ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Елегантни и чаровни! /тема 7/

  • 25 005
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 361
Добро утро!
Деси, благодаря за закуската. Вземам си от мангото.
Марго, липсваше ни. А и тук се изгуби.
Лейди, страхотна организация!  bouquet
Ние със Софи си казахме забележката за младежите. Laughing Wink
Приятен ден!

# 691
  • София
  • Мнения: 175
Добро утро!
Деси , благодаря за закуската!
Грабвам кафето и бягам , че днес ми е така



Успешна и спорна седмица!

# 692
  • Мнения: 1 568
И вие ми липсвате момичета, макар че аз ви прочитам вечер преди да си легна  Hug
Преди време бях искала съвет за боядисване.
Та боядисах се аз , купих си една професионална италианска боя, фармаколор мисля се казваше  newsm78
Обаче още на третото измиване белите ми коси си бяха заели местата, всъщност още като се боядисах те рязко се отличаваха.
 Сега имам друга молба, търся в нета, но какво търся и аз не знам.
Една фризьорка ми каза да се направя с Гарние-нова сериа, три масла , моля ви ако някой има идея как изглежда, пуснете ми една снимка да погледна, защото не знам като ида в магазина за какво да се оглеждам.
Опитвах да намеря в нета, но не успях  
Номер 3 ще си купя, искам тъмен цвят, не точно чер, нещо много тъмно, но определено да не е черно, ако искате ми дайте идеи Hug

# 693
  • Мнения: 608
Маргалче, аз съм с над 70 % бели коси и последната година се вапцам с Echo.Точно номер три взимам-тъмно кестеняво.  Пълна покривност, виждала си ме по снимки. Не изгаря косъма, а както знаеш моята беше под кръста преди да я кръцна наскоро. Иначе на Гарние всички се водят покривни, щадящи са и с доста масла. Но аз ти предлагам първата.
Манго обожавам, така че него си грабвам от трапезата  Laughing
Забравих да кажа за синеоката прелест на Марина  Heart Eyes Страхотно хлапе.
Днес не се съобразих с температурите и дзиндзиках, докато отида до вилата и се прибера..Сгрях се с горещ душ и горещо кафе с мляко  Grinning

# 694
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Благодаря за закуската!

От мен музиката: http://www.youtube.com/watch?v=fA8G1rWrGt8

А тази ми е любима(една от любимите): http://www.youtube.com/watch?v=ozuPHJgyAPw&feature=related

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 14:51 от margoto66

# 695
  • Мнения: 1 252
Ели , би ли дала линк или снимка на тая боя?
Изобщо нямам идея за коя говориш? А сега се изненадах , че се боядисваш - толкова естествено изглежда.
Аз си хабя косата с  "Палете" , но не съм очарована , също кестеняво.

Маргалче , аз съм те виждала във ФБ - много ти добре, цвета, отива ти
А бе всички сте хубавииииииииии

# 696
  • Мнения: 608

Не намерих техен сайт, това е само снимка на опаковката от боята.
Честно казано почнах да я купувам предното лято, когато пак бях безработна, но ми хареса и дори като работех зимата пак с нея се вапцах.

# 697
  • Мнения: 1 252
Благодаря , много   bouquet
Извенете за спама, но защо не съм я виждала в ТМ?

Варна не в БГ    Joy

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 820
И за мен ,тази кутия е нова Shocked

# 699
  • Мнения: 1 568
Ели , аз тази боя за пръв път я виждам  newsm78
Казваш че е хубава , ти кой номер се правиш?

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 17:31 от Маргало

# 700
  • Мнения: 2 164
Маргото 66,благодаря за това,че ме върна в един щастлив и безгрижен период с тази музика!
От кой филм е "Смуглянка"?Нещо не се сещам.
Бях на среща в гръцката сладкарница - е не се издържа!Все едно си на дискотека,полупразно,
няколко девойчета се поклащат в такт с музиката,а аз от напрежение да говаря високо- главобол!
Не разбраха  как се прави кафетерия.Не успях да остана удоволетворена,но важна е срещата и безлюдната
София!
Обичам дъжда!Нека вали!
Хубава и спокойна вечер!

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 19:07 от красива белла

# 701
  • Мнения: 628
Привет от нас с беба! Не мога да ви изчета Wink Гледам бои обсъждате, аз тази събота забравих, че съм бременна (къносвам се от 5-6 месеца заради химиите), и видях в чекмеджето в банята една боя и набързо се навапцах ... а къде ми беше акъла, и се гледам по едно време - лелееее, какъв корем имам ... та се сетих, че бях решила да не се боядисвам. Нищо няма да ми стане, но много съм оглупяла напоследък!!! Иначе боята я няма в БГ, няма да ви я обяснявам, но съм доволна, белите коси са ми кестеняви Simple Smile а как така хвана след къната ... нямам думи!
Гледахме Робин Худ, пуснаха ли го в БГ вече? Много ми хареса, Ръсел Кроу ми е слабост, Кейт Бланшет ни е наборче, тя както винаги ледена кралица, но много грациозна тази жена, много! Нов прочит на историята, която всъщност никой не знае каква е истинската ...сериозен, изкефих се. Мъжа ми каза, че с Кевин Костнър май повече му харесал, но аз след Ръсел - Кевин е като един мъник ...

# 702
  • Мнения: 70
Добър вечер момичета аз съм във Варна приеха по спешност майка ми в болница и днес я оперираха от перитонит доста е зле така че стиснете един палец.Аз също използвам тази боя за коса и съм много доволна.По късно ще почерпя малкият ми син спечели бронзов медал на математическата олимпиада.Ако ми остане време ще се обадя на варненки.Засега съм повечето време в Университетската болница.

# 703
  • Мнения: 1 568
Добър вечер момичета аз съм във Варна приеха по спешност майка ми в болница и днес я оперираха от перитонит доста е зле така че стиснете един палец.Аз също използвам тази боя за коса и съм много доволна.По късно ще почерпя малкият ми син спечели бронзов медал на математическата олимпиада.Ако ми остане време ще се обадя на варненки.Засега съм повечето време в Университетската болница.


 Praynig

# 704
  • Мнения: 628
Стискаме, миличка! Ще се справи, ще видиш!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт