Стоматолози- гр. Варна

  • 960 557
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 147
Координати ще споделиш ли?
Няма да откажа ако споделиш и цени за лечение, пломба, ако случайно знаеш?
Още докато проучвах лазерното зъболечение разбрах, че е доста по-скъпо от конвенционалното, но в случая просто не можах да се лиша от тази "глезотия". Направи ми 2 пломби д-ра - шиечен кариес и на същия зъб е имало една стара пломба, кято махна и сложи нова (смяната на старата пломба беше по мое желание), платих 120лв общо.
Адреса е М. Балабанов 28, 1ет (пада се успоредна на 27 юли). Търсих уеб сайт на д-р Анастасов, обаче няма. Имам стационарен тел. 052 610796 на който си запазих час.
Ако има  други доволни и недоволни от лазерно зъболечение нека да пишат Simple Smile

# 1 141
  • Мнения: 11 738
Много ти благодаря! Цените не са никак високи според мен, или по-скоро според това, което съм заплащала досега.

# 1 142
  • Мнения: 781
И на мен не ми се струват високи цените. А ако мога да си спестя машинката, направо си  е иделано. Благодаря за споделената информация  Peace

# 1 143
  • Мнения: 0
Мога да препоръчам д-р Даковски. Много съм доволна от обслужването в центъра. Водя и детето си там. Даже имат и сайт, на който може да се намерят пълните координати - телефони и карта с местоположението: http://dakovski.com/.

# 1 144
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Мога да препоръчам д-р Даковски. Много съм доволна от обслужването в центъра. Водя и детето си там. Даже имат и сайт, на който може да се намерят пълните координати - телефони и карта с местоположението: http://dakovski.com/.

Уф, че вони на реклама... Sick

# 1 145
  • Мнения: 0
Някакви отзиви за д-р Марулев ?! Благодаря предварително

# 1 146
  • Мнения: 20
От началото на тази година ходя при д-р Рая Папазова и съм много доволен. Младичка е ( почти съм сигурен, че няма 30) и е много внимателна. Аз съм ужасно страхлив и мрънкащ пациент и тя ми угажда за всичко, и също така ми обяснява като на дете. Намерих я по чиста случайност и просто реших да си пробвам късмета. Няма лазер за съжаление. Аз си запазвам час на този номер: 0889078958

# 1 147
  • София
  • Мнения: 1 758
Здравейте!Бихте ли ми препоръчали добър стоматолог или по скоро добра клиника по естетична стоматология във Варна.Решила съм да си поставя фотополимерни фасети на 8 зъба,но доколкото разбирам не всеки стоматолог би се справил..Аз си имам стоматолог,при когото ходя за кариеси,но не знам дали би се справил с това,което искам сега...Някой поставял ли си е такива фасети,доволни ли сте?

# 1 148
  • Мнения: 9
Мога да препоръчам.... всички стоматолози на Варна,
събрани накуп и оценени от собствените си пациенти -
били те доволни или скандално недоволни  Laughing
Ще ги откриете тук

# 1 149
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Мога да препоръчам.... всички стоматолози на Варна,
събрани накуп и оценени от собствените си пациенти -
били те доволни или скандално недоволни  Laughing
Ще ги откриете тук


Много полезен списък. Моя зъболекар го има с 1 положителен отзив.  Laughing

# 1 150
  • Мнения: 9
Мога да препоръчам.... всички стоматолози на Варна,
събрани накуп и оценени от собствените си пациенти -
били те доволни или скандално недоволни  Laughing
Ще ги откриете тук


Много полезен списък. Моя зъболекар го има с 1 положителен отзив.  Laughing

Моята зъболекарка изобщо още не фигурира!  Laughing
Но смятам да я впиша или да я информирам за наличието на сайта, за да го стори сама.
Мисля, че има смисъл от подобни каталози с услуги. А здравните са особено важни.
Трябва да се знае кои са надеждните  лекари и при кои по-добре да не стъпваме, освен ако не желаем да си тръгнем по-болни. И по-бедни.

# 1 151
  • Мнения: 606
Аз пък съм много доволна от Д-р Шайкова. Работи в центъра. Спаси ми много труден зъб, който други зъболекари искаха да ми извадят.


Аз пък изобщо не съм доволна от нея-много меркантилна дама. Като влезеш при нея за Добър ден ти взема 20 лв.Щом те погледне направо си те сканира-от чантата до обувките,и дори не се притеснява дори . Иначе повечето клиенти са и с възможности и  новия и кабинет е доста стилно и богато  направен ,но това което не ми харесва ,че ще те мотае максимално за да ти вземе повече пари...После се наложи при друг специалист хирург да се ходи ,за да отчете грешно лечение....И изобщо не ти казва ,че имаш право на някои безплатни манипулации ,като безплатна  панорамна снимка ,а гледа да те прати при друг специалист ,с който очевидно тя работи и цените при него са доста завишени спрямо нормалните.Сега при нея работи и един по-млад доктор-навярно е сина и ,не знам,да не излъжа,но не ходете при него -не е специалист -може да ви обърка.Не съм доволна и честно казано не я препоръчвам на никого!

# 1 152
  • Мнения: 606
ДОКТОР БИАНКА КРАЕВА
ул. "Цариброд" 1 на втори етаж
0888.43.43.59

Страхотен професионалист и неверятно нежна и превлекателна жена. Има ръце за милиони. Работи със РЗОК. Извади ми зъб за секунди дори без да разбера, а умирам от страх. Познавам я от 12 години и първите пломби, които ми е правила още не са паднали.
Горещо я препоръчвам на всички.
Ако отидеш поздрави я от мен.
А на мен тя ми счупи инструмент в канала на зъба. После го остави там да си стои, защото не можа да го извади. Единствено чест и прави че ми каза. Но смятам, че след като не можа да го извади трябваше да ме изпрати при друг, който може и да поеме разходите по оправянето на гафа, които не бяха малко  Twisted Evil

И аз не съм доволна от нея.Говори доста сладко ,така хубаво и точно ти обяснява само и само да повярваш в нея.Няма да кажа колко пари оставихме в кабинета,имайте в предвид ,че цените и не са ниски, и колко пациенти мои приятели са при нея.А пломбите ,които направи ,за които даваше поне 3 години гаранция не издържаха и една....

# 1 153
  • Мнения: 1
Някой знае ли къде мога да си извадя ретиниран мъдрец във Варна.Препоръчаха ми доктор Едрев.Някой знае ли работи ли със здравна каса или не и колко взема? Simple Smile

# 1 154
  • Мнения: 1
Също така ми казаха да отида в Първа частна стоматология във Варна, но не знам къде се намира  Confused

Общи условия

Активация на акаунт