Отговори
# 45
  • Мнения: 6 164
Майка ми разказа наскоро много фрапантен случай. Беше във връзка с ехографа и моя подскачащ бебо, попитах я тя виждала ли ме е така и мен, тя каза, че не е имало такива неща едно време, разбирали са за бременността като инжектират урина в жаба!  Shocked
Та случката е с нейна позната тогава, която е имала вече 2 големи деца, демек не е новатор в 'бременеенето'. Била на 42-3 и уж навлизала в менопаузата, изведнъж й спрял окончателно. Тя решила, че е менопауза, а корема й растял, растял, колегите вече се бъзикали с нея "Гледай къв корем е отпрала, ще речеш, че е в 7-ми месец!". И тогава се разбрало. Тя ревнала "Ама как бебе на мойта възраст? Но.. 7 месец нямало връщане"... Голяма простотия.

# 46
  • Мнения: 4 546
мъжка жаба в урина. и се слагала под леглото на жената. на майка ми й казали, че сигурно съм умряла в нея #Cussing out #Cussing out #2gunfire, но тя не искала да ме маха. и й сложили жаба. че като се разскачала из стаята ... #Crazy

# 47
  • Мнения: 567
На мен една германка ми разказа как разбрала, че е бременна чак в 5тия месец.
Преди това мислила, че не й идва мензиса от стрес и в 5тия месец отишла на доктор, за да го пита защо й се подува корема  Joy

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
... отишла на доктор, за да го пита защо й се подува корема  Joy

той и предписал Активия всеки ден и след две седмици се оправила, нали?

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
познавам такава жена,така се е сдобила с трето  си дете

# 50
  • Мнения: 3 478
Ами и аз колко съм се чудила, как така няма да разбереш бе, ама ето на...На скоро разбрах че собствената ми майка е разбрала за втората си бременност чак в 5-я месец. И не-  не е проста жената хич, ма аз малко бебе, тя никакви симптоми, докато един ден както ме приспива си напипва топка в корема и отива на доктор да види какъв ще да  е този тумор пък те я сервират че е бременна. За цялата бременност е наддала само 5 кг., накрая никой не вярвал че бебето е нейно, защото по нищо не и личало че е бременна и не-не е била пълна. Ми и на мен ми се струва невероятно, ама ето  на че май доста такива случаи има.

# 51
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ОК:)
Предавам се този път:)
Явно се случва....

# 52
  • Мнения: 1 283
Браво,бе Верг!Да не се пофалиш в нашата теми4ка! Naughty Ни та исрам! Crossing Arms  Mr. Green
..ти кърмиш ли още?Айде прави теста и свиркай какво е станало! Peace Стискам палци! Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 964
Ете тва чудо не си представям как ще стане newsm78 Какви са тези жени че до 5-6 месец неразбират че са бременни?Аз ми закъсня с един ден и си купих тест те с кое сърце са чакали толкова дълго?Не им ли е ставало лошо?Като се сетя само кво е в първите месеци smile3506Тези хора имат явно биволско спокойствие и здрав конски организъм.

# 54
  • Мнения: 1 336
Ами и аз колко съм се чудила, как така няма да разбереш бе, ама ето на...На скоро разбрах че собствената ми майка е разбрала за втората си бременност чак в 5-я месец. И не-  не е проста жената хич
И моята така  Laughing , ама как да разбере има кисти има кървене не качва кг. ходи си на работа без проблем, а и 6 години се опитвали хората за 2-ро били се отказали да го чакат  Joy

# 55
  • Габрово
  • Мнения: 402
Ете тва чудо не си представям как ще стане newsm78 Какви са тези жени че до 5-6 месец неразбират че са бременни?Аз ми закъсня с един ден и си купих тест те с кое сърце са чакали толкова дълго?Не им ли е ставало лошо?Като се сетя само кво е в първите месеци smile3506Тези хора имат явно биволско спокойствие и здрав конски организъм.

Е, ти пък!!! Ми на мен изобщо не ми е ставало лошо през бременността!!! Това не е закон  Wink
А за тестовете - хората са различни! На мен дъъъъълго време тестът ми беше все отрицателен (чак не помня колко съм направила... все отрицателни!!!!) И гърдите изобщо не са ме боляли  newsm78 Абе никакви симптоми на бременност нямах докрая (освен корема естествено  Mr. Green)

# 56
  • София
  • Мнения: 3 390
Дъщерята на една приятелка на майка ми/оф,че дълго стана/ разбрала петия месец, като усетила движения в нея. Тя се занимава с частен бизнес и по цял ден напред-назад с колата и от време на време имала кървене-мислела,че става въпрос за нередовен цикъл заради нервите. Вкараха я за задържане на бебето за 1 седмица и сега след няколко месеца ще ражда.
Аз лично разбрах в 6-та седмица след тест,но прокървих силно 2 мин след теста.Сега си мисля,че ако не бях направила теста щях да си помисля,че ми е дошло и щях да откарам още един месец сигурно.А пък и нямах кой знае какво гадене-щях да го отдам на летния грип.

# 57
Майката на моя приятелка изкара 9 месеца без да знае, че е бременна.Накрая беше припаднала на работа и като се свестила й казали "Честито, имате дъщеря!"  #Crazy

Незнам как става, но има такива случаи newsm78
Без да се обиждаш,но това ми звучи като ПРИКАЗКИ ОТ ХИЛЯДА И ЕДНА НОЩ  newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз да кажа  Laughing

Преди години една мацка преследваше братовчед ми да се женят! Те бяха гаджета, де  Embarassed ама той нещо се дърпаше  Laughing

Та,Ленчето забременяла и си мълчи,чака да стане в третия месец (та да не може да прави аборт и да се вземат с нашия убосТник )!
И един ден хоп:   "Ауууу.....аз съм била бременна"  Mr. Green
Вдигнаха сватба,роди им се дъщерчика...И малката като беше на 8 месеца  "Ауууу.....аз пак съм бременна (в 4-ти месец)"!!!   Embarassed Embarassed Embarassed

Само,че този път не си мълчала нарочно,а имала т.нар. цветна бременност! Мензиз редовен,няма гадене,няма нищо....

Сега са с две прекрасни дечица....нещо не се разбират помежду си, ама това е за другата тема  newsm78

# 59
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Разбрах в началото на 5-ти месец за пьрвата си бременност  Embarassed. По принцип сьм с нередовна менструация, случвало се е дори по 2 мес. да нямам, без да сьм бременна. Родих детето нормално 3.700,51 см.
Втората бременност беше много чакана и желана и всичко протече като по учебник. След пьрвото раждане сьм с нормален цикьл.
Ето го, вече е на 9г. и за миг не сьжалявам, че взех тогава решението да го родя! Той е моята гордост!

Последна редакция: сб, 22 окт 2005, 08:25 от КиФла

Общи условия

Активация на акаунт