Баба Марта бързала и на Май-че рано,рано мартеница вързала!

  • 31 537
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 110
Добро утре, силно, ароматно, турско  Laughing

# 676
  • Мнения: 110
Мислех днес да не пия кафе, но няма начин - Сами се буди цяла нощ, вдигна 38,7 Т, през малкото време, в което спах, сънувах, че някой ме души  Tired

не знам от какво е Т, дадохме Панадол и сега е с 37.1, зиглежда ок. Вчера направихме дълга разходка и се прибра със студени крака и поожмулен от вятъра ама от това да вдигне Т  newsm78

Иначе и аз искам професионални снимки ама много са ми 150 лв. А тъкмо сега е момента, докато е с два зъба е мн. сладък

Смехо Ицко е голям сладур, а и снимките са супер. Последните фотоси на Сами са все размазани, много ми е бавен апарата за бързак като него.

Тивиа много странна твоята история, ти все такива ги разправяш - да не си някоя фея от приказен свят  Rolling Eyes

# 677
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
Пу,цялото джезве за мене Mr. Green
Добро утро!Като се наспи Асан друго казва.Да живее НАН 2/Нем, Hug/
Мина от вчера е с обеци.ИзненАдах всички Grinning
Отивам да чета назад.Мернах само,че Нина е спокойна за снимките и фотографката Hug
Стиснете по един палци денс да успея да продам Чикото.Ще идват да го гледат Crazy

# 678
  • Мнения: 125
Добро Утро  smile3507
Малкият змей отново си показа нрава тази нощ...почти не е спал, от 06:30 е настанен в кошарата да си играе, после "ходихме", носихме се, гледахме някаква умопомрачителна глупост по картуна....сега пак е в кошарата..ама ефект-нъц- реве, мрънка, кара се..Няма угодия ooooh!  сега съм му запушила устата с един банан,че да ми размине малко главоболието...Какви са тия зъби,какво е това чудо.... Tired Аз кат нямам джезве се наливам с кафе от машината, уж е силно,ама не достатъчно... Confused
Да питам за мантуто- кога се очаква да се появи зачервяване..при нас не само,че такова няма,а и подутината от боцването с инжекцията изчезна newsm78

# 679
  • Мнения: 128
Добро утро, мили мои, и аз пресуших вече повече от половин джезве, нищо, че съм кърмачка още. За мантуто хал хабер си нямам, моите грижи са далеч по - елементарни, като например да ви питам: кога според вас мънинките започват да влагат смисъл в "мама"? Иван се дере "мама, мамааааааа" предимно когато иска да се оплаче от нещо, или когато застане прав и иска да ми се похвали, да го погледна. Ама се чудя дали е обръщение, или просто си тренираме гласните струни Simple Smile

# 680
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
На вниманието на варненки!Моля ви,ако имате възможност отидете Praynig
Вики има нужда от още 11 000 лв за лечение.

За да помогнем на Вики, и да научим децата си на споделяне и грижа за другите, миналия уикенд организирахме благотворителни фотосесии. Събрахме около 1 000 лв.
Тъй като има още желаещи за снимки, а и нашият(момичетата от фотографската тема, подфорум Хоби) ентусиазъм не секва, решихме и тази седмица да снимаме за сладката Вики.

Снимките в София:
На открито ще бъдат в Борисовата градина от 11 до 14 часа в неделя, езерото с лилиите, цена 30 лв. Снимки тук и тук.
В студио ще снима Калина - 0889913003. Цена на сесията - 40 лв за 20 снимки. Снимки тук.
Във Варна ще снима Малена - тел. 0899 807 352 (Биляна), като 50% от събраните средстава от нея ще бъдат насочени към Пламен. Снимки тук.
За Шумен отговаря Шоши - тел. 0895458252  (Диана) Снимки тук.

# 681
  • Мнения: 128
Урааааааааа, аз безуспешно търсих контакти! Да стане малко по - приличен час, и ще звънна да уточним снимки! Супер, Сиске, благодаря много! Мисля, че и тази инициатива ще доведе до успешен резултат.

# 682
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Добро утро от снежно Русе  ooooh!
Такааааа:
Първо всички бебоци са големи сладури  Heart Eyes
Сиска, честити обеци на малката сладурана и стиснати палци за разкарването на Чикото!
Мийка, мисля че на тази възраст вече трябва да е съзнателно обръщението  newsm78
JeenySJ, много гадно е това недоспиване ама такъв ни бил късмета  Confused За манту-то съм забравила как беше  newsm78
tiliata , дано малкото се оправи бързо  Praynig както и Смешко и малката Еви  Praynig Hug Дано няма други болни  Praynig
Дейна, голямо гуш  Hug и дано скоро нещата се оправят при теб  Praynig
tivia, браво на поспаливкото и дано вече не боледува че аман с тия болести  #Cussing out
KayRenn , и аз да те похваля за туй нещо. Тъй то, като си нямам момиче не ги разбирам тия работи  Laughing
Русенки, а вземете и се разпишете  Hug
Другите дето се покриха и забравиха за нас също. Да не подкарвам поименно.
Малачика, ако имаш нужда от помощ за новите колажи, свиркай.
забравих ли някого.... newsm78
А, Чефито, беше ме питала разни работи преди време ама нали съм заблеяна УФЦЪ. Ще ти пиша на ЛС ама си изпразни кутията.

Аз самата няма с какво да се запиша. Нощите все така ревливи, дните що годе спокойни. Мотам се по улиците и уреждам прегледите в София. Два дена обикалям да търся колело за Гого но явно това дето го искам аз не се продава в БГ. Много ме е яд че баткото съсипа неговото а беше невероятно удобно за тази възраст.

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 09:47 от eli_dechkin

# 683
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
За Варна!
Само бих искала да добавя ,за Варна, че ще снимам СЪБОТА И НЕДЕЛЯ на закрито. Моля всеки желаещ да ми се обади по телефона, за да мога да си направя графика, без да струпвам много хора на едно място. Не че е проблем, но за комфорта на малките 
 

# 684
  • Мнения: 1 955
Не съм писала тези дни, но всичко съм изчела  Wink
Няма да изброявам поименно, защото ще пиша около час...

Ели, ако е осъзнато това обръщение, то тогава аз в очите на Калин съм млада тийнейджърка, защото единственото което ми казва е "ка-ка, ка-ка..."  Mr. Green

Дейна, Валче, поизнервили сме се от дългото седене у дома. Зимата се проточи  Crossing Arms Всичко ще е наред, само да се разщъкаме по парковете  Hug

Сиско, честити ви обички! Пусни снимка  Peace

КайРен, много красиво туту. Карсиви пердета + ръчни ръце = супер туту  Grinning

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 10:17 от Дикси

# 685
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
КайРен, много красиво туту. Карсиви пердета + ръчни ръце = супер туту  Grinning
Абе ще ме накарате да снимам в детайли дефектите Wink. Имам още докато стигна съвършенството от сайта, който показа Казабланка Simple Smile.

# 686
  • Мнения: 2 885
КайРен, страхотно е тутуто! Имаш 7 по шестобалната от мен.
siska79, айде честити обечки на Мина. Спящо бебе = щастлива мама. Разкарай само тоя НАН 2 бе, то пак е на Нестле. Mr. Green
Кати, много сладък тоз Алекс бе....пупупу.
Добре, че никой вчера не е прочел моите излИяния....затрих ги овреме.  Joy Беше ме пернала сачмата. Stuck Out Tongue Winking Eye
Днес ще ходя на зъбар, расте ми мъдрец на дърти години и май ще реже ножа.... Cry
Много духа, ужас...днес няма да има разходка. Sad
Поздрави,
Нем

Последна редакция: ср, 17 мар 2010, 22:31 от немирница

# 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
Нем,знам,че ена Нестле зотова и го написах Heart Eyes
Ох,бременна бях като ми вадиха мъдрец ooooh!Стискам ти палци!

# 688
  • Мнения: 781
Добро утро Grinning
Смехуранка, както винаги се е погрижила за нас Hug
Сиска, благодаря за инфото. И аз искам да отида, но май за снимките на открито няма да успея. Sad
И успех с чикото. Дано хората разберат, че количката си заслужава.
А относно тези в студиото има ли определени дни и часове? И директно да звънна на посочения телефон за уговорката с мамата или...... Blush Извинете моето невежество Blush
Леле, Нем... Това със събите е кофти. Аз имам мъдреци, които няма къде да порастнат и от време на време се издувам цялата Crazy, но не давам да се вадят. Успех и дано се разнинеш без скалпел.
При нас е едно гадно и сумрачно Sad и не знам дали ще излезем днес

# 689
  • Мнения: 128
Обадих се на мацката от София (студиото) и довечера ще е фотосесията. Леле, гръмнала им е главата от бачкане на тия момичета.

Общи условия

Активация на акаунт