Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 22

  • 50 211
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 106
Много ме дразни тая Неджля, не мога да погледна с друго око на нея пък.  Crossing Arms
ме2
Оффф сега като гледам старите сцени с Джем и Оуз и ми иде да я удуша!Къде е тръгнала тая пикла с пиклата и малка ooooh! ?! И Джем глупака му с глупак още я обича,първо го излага и със зет си избяга та я говори цял Истанбул сега,той ще ми я обича ха Naughty

# 646
  • Мнения: 0
Много ме дразни тая Неджля, не мога да погледна с друго око на нея пък.  Crossing Arms
ме2
Оффф сега като гледам старите сцени с Джем и Оуз и ми иде да я удуша!Къде е тръгнала тая пикла с пиклата и малка ooooh! ?! И Джем глупака му с глупак още я обича,първо го излага и със зет си избяга та я говори цял Истанбул сега,той ще ми я обича ха Naughty
Може би е намерил ( и той и Оуз) нещо у нея, което Лейля никога няма да притежава.  Wink
А патката днес пак забърква интриги. Думи нямам. Такъв егоист като нея виждам за първи път през живота си.  Shocked Неслучайно всички я изоставят и няма грам приятели. Няма и да има. То змията дружи ли с някой?  Rolling Eyes

# 647
  • Мнения: 19
Оффф сега като гледам старите сцени с Джем и Оуз и ми иде да я удуша!Къде е тръгнала тая пикла с пиклата и малка ooooh! ?! И Джем глупака му с глупак още я обича,първо го излага и със зет си избяга та я говори цял Истанбул сега,той ще ми я обича ха Naughty
Голям резил беше, когато Джемовите върнаха Текинови от вратата с подаръците! Rolling Eyes Много мъчно ми стана за тях тогава.  Cry

Леле! Шефкет изгубил 150 000 лири!? #Crazy

# 648
  • Мнения: 184
Този Шевкет и той какви ги забърква.
Иначе аз харесвам Неджля, да греши, но поне се учи от грешките си. А Лейля е истинска ПАТКА. Акъл в главата й няма и никога да дойде

# 649
  • Мнения: 127
Не мога да си спомня точно,ама не беше ли Ферхунде инициатора Шефкет да започне да играе  ?

# 650
  • Мнения: 106
Много ме дразни тая Неджля, не мога да погледна с друго око на нея пък.  Crossing Arms
ме2
Оффф сега като гледам старите сцени с Джем и Оуз и ми иде да я удуша!Къде е тръгнала тая пикла с пиклата и малка ooooh! ?! И Джем глупака му с глупак още я обича,първо го излага и със зет си избяга та я говори цял Истанбул сега,той ще ми я обича ха Naughty
Може би е намерил ( и той и Оуз) нещо у нея, което Лейля никога няма да притежава.  Wink
А патката днес пак забърква интриги. Думи нямам. Такъв егоист като нея виждам за първи път през живота си.  Shocked Неслучайно всички я изоставят и няма грам приятели. Няма и да има. То змията дружи ли с някой?  Rolling Eyes
Мм да бе той за това Оуз ББ се събира пак с Лейля Wink
Голям резил беше, когато Джемовите върнаха Текинови от вратата с подаръците! Rolling Eyes Много мъчно ми стана за тях тогава.  Cry
И на мен Sad Но напълно заслужено и това заради гъската Неджля.Ако се беше оженила за Джем на ръце щяха да я носят!Пък и защо го заряза като ББ пак се събира с него? Само и само Оуз да не с Лейля!Ненавиждам Неджля!Преди я обожавах!Но след грозната сцена (разправията с Лейля) и бягането и със съпруга на сестра си просто ми се повръща като я видя!
Този Шевкет и той какви ги забърква.
Иначе аз харесвам Неджля, да греши, но поне се учи от грешките си. А Лейля е истинска ПАТКА. Акъл в главата й няма и никога да дойде
Пък то на таз` п*кла Неджля ще дойде Joy hahaha

# 651
  • Мнения: 184
На Неджля вече й е дошъл акъла. Лейля заслужава всичко, което й се случи. Върна й се начина, по който тя се държеше със Неджля докато беше женена за Оуз.
И да Ферхунде го накара да започне.

# 652
  • Мнения: 0
Мм да бе той за това Оуз ББ се събира пак с Лейля Wink

То друга като не му връзва.   hahaha hahaha

# 653
  • Мнения: 19
И да Ферхунде го накара да започне.
Е, насила не го е накарала. Харесва й да се увърта около богаташите. Видяла жабата, че подковават коня, че и тя вдигнала крак. Той като няма акъл и самоконтрол, ако не е Ферхунде, нещо друго ще е, и пак ще е в батака.

# 654
  • Мнения: 0
Лейля заслужава всичко, което й се случи. Върна й се начина, по който тя се държеше със Неджля докато беше женена за Оуз.
Лошото при нея е, че виждаме толкова много "качества" като егоизъм, злоба, алчност, завист, себичност и тн в едно. Да не говорим, че е глупава като овца и погледа и един такъв...кравешки. Самочувствие до небесата без грам покритие.   Rolling Eyes

Единственото и хубаво нещо са баща и и сестрите и, но тя и тях не умее да оцени. Жалко!

# 655
  • Мнения: 184
Nena003, съгласна съм напълно с теб.
 soya-fen , нямах предвид, че го е накарала насила, но тя беше инициатора в началото.Той, че акъл няма, няма

# 656
  • Мнения: 19
Nena003, съгласна съм напълно с теб.
 soya-fen , нямах предвид, че го е накарала насила, но тя беше инициатора в началото.Той, че акъл няма, няма
Да де, да. Peace Просто така ми прозвуча "накарала". Тя се видя вече тяхната.
Хе-хе-хе, миналото застига Али Ръза. Да видим сега как ще се оправдава пред старшина Хайрие.  Laughing

# 657
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не мога да си спомня точно,ама не беше ли Ферхунде инициатора Шефкет да започне да играе  ?

Не помня беше, или не беше инициатор тя, но знам, че ако се беше оженил за Седеф, или някоя Седефоподобна, нямаше да е на този хал 100%!

# 658
  • Мнения: 6 274
Дошъл й бил акъла на Неджля.
Ма на кой му пука?
Нима всички трябва да й играят по свирката, щото на пиклата така й е  скимнало?
Достатъчно й играха вече.
И семейството й, и семейството на Джем, и Оуз, и въобще всички около нея.
Нали беше много отворена?!
"Оставете ме на мира, той много ме обича, аз много го обичам, теб никога не те е обичал!"
Тогава какъв *** търсиш у дома?
Стоиш си там, в мизерията, оправяш се както знаеш и чакаш мъжа, който обичаш.
Ама не, на лиглата й е скимнало да се прави на честолюбива, чак па се наду заради Джейда.
Боже Господи, та тя е била с Оуз преди нея.
Даже една стотна от това не й е причинила, която тя причини на собствената си сестра!
Безсрамница е това за мен и не заслужава прошка никога!
Аз не бих й простила!

# 659
  • София
  • Мнения: 15 505
   Хайрието що така ревннува, на тези години.Как откача, то направо за срам и резил!Много е проста горката.

Общи условия

Активация на акаунт