болница. Peace

# 9
  • Мнения: 462
Мога ли и аз да помоля за контакти на Д-р Огнян Попов от ВМА?  Rolling Eyes
Водя малкото в Торакс, при Игнат Игнатов, но не мога да кажа, че съм очарована ... след "Не влизам в конфликт с колеги" и най-добрият имуностимулатор е кърмата, купете си от някоя мама-кърмачка ... мисля да не ходя при него повече ...

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Д-р Огнян Попов от ВМА. Приема в кабинет в пряката срещу ВМА. За контакти - виж в Гугъл, не ми е под ръка телефона. Уникален лекар, много съм доволна. .....
Попов работи и с деца и с възрастни, в кабинета срещу ВМА приемът е платен. Тел. ти пускам на ЛС.
bim_bam, необходимо ли е предварително записване? И още нещо - чета и мнения, че хигиенните условия в кабинета му не са на ниво  Rolling Eyes, има ли нещо такова?

Да ти кажа честно, в новия кабинет не съм била, ходим предимно в болницата.
В предишния обстановката не беше луксозна, да. Но беше временно в апартамент на стара кооперация, просто беше по - старичко и занемарено, но в никакъв случай мръсно.

# 11
  • софия
  • Мнения: 257
д-р Асенова-ВМА

# 12
  • София
  • Мнения: 118
Вчера ходихме при д-р Попов. Адресът се води Яков Крайков 18, срещу Военна б-ца. Приема от 15 до 18 часа, без записване, но децата са с предимство. Беше много внимателен и с подход към детето, да видим дали ще има ефект  Praynig.

# 13
  • Мнения: 1 893
Какъв е проблема точно? Аз имах проблеми с ушите и се лутах от лекар на лекар 2 г., докато накрая  откриха какво ми е точно. Наложи се операция. Направи я проф. Кунев и съм страшно доволна от него!

# 14
  • София
  • Мнения: 118
Ох, при голямата ми дъщеря проблем е много уголемената трета сливица, която от градинските хреми възпалява и небните и детето много трудно диша, особено като легне  Sad. Чета и темите за дърпане на уши, но бих я завела в краен случай...

Общи условия

Активация на акаунт