за височината

  • 73 311
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 223
По темата какво им е на 175 не разбирам, аз съм 170 и още да бях нямаше да ги върна Mr. Green предпочитам висока пред ниска  Wink харесвам като застана до висок мъж да съм му "на ниво" а не някъде долу да му търся т****те а връзките на обувките Mr. Green

# 271
  • Мнения: 2
Моята мила половинка е слабичко миньонче, брюнетка и аз такава я обожавам.  luvbed

# 272
  • Мнения: 1
Харесвам изящни жени - средни на ръст 1.60 - 1.70
Блондинки или брюнетки - ми може и на кичури Simple Smile

# 273
  • София
  • Мнения: 4 349
Харесвам изящни жени - средни на ръст 1.60 - 1.70
Блондинки или брюнетки - ми може и на кичури Simple Smile


а ако е 172 ще я върнеш ли  Mr. Green Mr. Green

# 274
  • Мнения: 9 990
Истината е в миньончетата с  големи цици и малки дупета. Лично мнение. Hug Praynig Peace
Това може да го каже само мъж със скромна височина  Mr. Green
Аз съм 175 см и дори не бих имала нищо против още 2-3 см отгоре.


Не съм мъж, ама трима високи мъже около мен се изказват в полза на миньончето.
Аз не съм нито висока, нито миньон. Mr. Green

# 275
  • София
  • Мнения: 862
Аз съм 184см. и си се радвам на ръста. Ако килограмите са от значение, моите са 70. За моя ръст са горе-долу добри. Не съм някоя висока здравенячка. Всички тия неща, че ние високите не трябва да ходим на токчета или трябва да си хванем по-висок мъж са плод на остарели, закостенели разбирания в нашето общество. Всеки трябва да се чувства добре в кожата си и с хората около него, това е най-важното. Има мъже, които обичат конкуренцията в лицето на силни, самостоятелни жени има и такива, които обичат да доминират и харесват обратното.  Познавам и от двата типа. Аз лично обичам, когато съм в компания на по-високи мъже, чувствам се по-сигурна и спокойна, но съм харесвала и доста по-ниски от мен.

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 04:20 от Mira_X

# 276
  • Мнения: 160
Аз съм 182 см, жената е 178. Не ги гледам по височина, важното е да не е по-висока. Беше важно де, влака мина! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт