Препоръчайте интериорни врати!

  • 337 887
  • 980
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 207
Момичета,искам да ви попитам-има ли някой пресни впечатления от ziki-doors ?  Praynig Също така препоръки за външна врата на къща?? Благодаря,предварително!  Hug

# 301
  • Мнения: 3
Наскоро сложих врати от фирма Треска от Нови Искър. Надявам се да спестя на някой главоболията, през които ме прекара тази фирма. Създават впечатление, че имат качествени врати на добра цена, но наистина си заслужава да се плати повече за нещо, което наистина е качествено вместо да се търси евтиното. Ето последствията:

Первазите се коват с пирони и се вижда всеки къде е забит.
ПДЧто е от най - калпавото и лесно се бели или удря.
Вратите се превозват зле опаковани, в мръсен, немаркиран бус и идват ударени още при пристигането при което се заличават криво ляво с фулмастер само ако забележиш.
На собствениците не им пука дали сте доволен и ви обявяват за хейтър.   
Разбираш се за едно а получаваш друго. Поръчваш едно заключване, первази и тн. слагат ти други.
Бравите започват да скърцат дни след инсталацията, а вратите се изместват. 

Нямах си представа, че може толкова проблеми да излезнат от едни врати. Реших че може да съм имал лош късмет защото фирмата се старае да има добър имидж. Питах познати, които си сложиха врати от същата фирма и техните впечатления са подобни. Надявам се да е полезно на някой.

# 302
  • Мнения: 3
Наскоро сложих врати от фирма Треска от Нови Искър. Надявам се да спестя на някой главоболията, през които ме прекара тази фирма. Създават впечатление, че имат качествени врати на добра цена, но наистина си заслужава да се плати повече за нещо, което наистина е качествено вместо да се търси евтиното. Ето последствията:

Первазите се коват с пирони и се вижда всеки къде е забит.
ПДЧто е от най - калпавото и лесно се бели или удря.
Вратите се превозват зле опаковани, в мръсен, немаркиран бус и идват ударени още при пристигането при което се заличават криво ляво с фулмастер само ако забележиш.
На собствениците не им пука дали сте доволен и ви обявяват за хейтър.   
Разбираш се за едно а получаваш друго. Поръчваш едно заключване, первази и тн. слагат ти други.
Бравите започват да скърцат дни след инсталацията, а вратите се изместват. 

Нямах си представа, че може толкова проблеми да излезнат от едни врати. Реших че може да съм имал лош късмет защото фирмата се старае да има добър имидж. Питах познати, които си сложиха врати от същата фирма и техните впечатления са подобни. Надявам се да е полезно на някой.

От Треска ООД
във връзка с направен коментар на потребител SashkaCute.
Начинът на работа във фирма Треска ООД е изработен така, че да защитава клиента. При поръчка има договор с описани мантериали,брави и первази . След извършен  монтаж на вратите се попълва приемно-предавателен протокол от клиента,  второ посещение за поставяне на первази  клиента отново се попълва приемно-предавателен протокол.
Изработената от нас врата не е от ПДЧ – не закупуваме такъв вид материал. Изпозваните от нас материали са от МДФ  - ламиниран, натурален или фурнирован от фирми с доставки от Соларис М/ Испания/, Трейдхо/ Чехия/, Роси/ Турция /
Поставянето на вратите е  с монтажна пяна на Церезит – не използваме „пирони”.

Коментарът направен от този регистриран потребител е с цел да навреди на нас, но не и да помогне на потребителите.

Коментарът направен от sashkacute не отговаря на истината. Няма направени подобни забележки до нас от клиент на  фирмата.

# 303
  • Мнения: 1 597
маргето, да беше единичен подобен коментар за фирмата ви, да ти повярвам, ама нъц. Га тръгнахте преди време наистина създавахте впечатление за ненормално точна за БГ измеренията фирма, но само слд месеци отзивите за вас и монтажа ви, както за отношението към клиентите станах доста негативни. Така че отричайки гореописаното мнение, не ви прави по-надеждни. Сменете си бизнес чипа и тогава пишете в бг-мама.

# 304
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
http://www.sbsdesign.bg/

Моля за мнения за фирма ЕС БИ ЕС Дизайн ЕООД - шуменска.Имат магазин във Варна и ни харесаха моделите със заоблена каса и цените бяха добри.Ще се радвам някой да даде отзиви и за качеството  Praynig  Praynig  Praynig

# 305
  • Мнения: 3
Коментарите направени във форум са за да помагат на търсещите врати от вече открилите правилните врати . Поне според мен
Но регистриралите се за да направят единствен коментар или не клиентите на дадена фирма що за коментари са?

# 306
  • Мнения: 2 494
Интериорните врати сложихме от Аркома, малко по-скъпи идват от повечето фирми, но мисля, че си струва, изглеждат чудесно, ще видим след време, но за момента сме доволни. Полски врати на Порта дорс, чакахме ги 35 дни.
Външната врата сложихме от Топ дорс(метална, с пълнеж и МДФ профили, масивна хубава врата), също сме доволни.

# 307
  • Мнения: 437
Аз съм изключително недоволна от 'Врати София'. 3 месеца ме влачиха, заради тяхна си грешка, която още на монтажа се видя и стояхме на отворено в тоалетната и банята. Алуминиевите им врати са под всякаква критика и малоумната им служителка, която никаква работа не вършеше - никаква координация на екип по телефона, създаване на график или предвиждане на време за работа - повече от месец ги чаках за рекламация и накрая не си и вдигаха и телефона, защото си видяха, че са си осрали вратата още при рязането. Накрая със скандал в офиса им на Раковска - на въпрос защо не вдигат телефона - отгвора е - Няма какво да ви кажем!!!??????? Контакти на шеф не давали - еми на кой да пусна оплакване тогава... Същия ден вече се обадиха и ми запазиха час за смяна най-накрая и... дублирали часовете с друг клиент, после докараха грешна врата и сега бравите пак едва се заключват. Компенсация ли? Какво е това?
Малоумници! Такива фирми нямат никакво място на пазара.
А монтажната фирма си взеха парите (5ч монтаж и ние се въртяхме всички да ги гледаме на смени от работа и накрая кой от нас какво видя, недовидял), ама останали незалепени елементи, ненапаснати ръбове, просто думи нямам.

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 15:35 от Ариел

# 308
  • София
  • Мнения: 8 680
Ние сложихме врати от Треска, Майстер крафт са.
Доволни сме, препоръча ни ги наш приятел.Неговото оплакване е само, че стават много бавно.Ние също ги почакахме, но най-вече заради самите нас, защото не ни бяха оправили стените, плочките в банята.Нямамв оплакване и от монтажа, всичко избрано и искано е на лице.
Назад писах за Doorman, които ни сложиха входната врата.Монтажа абсурден(крив е блока...), вратата чакахме около 4 месеца, за да я изработят в Турция по наши размери и накрая дойде стандартна, по-малка. Над нея остана дупка, която запълниха с пяна. Врата е на криво и непрекъснато нещо и се случва и не може да се отваря.Викахме ги няколко пъти и все си е така.

# 309
  • Мнения: 2 494
Здравейте, някой поръчвал ли е врати оттук:

http://vratisofia.com/index.php?route=common/home
 
Врати София на бул. Христо Ботев 129

Моля за мнение!!!

# 310
  • Сф
  • Мнения: 4 783
След като фирмата, и по-скоро представителя им в София, много успешно развалиха първоначалното добро впечатление след монтажа на първите 3 врати, сега спешно търсим фирма, която да ни изработи до края на месеца макс, и без да ни свали кожат,а 1бф Крафт Мастър Врата. Треска приемат поръчки чак за втората половина на март.
Има ли някой със скорошни впечатления да предложи надеждна фирма?

# 311
  • Мнения: 526
За Треска ООД и аз мога да дам мнение като "доволен" клиент. Преди няколко години си купих врати от тях. Не помня колко пари излязоха, но не бяха никак евтини. При монтажа яко оклепаха стъклата с лепило, което след като изрично им казах, че в този вид няма да стане, позабърсаха.  Бравите на всичките 3 врати досега са се разваляли по няколко пъти, още от ден първи има нащърено по лайсните /не знам дали така се нарича тази част на врата/, което съжалявам, че не видях като ги монтираха, но тогава лепилото по стъклото ме беше заслепило. Первазите са се изметнали, а не живея в ново строителство или влажен апартамент.
Сега съм поръчала врати от Портадоорс, като пристигнат мога да пиша мнение.

# 312
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
http://www.sbsdesign.bg/

Моля за мнения за фирма ЕС БИ ЕС Дизайн ЕООД - шуменска.Имат магазин във Варна и ни харесаха моделите със заоблена каса и цените бяха добри.Ще се радвам някой да даде отзиви и за качеството  Praynig  Praynig  Praynig

Така и не получих коментари за фирмата,но се престрашихме и поръчахме интериорни и външна,доволни сме засега,спазиха срока (дори малко предсрочно),изглеждат перфектно,много съл доволна  Peace Вратите са МДФ с естествен фурнир и байц  Peace

# 313
  • София
  • Мнения: 186
http://www.sbsdesign.bg/

Моля за мнения за фирма ЕС БИ ЕС Дизайн ЕООД - шуменска.Имат магазин във Варна и ни харесаха моделите със заоблена каса и цените бяха добри.Ще се радвам някой да даде отзиви и за качеството  Praynig  Praynig  Praynig

Така и не получих коментари за фирмата,но се престрашихме и поръчахме интериорни и външна,доволни сме засега,спазиха срока (дори малко предсрочно),изглеждат перфектно,много съл доволна  Peace Вратите са МДФ с естествен фурнир и байц  Peace
Здравей! Би ли казала от кои врати сте поръчали и каква е цената им, тъй като не виждам цени в сайта. Благодаря!

# 314
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
Скрит текст:
http://www.sbsdesign.bg/

Моля за мнения за фирма ЕС БИ ЕС Дизайн ЕООД - шуменска.Имат магазин във Варна и ни харесаха моделите със заоблена каса и цените бяха добри.Ще се радвам някой да даде отзиви и за качеството  Praynig  Praynig  Praynig

Така и не получих коментари за фирмата,но се престрашихме и поръчахме интериорни и външна,доволни сме засега,спазиха срока (дори малко предсрочно),изглеждат перфектно,много съл доволна  Peace Вратите са МДФ с естествен фурнир и байц  Peace
Здравей! Би ли казала от кои врати сте поръчали и каква е цената им, тъй като не виждам цени в сайта. Благодаря!

Такъв тип са интериорните



Скрит текст:
цената зависи от много неща - какви са размерите,каква дръжка,какви первази - нашите бяха заоблени и по-скъпи - 730лв.Подобни без стъкло,а изцяло МДФ са 680лв,външната избрахме по-скъп вариант с повече защити и ключалки - 1850лв.Но както вече казах зависи от много неща и е добре на място да се коментират нещата,едната врата ни е с различен цвят от двете страни (умишлено - за да пасва на интериора).Над 5 врати ни направиха 10% отстъпка   Peace

Общи условия

Активация на акаунт