Почивка на Малдивите

  • 169 962
  • 808
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 743
ако ви интересува,гледам от известно време тази http://www.urlaub-anbieter.com/reiselotsen.htm немска агенция и особено за малдивите имат много интересни предложения,особено за 2 седмици

обадих им се веднъж и ми казаха че няма значение националността на туриста,трябва да им се прати запитване на ел.поща и пращат офети.
естествено говорят английски.
ако някой резервира с тях би било полезно да сподели.

# 511
  • София
  • Мнения: 3 797
Ние сами си ги организираме екскурзиите. Но ще им хвърля един поглед.
Взехми си билетите от 26,02 до 11,03 с турците.

Последна редакция: пн, 13 окт 2014, 14:21 от Циндил - Пиндил

# 512
  • Мнения: 19
Здравейте пътешественички!!!Аз имам нужда от координати на Вили Огнянова.Този път искам някой друг да ми организира пътуването до малдиви.Вече бяхме в Тайланд-Патая и сега гледаме в друга посока... LaughingТа много моля за помощ ...

# 513
  • София
  • Мнения: 3 797
В предходния си пост бях постнала линк на мястото, където ще бъдем, но е изтрит не от мен. Странно Rolling Eyes

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
!Аз имам нужда от координати на Вили Огнянова.
Vili Ognyanova

 

Reiseburo City Center

Business Plus

Lufthansa City Center           Tel:    +359 2 951 52 62

29, Kapitan Andreev str.       Fax:   +359 2 951 59 07

1421 Sofia

Email: vili@lufthansacitycenter.bg

# 515
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
А някой ходил ли е през ноември?
Какво ли е  е времето тогава според вас? Thinking
Дали е подходящо през ноември?

# 516
  • Мнения: 1
Здравейте,
Аз и моя приятел смятаме да отидем до Малдивите през Май 2015. Харесали сме си 4 хотела,но не можем да решим кой и ще се радваме да ни помогнете в избора newsm78 (Вили вече се занимава с нашите прищявки #Crazy )

1. Veligandu (water villa + beach villa) FB
2. Palm Beach Resort AI
3. Adaaran Select Meedhupparu AI
4. Kuredu AI - този май го отписваме, понеже изглежда пренаселен

# 517
  • Мнения: 2 074
Предстои ни пътуване в началото на март, някой от темата дали е посетил Лили бийч, за да даде пресни впечатления? 
pretenceto, от посочените бих избрала първия Peace

# 518
  • Мнения: X
Предстои ни пътуване в началото на март, някой от темата дали е посетил Лили бийч, за да даде пресни впечатления?  

Ще се радвам да споделиш твоите впечатления от Лили като се върнеш.    bouquet
Агенция ли ще ползвате или се самоорганизирахте за там?

# 519
  • Мнения: 2 074
Аз работя в тур. агенция и билетите ще си ги издам аз, пътуваме с Турците от Варна, хотела още не съм го платила, колебаем се между Курумба и Лили бийч, но ще го взема или от ТУИ или от Дертур. Единственото нещо, което ме притеснява, че полетът ни от Мале за Истанбул е в 23:50, а трансфера от островите до Мале е най-късно в 16:00 и ще си отвисим на летището, все се надявам да има някакъв лаундж или нещо такова...

# 520
  • Мнения: X
Аз работя в тур. агенция и билетите ще си ги издам аз, пътуваме с Турците от Варна, хотела още не съм го платила, колебаем се между Курумба и Лили бийч, но ще го взема или от ТУИ или от Дертур. Единственото нещо, което ме притеснява, че полетът ни от Мале за Истанбул е в 23:50, а трансфера от островите до Мале е най-късно в 16:00 и ще си отвисим на летището, все се надявам да има някакъв лаундж или нещо такова...
Супер,този отговор ми трябваше Simple Smile ,щи ти пиша на ЛС.  bouquet

# 521
  • Варна
  • Мнения: 495
Аз работя в тур. агенция и билетите ще си ги издам аз, пътуваме с Турците от Варна, хотела още не съм го платила, колебаем се между Курумба и Лили бийч, но ще го взема или от ТУИ или от Дертур. Единственото нещо, което ме притеснява, че полетът ни от Мале за Истанбул е в 23:50, а трансфера от островите до Мале е най-късно в 16:00 и ще си отвисим на летището, все се надявам да има някакъв лаундж или нещо такова...

На Дертур и Туи по - добри ли са  цените от Букинга  , или е само за агенциите ?

# 522
  • София
  • Мнения: 748
Аз работя в тур. агенция и билетите ще си ги издам аз, пътуваме с Турците от Варна, хотела още не съм го платила, колебаем се между Курумба и Лили бийч, но ще го взема или от ТУИ или от Дертур. Единственото нещо, което ме притеснява, че полетът ни от Мале за Истанбул е в 23:50, а трансфера от островите до Мале е най-късно в 16:00 и ще си отвисим на летището, все се надявам да има някакъв лаундж или нещо такова...

Вече два пъти се връщам от Малдивите с този полет и с мъжа ми трябва да убиваме няколко следобедни часа след трансфера. Терминалът е скучен, особено преди чекирането - само няколко претъпкани заведения за бързо хранене. И двата пъти си направихме разходка из Мале - не че е нещо особено, но поне времето минава бързо. А и поне за мен беше доста интересно да видя какво представлява плажът на местните  Crazy
  Чекирането започва около 21:00. Хубаво е да сте на гейта сравнително рано, тъй като Мале е спирка на самолета, пристигащ от Коломбо и бордването става доста бързичко.
 Приятно изкарване!

# 523
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
slavena, последно аХ`Не! е писала за Лили Бийч. Ако не ме лъже паметта друг не го е посещавал от темата.
Изглежда наистина страхотно. Единственото, което ме смути мен, когато избирахме хотел е
хубав е хотелът,но да предупредя , че май е семеен тип и имам много бебета и малки деца. Да си знаете, понеже ние не се бяхме замислили и останахме малко така ... изненадани,защото оставихме нашето бебе на 8м вкъщи и ни беше доста мъчно.
а на мен едно от изискванията ми е ако може да няма наоколо малки деца....  Embarassed

Още за хотела от нея:
Ние бяхме в този  хотел.
Избрахме го по отзиви ТУК 8 място от 166 и наистина сме много доволни. Вилите са добре оборудвани, имат хубави неспресо машини, което за нас е мноооого важно.  Simple Smile Като меню в главния ресторант,не мисля, че много се отличаваха от предните хотели. Общо взето едно и също, всяка вечер тематична кухня, отделен кът на който готвят пред теб и т.н. Имат прекрасен азиатски ресторант, който си заслужава поне 2 пъти да бъде посетен, първият път е включен в ол-инклузив планът. В този хотел задължително си на Ол-инклузив, при тях наречен Платиниум план. Рифът им е много красив, предлагат същите екскурзии общо взето като другите места, имаш и 2 безплатни включени,но ние не се възползвахме.

На Дертур и Туи по - добри ли са  цените от Букинга  , или е само за агенциите ?
Много по-добри! Германците са може би най-пътуващата нация в света, нормално е да ползват по-добри цени...
Също така по мое мнение цените на Дертур тази година за Малдиви са по-добри от на Туи. Или поне аз за четирите хотела, които проверявах през юли от там получих по-ниски цени.
Можеш да получиш оферти от:http://www.reisecenter.bg, travelisimo.bg, https://www.dertour.bg/nachalo.html

Пакетът, който взех аз от Дертур, купих от Луфтханза Сити Център:
http://lcc-citycenter.com/lang/bg/promo

pretenceto, след месец ще мога да дам отзив за Куреду, но предполагам вече ще сте избрали пакет и няма  да е от полза....

# 524
  • Варна
  • Мнения: 495
Благодаря за отговора ЛаДиДа . Явно си ползвала услугите на Вили от Луфтханза  Сити Център. Не че я познавам, но тук има много доволни от нея.

Общи условия

Активация на акаунт