Информация за д-р Русева, 14 п-ка?

  • 574
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Много ще съм благодарна на всеки, който изрази мнението си за д-р Русева от 14 п-ка. Дали е добър специалист, някакви оплаквания и забележки към нея имате ли? Много ще ми помогнете, тъй като съм решила да сменям гинеколога си, от който не съм доволна, имам направление за диспансеризация и бих искала този път да попадна на правилния човек.

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ходила съм при нея на профилактични прегледи, но не съм имала някакъв проблем. Впечатленията ми са добри, ама едно е да се ходи веднъж в годината, и друго е ако се наложи лекуване на нещо.
Бременността ми първия път следеше една друга лекарка, която се пенсионира, а втория път - д-р Власова в "Св.Пантелеймон". Не че не съм била доволна от Русева, ами в поликлиниката все има опашки, а не ми се висеше, а и Власова обяснява много подроно и обстойно и освен това имаше възможност да води раждането.

# 2
  • София
  • Мнения: 676
Аз изобщо не съм доволна от Русева. Ходих при нея на първите две консултации и след това я смених. На първата консултация ми каза, че съм с три седмици назад, а трябваше да съм в 6г.с. Аз се опитах да попитам какво може да означава и на какво може да се дължи. Изобщо не получих отговор, а почти изгонване, все едно съм и изгубила времето. След това прочетох тук там, говорих с лекари и разбрах, че е заподозряла кухо яйце... На втората консултация ме прегледа за около две минути и докато се обличах (там ехографът е само вагинален), пусна следващите пациенти и започна да разговаря с тях. Аз имах проблеми с кръвното и я попитах какво да правя, защото припадах по пет пъти на ден. Тя ми каза да пия по две-три кафета и по една кола и ще се оправя... Попитах не е ли вредно за бебето, а тя ме удостои с една иронична усмивка и това беше... Повече нито картина, нито звук... Не можах да оценя какъв специалист е, но и не виждам как бих могла при тези две минутни прегледи... И се "разделихме" с нея. Може да съм улучила лошите и моменти, но не мисля, че бих я препоръчала на някого...

# 3
  • Мнения: 578
Аз бях при колегата й - Д-р Балинов. Той следеше бременността ми. Изобщо не съм доволна от него!!!Не ми правеше изследванията редовно и е много разсеян. Когато беше в отпуска ходех при Русева. Тя ми се стори свястна - поне като човек. Обаче ми каза, че са ми намалели околоплодните води и ако пия повече вода ще се възстановят. Добре, че не разчитах на тея прегледи, ами си ходех на частен прием при лекарката, която ми ръководи раждането!Тя като чу че така се възстановявали околоплодните води щеше да припадне,а жената е с много опит и е перфектен специалист. Така, че....не знам дали е добър специалист Русева. Аз нямам оплаквания от нея, освен тази подробност...Освен това не можа да различи пишока на бебчо и реши, че има нещо нередно, а после се светна, че е момченце.

Общи условия

Активация на акаунт