Препоръчайте интериорни врати!

  • 335 179
  • 980
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 299
Здравейте,аз си поръчах врати от Формед Б-я ,бели  Крафт Мастер,дадоха 20 раб.дни за изпълнение,договор с  60% от сумата предварително,трябва да са готови в средата на октомври,като ги сложат ще пиша отзиви,дано да няма проблеми baby_neutral 

# 256
  • Мнения: 36
http://cdn.img42.com/4b00508ca581da086475d9da1fde3226.jpeg  - нашата; купена от тук :http://www.treska-bg.com/. Като цяло сме доволни с леки забележки, естествено Simple Smile

# 257
  • Мнения: 29
Търсейки врати попаднахме на един магазин, който определено си заслужава.
http://www.egostil.com/
Останахме впечатлени от моделите, които ни показаха, защото има невероятно разнообразие от фурнили, механизми за затваряне, видове монтажи. Плюс е, че вратите са с фалц, а масово се произвеждат безфалцови, поне тези от естествен фурнир. Дори само като идея си заслужава да се види.
Базова врата от естествен фурнир и без фрезовки започва от 870-900 лв. с монтаж, но без дръжки. И изработката е поне месец и половина.
Ако си търсите евтина врата, там няма да я намерите, но ако искате нещо идейно и може да прежалите повече пари, то определено ви препоръчвам да посетите магазина.

# 258
  • Мнения: 65
http://sunguard.bg/index.php/interior-doors/interiorni-vrati-mdf нашите врати са от тук , офиса е в Благоевгард/ монтират и в София/, цената на вратите е около 400-450 лв. зависи дали има стъкло, вече ползваме техни врати много сме доволни, срока е около месец за изработка и монтаж на вратите.

# 259
  • Мнения: 47 991
Препоръчайте от къде мога да си взема врати Крафт мастер, на склад или в кратък срок, и изгодно- за София

# 260
  • Мнения: 4
От самата врата сме доволни-страхотна е.Правиха я по поръчка,защото нямаше каквато искахме налична......и се почна едно размотаване,че след 10 дена ще е готова,после след още една седмица-накрая я монтираха след около месец.Бях бясна и на "косъм" да си искам парите и да си задържат вратата.Бяха написали и по-малка гаранция,но се коригираха.
Аз имам монтирана врата от Фирма Мегадоор с- не стандартни размери и моята беше по поръчка,но имах само 2 дена закъснение.Изключително съм доволна от вратата от монтажа също.

# 261
  • Мнения: 47 991
Препоръчайте от къде мога да си взема врати Крафт мастер, на склад или в кратък срок, и изгодно- за София
Да ви кажа, изгодно и евтино, с учудващо спазване на срока и много добър монтаж- поръчах си вратите от Дъ мол, мебелна къща Ралица
Доволна съм от срока, цената и монтажа, дано и занапред съм доволна

# 262
  • Мнения: 817
От самата врата сме доволни-страхотна е.Правиха я по поръчка,защото нямаше каквато искахме налична......и се почна едно размотаване,че след 10 дена ще е готова,после след още една седмица-накрая я монтираха след около месец.Бях бясна и на "косъм" да си искам парите и да си задържат вратата.Бяха написали и по-малка гаранция,но се коригираха.
Аз имам монтирана врата от Фирма Мегадоор с- не стандартни размери и моята беше по поръчка,но имах само 2 дена закъснение.Изключително съм доволна от вратата от монтажа също.
И специално,за да ни информирате за това ли се регистрирахте???? Whistling

# 263
  • Мнения: 4
От самата врата сме доволни-страхотна е.Правиха я по поръчка,защото нямаше каквато искахме налична......и се почна едно размотаване,че след 10 дена ще е готова,после след още една седмица-накрая я монтираха след около месец.Бях бясна и на "косъм" да си искам парите и да си задържат вратата.Бяха написали и по-малка гаранция,но се коригираха.
Аз имам монтирана врата от Фирма Мегадоор с- не стандартни размери и моята беше по поръчка,но имах само 2 дена закъснение.Изключително съм доволна от вратата от монтажа също.
И специално,за да ни информирате за това ли се регистрирахте???? Whistling

Еми да... търсех мнения за интериорни врати и попаднах на този сайт, и понеже съм доволна от услугите на Megadoor исках да си споделя мнението   Wink Сгрешила съм форума ли, за да си споделя мнението трябва да съм недоволен клиент ли? newsm12  Grinning newsm78
[/quote]

# 264
  • София
  • Мнения: 6 269
Сгрешила си начина за реклама.

# 265
  • Мнения: 7 006
От самата врата сме доволни-страхотна е.Правиха я по поръчка,защото нямаше каквато искахме налична......и се почна едно размотаване,че след 10 дена ще е готова,после след още една седмица-накрая я монтираха след около месец.Бях бясна и на "косъм" да си искам парите и да си задържат вратата.Бяха написали и по-малка гаранция,но се коригираха.
Аз имам монтирана врата от Фирма Мегадоор с- не стандартни размери и моята беше по поръчка,но имах само 2 дена закъснение.Изключително съм доволна от вратата от монтажа също.
И специално,за да ни информирате за това ли се регистрирахте???? Whistling

Еми да... търсех мнения за интериорни врати и попаднах на този сайт, и понеже съм доволна от услугите на Megadoor исках да си споделя мнението   Wink Сгрешила съм форума ли, за да си споделя мнението трябва да съм недоволен клиент ли? newsm12  Grinning newsm78
[/quote]Айде бе..Сложи си вратата и едва тогава тръгна да търсиш мнения за интериорни врати?
Обикновено се прави като проучване на пазара преди покупката,а не след,и никой тук не яде доматите с колците.. Laughing

# 266
  • Мнения: 4
Ужас ! ! Wink    Входната ми врата е от мегадоор търся мнения за  интериорни врати, понеже търся конкретен модел и във фирмите които обиколих не се предлага реших да потърся в интернет   Wink  Мненията в социалната мрежа обикновенно не ме впечетляват и не  вярвам на писаното тук или в разни други страници Wink но пак казвам бях обиколила достата фирми никъде не намерих това което търся единствено ми беше останало интернет пространството и така споделих мнението си защтото имам такова  Wink Надявам се да не съм Ви засегнала за да можем да преключим темата  Grinning Лек и най-вече спокоен ден !  Wink

# 267
  • Мнения: 2 208
Здравейте, изчетох почти цялата тема и вече тотално се обърках. Предстои ни поръчване на врати 3 вътрешни, една за баня , но тя няма да се мокри и може да е  като другите и една външна. Мога да си позволя да са с естествен фурнир , някъде до към 500лв . Нямам представа това скъпо ли е или евтино, моля ви помагайте, с фирма. Качествено изпълнение и монтаж. Приемам всякакви съвети и предложения , благодаря предварително  bouquet

# 268
  • Мнения: 1 277
Здравейте,
дойде време и аз да сменям врати. Минавам да попитам следното: Какви са предимствата на МДФ вратите пред  Крафт мастер и тези от ламинат (освен естетически)? Кой вариант е по-удачен- МДФ с боя или МДФ с фурнир? Избрала съм вече фирма, остава само да се спра на вариант.

# 269
  • Мнения: 371
Отскачам само да кажа, че сме готови с интериорните врати:
Да кажа, че сме търсили този ефект, че да се вържат с обзавеждането в холо-кухнята. Поръчахме ги на 2 пъти: 2 лятото и 2 по Коледа. Едната група монтажници бяха страхотни, внимателни, прецизни, работиха бавно, но всичко стана много добре, а другата група бяха все едно, че сме им сторили зло - едно сърдито, претупано, недогледано.... бързат, чукаха с чук, та има и белези на места.... абе мърлявщина.... инак вратите си ги харесваме и са много добра изработка, ама само дано тая монтажна група....

Общи условия

Активация на акаунт