Немския ми свекър е ужасен

  • 3 312
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Искам да споделя болката си със вас,приятели,ако можете да ми дадете съвет или да споделите не6о подобно,като в моя слу4аи 6е се радвам,но надали има по голямо стра6или6е от моето да има6 такъв свекър,като моя,който се меси на всяка кра4ка.С приятеля ми живеем на семейни на4ала от 3 години.Аz съм българка,той е германец.Много добре се раzбираме,допълваме се,но ба6а му постоянно се меси във връЗката ни и моя приятел е между 4ука и наковаляната.Постоянно се меси,как може той да домакинства,да ми бели картоф или да прекарва с мене толкова много време.zа6о приятеля ми идвам на по4ивка в България при положение,4е имало и други страни..Постоянно каzва,как съм го скарала с родителите му..Приятеля ми преди да zаживее с мене,никога не се бе6е делил от родителите си и им бе6е като ръкави4ка,мъж на повикване..А откакто е с мене,не ходи толкова 4есто при тях,както им се иска на тях..Но постоянно го тормоЗи и мене най ве4е с врели некипели прикаЗки..А моя приятел е много страхлив и не сме да им каже ни6о по напреки,просто си мъл4и..Как можело да ми носи паzарските торби,а на майка си никога не бил гио носил?била съм го превърнала в мъж под 4ехъл..Не иЗдържам ве4е ...Винаги когато ходя там се натоварвам.Тоzи 4овек съсипва живота ми,а ако продалжи така 6е съсипе връЗката ми..Посъветвайте ме какво да правя...От раzговори и дискусии с него няма файда,zав4ера опитах,върнах се раЗтреперана,все съм аz zа него при4ината да съм го скарала със семейството му..

# 1
  • Мнения: 4 212
Местете се в друг град, колкото по дале4, толкова по добре. Ми време е синът им да е самостоятелен и да си създаде семейство. Няма цял живот да е тяхна собственост, аз така го разбирам. Ще свикнат, къде ще ходят. Като сте дале4 по рядко ще ви се бъркат в живота.
Хора всякакви, понякога не можеш да избираш.

# 2
  • Мнения: 5 183
О, боже. Зна4и и в немско ги има такива... аз си мислех 4е там отношениата между децата и родителите след една определена възраст са по-дистанцирани. Явно съм се заблудила. Тук например, масово младежите след 21 се отделят на квартира и само гостуват на родителите си веднъж-два пъти седми4но.

# 3
  • Мнения: 3 423
Направо не ми вярват очите.
Ти zа Германия ли говориш?
И въпросните ти свекъри истински немци ли са?
Или само са получили паспорт, а всъщност са турци?
Това направо не е истина. Аz съм от сума ти години тук
и досега не съм виждала мъж, дето да не помага на жена си,
а що се отнася до домакинстване, то готвенето по двойки
си е национален спорт. Същото се отнася и до гледането на деца.
Даже zабеляzвам, че и някои българи се поочовечват в Германия,
zащото просто битът го налага. Ако все пак е истина написаното,
не си ли говорите двамцата кое и как може да се промени.
Или поне кажи на неговите, че това ви товари връzката,
немците поне раzбират от тахелес, не раzчитай на намеци.

# 4
  • Мнения: 1 238
О, боже. Зна4и и в немско ги има такива... аз си мислех 4е там отношениата между децата и родителите след една определена възраст са по-дистанцирани. Явно съм се заблудила. Тук например, масово младежите след 21 се отделят на квартира и само гостуват на родителите си веднъж-два пъти седми4но.

И в Дания е така. Направо се изумих като прочетох това. Значи и такива германци имало...
Незнам и аз какво да те посъветвам освен това да се изместите по-далечко, ако той иска разбира се. Иначе не ти остава нищо друго освен да търпиш ако много го обичаш.
Мойта свеки пък е обратната. Не си дава мнението за нищо и не се бърка в нищо. Даже трябва с ченгел да и вадя думите от устата...

# 5
  • Мнения: 1 238
Направо не ми вярват очите.
Ти zа Германия ли говориш?
И въпросните ти свекъри истински немци ли са?
Или само са получили паспорт, а всъщност са турци?
Това направо не е истина. Аz съм от сума ти години тук
и досега не съм виждала мъж, дето да не помага на жена си,
а що се отнася до домакинстване, то готвенето по двойки
си е национален спорт. Същото се отнася и до гледането на деца.
Даже zабеляzвам, че и някои българи се поочовечват в Германия,
zащото просто битът го налага. Ако все пак е истина написаното,
не си ли говорите двамцата кое и как може да се промени.
Или поне кажи на неговите, че това ви товари връzката,
немците поне раzбират от тахелес, не раzчитай на намеци.
И на мене много странно ми се вижда наистина. Германците и датчаните малко си приличат като манталитет. Тук даже често съм виждала жената да бачка, а мъжът да седи в къщи и да гледа децата. Даже някои съм чувала да се шегуват че жените са мъже, а мъжете са жени. Просто няма такава подялба на домакинската работа- всичко се върши заедно...А иначе преди 50 години сигурно е било така, както казва Зоненшайн...

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Наистина странно, но не непоправимо според мен.
И моят понякога е странен, пуска странни коментари, но цялото семейство си го знае, че се е метнал на майка си (прословутата опърничава баба, за която съм споменавала вече) и затова и престанах да се чудя и трогвам.

Евентуален подход: споделяш открито с половинката тревогите си, питаш го него за възможно решение, той най-добре познава баща си и възможен начин да се избегнат бъдещи ядове.
Ако не е крайно наложително, ограничи твоите контакти със свекъра, в края на краищата си с твоя любим, а не с баща му.
Забрави за всякакви намеци, бъди директна,(дори някой да се обиди)  иначе никой няма да разбере какво искаш.

# 7
  • Мнения: 3 880
Игноририрай го и намалете срещите до минимум, ако можете да се преместите и на по-далечко още по добре, но друг начин май няма. Няма да можеш да го превъзпиташ (свекъра), той явно си е такъв. Такива хора ги има навсякъде (това във връзка с учудването на някои мами, че това се случва в Германия Wink), гадното става, когато ги имаш в семейството си, както в твоят случай.
Аз на твое място не бих се разправяла с неговите родители, а също и не бих вземала под влияние думите им. Те явно още не могат да свикнат с мисълта, че детето им е порастнало и си има свой живот (някои цял живот не свикват с тази мисъл, но си мислех, че това е специалитет на свекървите Laughing). Той единствено дете ли им е?
И моите свекита са германци и в началото на брака ни, докато живеехме при тях усещах една такава нотка на ревност от страна на свекървата, но сега след толкова години с по-зрял акъл Wink си мисля, че наистина може да й е било трудно на жената и да й е трябвало време да свикне с новата ситуация, ние я сварихме малко психически неподготвена Laughing Laughing. Но при вас пък е минало доста време, досега трябваше да са свикнали вече. Откакто живеем на далеч , първо 120, сега 250 км (отдалечаваме се бавно, неусетно почти Mr. Green) по-хубава от мен няма Simple Smile
Абе гледайте вие да сте добре и не си разваляйте връзката заради такива дразнители.
Успех и не се ядосвай

# 8
  • Мнения: 32
Аz и приятеля ми живеем в града,а родителите му иЗвън града..Но моя приятел има с ба6а си семеен биЗнес и ба6а му си патува всеки ден от гръда до селото..Това оЗна4ава има контакти с ба6а си непрекъснато..Аz на всеки 3 месеца ходя,но май както отива работата е добре да спра да ходя иЗоб6о..Майка му е под сянката на ба6а му.Тя няма думата,който пла6а той поръ4ва муЗиката..
АЗ все о6е следвам..Моя свеки всеки път ме пита колко о6е 6е съм у4ела,кога 6е по4вам да правя пари....КаЗа ми,4е е сигурен,4е като имаме деца 6е съм ги настроела против него,както съм направила със сина им..Сигурен бил,4е децата 6е са zа Коледа все в България,zа6тото аz командвам..Ло6ото zа него е ,4е аz съм доминантната в на6ата връzка,това оЗна4ава,4е моя приятел е по пасивен и 4е аz водя връЗката..А моя свеки не може да си прости това,4е сина му слу6а ве4е мене,а не него..4е той е на zаден план..И така аz провалих сина им,промених го в ло6ата посока...

# 9
  • Мнения: 1 238
Аz и приятеля ми живеем в града,а родителите му иЗвън града..Но моя приятел има с ба6а си семеен биЗнес и ба6а му си патува всеки ден от гръда до селото..Това оЗна4ава има контакти с ба6а си непрекъснато..Аz на всеки 3 месеца ходя,но май както отива работата е добре да спра да ходя иЗоб6о..Майка му е под сянката на ба6а му.Тя няма думата,който пла6а той поръ4ва муЗиката..
АЗ все о6е следвам..Моя свеки всеки път ме пита колко о6е 6е съм у4ела,кога 6е по4вам да правя пари....КаЗа ми,4е е сигурен,4е като имаме деца 6е съм ги настроела против него,както съм направила със сина им..Сигурен бил,4е децата 6е са zа Коледа все в България,zа6тото аz командвам..Ло6ото zа него е ,4е аz съм доминантната в на6ата връzка,това оЗна4ава,4е моя приятел е по пасивен и 4е аz водя връЗката..А моя свеки не може да си прости това,4е сина му слу6а ве4е мене,а не него..4е той е на zаден план..И така аz провалих сина им,промених го в ло6ата посока...
Ае стига бе! Е гати!
 Close Close Close Close Close Close :

# 10
  • Мнения: 32
Моми4ета просто не можете да си преставите какъв ГАД е newsm45

Всеки път ми предлага да се преместим при тях да живеем..А това никога няма да стане NaughtyТой е толкова подъл и гаден..Постоянно пуска уж майтапи,но ирони4ни от типа, какво толкоЗ имате в България,едно море....Или ти сега като иЗлиЗа6 4есто с приятеля ти на кино,ресторант4е..много ти е хубаво,ама май преди не си правила така?
Аz междувременно у4а и работя и той като ходих ме пита колко пари съм иЗкарвала??КаЗах,4е ен го zасяга..Това си е моя работа..Пита ме,какво съм пла6ала аz от об6ите ни сметки с приятеля ми...КаЗах,4е не го zасяга..УЖАСЕН Е..Каzа ми,4е си мислел,4е съм по умна,отколкото било иЗляЗло.. Blush

# 11
  • Мнения: 32
КаЗах му да ме остави намира.Не желая да го виждам,не желая да раЗговарям пове4е с него.КаЗах му,4е ако един ден се раЗделим със сина му,тои 6е е виновен..Той каЗа,6ом си 4аст от семейството 6е ме вижда6..нали един ден 6е стана дядо на децата ти..А аz по български му,с моята огромна емоция,така се раЗвихрих и малко на висок тон говорех..Та тои каzа после на приятеля ми,4е с мен не можело да се говори нормално,4е съм се държала нелепо и съм правела само т newsm78еатри..

# 12
  • Мнения: 1 238
Моми4ета просто не можете да си преставите какъв ГАД е newsm45

Всеки път ми предлага да се преместим при тях да живеем..А това никога няма да стане NaughtyТой е толкова подъл и гаден..Постоянно пуска уж майтапи,но ирони4ни от типа, какво толкоЗ имате в България,едно море....Или ти сега като иЗлиЗа6 4есто с приятеля ти на кино,ресторант4е..много ти е хубаво,ама май преди не си правила така?
Аz междувременно у4а и работя и той като ходих ме пита колко пари съм иЗкарвала??КаЗах,4е ен го zасяга..Това си е моя работа..Пита ме,какво съм пла6ала аz от об6ите ни сметки с приятеля ми...КаЗах,4е не го zасяга..УЖАСЕН Е..Каzа ми,4е си мислел,4е съм по умна,отколкото било иЗляЗло.. Blush

Верно ли са германци или някакви 2 ра генерация германци? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Аз за таквоз чудо за пръв път чувам...

# 13
  • Мнения: 7 605
Аz и приятеля ми живеем в града,а родителите му иЗвън града..Но моя приятел има с ба6а си семеен биЗнес и ба6а му си патува всеки ден от гръда до селото..Това оЗна4ава има контакти с ба6а си непрекъснато..Аz на всеки 3 месеца ходя,но май както отива работата е добре да спра да ходя иЗоб6о..Майка му е под сянката на ба6а му.Тя няма думата,който пла6а той поръ4ва муЗиката..
АЗ все о6е следвам..Моя свеки всеки път ме пита колко о6е 6е съм у4ела,кога 6е по4вам да правя пари....КаЗа ми,4е е сигурен,4е като имаме деца 6е съм ги настроела против него,както съм направила със сина им..Сигурен бил,4е децата 6е са zа Коледа все в България,zа6тото аz командвам..Ло6ото zа него е ,4е аz съм доминантната в на6ата връzка,това оЗна4ава,4е моя приятел е по пасивен и 4е аz водя връЗката..А моя свеки не може да си прости това,4е сина му слу6а ве4е мене,а не него..4е той е на zаден план..И така аz провалих сина им,промених го в ло6ата посока...

До болка поzнато, само 4е при мен проблемът е сверкървата, свекъра е под 4ехъла й и не смее да се намесва. И те са немци, но според мен това няма zна4ение, тъпи хора има навсякъде....

Аz 4 години се мъ4их да съм в добри отноШения но се откаzах. За 30тия ми ден ден даже не ми 4еститиха, и то zаШто? ЗаШтото като се обадила в БГ съм каzала Ало като вдигнах телефона а не си каzах името както го правят те  Rolling Eyes Това zа мен беШе върхът и zаявих на мъжа ми (женени сме а тя не дойде нито на подписването в Германия, ни на сватбата в БГ) 4е пове4е не желая да контактувам с тях. Сега ми е доста по спокойно. Тя ако иска да си търси 4ерна овца хека, но беz мен. Колкото по малко zнае zа мен, толкова по малко има да zлодейства, а аz съм си много по спокойна сега. Та съвета ми към тебе е да прекратиШ контакта със свекито (само ти, не и приятеля ти), на сила хубост не става а той явно няма намерение да сте в добри отноШения. Много жалко, но те губят и един ден Ште го осъzнаят.

# 14
  • Мнения: 32
Аz и приятеля ми живеем в града,а родителите му иЗвън града..Но моя приятел има с ба6а си семеен биЗнес и ба6а му си патува всеки ден от гръда до селото..Това оЗна4ава има контакти с ба6а си непрекъснато..Аz на всеки 3 месеца ходя,но май както отива работата е добре да спра да ходя иЗоб6о..Майка му е под сянката на ба6а му.Тя няма думата,който пла6а той поръ4ва муЗиката..
АЗ все о6е следвам..Моя свеки всеки път ме пита колко о6е 6е съм у4ела,кога 6е по4вам да правя пари....КаЗа ми,4е е сигурен,4е като имаме деца 6е съм ги настроела против него,както съм направила със сина им..Сигурен бил,4е децата 6е са zа Коледа все в България,zа6тото аz командвам..Ло6ото zа него е ,4е аz съм доминантната в на6ата връzка,това оЗна4ава,4е моя приятел е по пасивен и 4е аz водя връЗката..А моя свеки не може да си прости това,4е сина му слу6а ве4е мене,а не него..4е той е на zаден план..И така аz провалих сина им,промених го в ло6ата посока...

До болка поzнато, само 4е при мен проблемът е сверкървата, свекъра е под 4ехъла й и не смее да се намесва. И те са немци, но според мен това няма zна4ение, тъпи хора има навсякъде....

Аz 4 години се мъ4их да съм в добри отноШения но се откаzах. За 30тия ми ден ден даже не ми 4еститиха, и то zаШто? ЗаШтото като се обадила в БГ съм каzала Ало като вдигнах телефона а не си каzах името както го правят те  Rolling Eyes Това zа мен беШе върхът и zаявих на мъжа ми (женени сме а тя не дойде нито на подписването в Германия, ни на сватбата в БГ) 4е пове4е не желая да контактувам с тях. Сега ми е доста по спокойно. Тя ако иска да си търси 4ерна овца хека, но беz мен. Колкото по малко zнае zа мен, толкова по малко има да zлодейства, а аz съм си много по спокойна сега. Та съвета ми към тебе е да прекратиШ контакта със свекито (само ти, не и приятеля ти), на сила хубост не става а той явно няма намерение да сте в добри отноШения. Много жалко, но те губят и един ден Ште го осъzнаят.



Ние с приятеля ми сме сгодени от таЗи година.Те съ6о не присъстваха на годежа ни в България.КаЗаха,4е не са били желани от нас..Което си е и вярно.Аz от тях ни6о добро не съм видяла и няма и да видя.ТаЗи ирония,това подценяване,4е си българка,това ве4но присмиване.До тук.. #2gunfire

# 15
  • Мнения: 32
Моми4ета просто не можете да си преставите какъв ГАД е newsm45

Всеки път ми предлага да се преместим при тях да живеем..А това никога няма да стане NaughtyТой е толкова подъл и гаден..Постоянно пуска уж майтапи,но ирони4ни от типа, какво толкоЗ имате в България,едно море....Или ти сега като иЗлиЗа6 4есто с приятеля ти на кино,ресторант4е..много ти е хубаво,ама май преди не си правила така?
Аz междувременно у4а и работя и той като ходих ме пита колко пари съм иЗкарвала??КаЗах,4е ен го zасяга..Това си е моя работа..Пита ме,какво съм пла6ала аz от об6ите ни сметки с приятеля ми...КаЗах,4е не го zасяга..УЖАСЕН Е..Каzа ми,4е си мислел,4е съм по умна,отколкото било иЗляЗло.. Blush

Верно ли са германци или някакви 2 ра генерация германци? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Аз за таквоз чудо за пръв път чувам...

Типи4ни германци са #Cussing outСтудени,егоисти,сметкаджии..Ба6а му каzва на сина си,zа6о съм те правил?Уж да ме гледа6 и да се грижи6 zа мен,а ти ни6о не прави6 zа мен..А после 6е ме наследи6..

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
що говорите така ? като са германци, да не са марсианци?
аз пък вярвам. винаги съм била против обобщаването и генерализирането. както има свестни българи, така има и смотаняци и не толкова възпитани немци. нали са хора  и те имат чувства... според мен разликата е в това , че западнярите са по- прикрити, по-лицемерни така да се каже. това мисля аз.

Sonnenschein , направо ти се чудя как издържаш и ти съчувствам.
аз не бих търпяла обаче, малко съм проклетичка и нямаше  дори да разговарям  с  евентуалния си свекър при такива условия . а подобни иронии за моя сметка найш как ги обичам? Close прекалено съм горда ,за да го допусна.

аз на твое място? щях да поставя гаджока пред избор - аз или баща му!
после проклетията ми няма да свърши дотук. като родя , няма да го поканя да си види внучето, ами нали е половин българче, за какво му е да го вижда. смотаняк!

# 17
  • Мнения: 1 854
Колко сходство намирам в разказа ти сьс семейството на моя мьж и твоя годеник. Особено преди брака ни беше ад - аз бях обвинявана в какво ли не, дори и бях заподозряна, че ако се омьжи за мен ще му забраня да ходи при тях...хахаха. Цялата идея е предразсьдьци от факта, че сме от Източна Европа, от факта, че всеки родител се притеснява и иска да помогне в избора на сьпруга за синьт си, сякаш той не може да се оправи сам и ще избере най-гнилата круша. Поне при мен беше така и много неща и причини ми се проясниха след брака. Когато им казахме за намеренията за годежа си, това беше траурна новина за тях, в дните до сватбата ни направиха хиляди гнуснотии и поразии, избьлваха хиляди змии само и само да проверят любовта ни и евентуално да ни откажат Sad
Най-важното е да сте единни сьс бьдещият ти сьпруг, да сте сигурни в това какво искате от бьдещето и как ще го постигнете, да не поставяте други хора, обстоятелства и причини между вас, да решавате без наместа на роднините това което касае башето бьдеще.
И те са немци и те имат дял в бизнеса на внука и сина си и те "порьчват музиката", но нещата се изгладиха след брака ни. Сега се промениха, вече дори сьм им приятна и как няма - какво ще си кажат сьседите и роднините ако те се дьржат лошо  Mr. Green, пьк и видяха, че не сьм някоя използвачка, а искам да бьда част от семейството им и идвам с мир. За сьжаление нещото което не мога да променя за сега, е факта, че всеки уикенд сме там. Просто те са такива хора, а мьжьт ми е много добьр и така е вьзпитан - да ги слуша. Надявам се, че като имаме деца ще е по-лесно и ще имаме повече оправдателни причини да не ходим. Нито едно приятелско семейство около нас не е така "свьрзано" с родителите си и не ги посещават така често. Жалко, че на мен се падна тази участ, но аз сьм тьрпелива и вярвам, че доброто винаги побеждава злото Mr. Green и че не сьм нито нещо по-малко от тях, нито нещо по-примитивно.

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Та видяхте ли за пореден път, че не е до националност, а до човека!

Нашата опърничава баба, която напук не дойде на сватбата ни, сега е на друг акъл, пита ме МЕН по телефона, какво искаме за коледен подарък, като всеки от нас тримата разполага с бюджет от по 50 Е!!! Аз щях да падна, такова разточителство от нейна страна не е нормално!!! И най-вече да разговаря с мен...всичкото това, откакто ходихме на юбилея на дядото и те се влюбиха един вид в хищника.
Нихната кожа аз Twisted Evil а мрънкаха миналата година защо съм бременна и как ще гледаме дете като сме студенти и прочие простотии #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
 Wink DO BOLKA POZNATO...Du6a,triabva da se DOKAJE6 PRED TEZI I NE SE OSTAVIAI DA TI SE KA4AT NA GLAVATA.Az imah problem sas svekara -SA6TIAT ,tova e za6toto TE NI MISLIAT ZA HORA OT TRETIAT SVIAT ...Kakto i da e DOKAZAH MU /po povod kak se kara kola ,4e mi vika6e "tova e CH ,a ne BG" /,otidoh v parvoto upravlenie na POLIZIATA -Buelach i gi nakarah da go napi6at na nemski,za6toto TOGAVA az govoreh samo angliiski /.KAZVAM TI SLED TOVA TOVA LIS4E S PE4AT OT POLITZIATA ,NE KADE ,A TUKA6NATA SE UKA4I V NA6IAT APARTAMENT V RAMKA...A svekara OT TOGAVA mi stana nai-dobroto drugar4e ...t.e. az MNOGO PATI SAM KAZVALA ,tuka6nite hora sa takiva,4e parvo triabva da otnesat niakolko  bash i posle STAVAT NAI-DOBRITE TI PRIATELI.
AMI TVOIAT svekar go e strah,za6toto ne moje da poznae sina si,AMI VREME BE6E DA SE NAU4I.
Ot men savet-PO4NI DA PITA6 ZA IZVESTNI LI4NOSTI PRED SVEKARA -svetovni hora kato PIKASO i t.n. ...vse edno ,4e sega se se6ta6 ne6to i kato vijda6 ,4e TE ne znaiat za kakvo im govori6 ,PO4VAI TI DA GI BAZIKA6.....taka ,4e da POVIARVAT "4E ti 6te nau4i6 sina im na ne6to ,koeto i TE SAMITE NE ZNAIAT...",no to4no taka ironi4o triabva i ti da se prismiva6..
DRUG SAVET-Kato hodi priateliat ti tam ,PLATNO S NEGO ina4e 6te po4ne i toi da krie ot teb i ti kato pita6 ,toi 6te skriva ot teb ,ti 6te go 4uvstva6 i 6te stane ...LO6O....
Drug ,opitai se da STANE6 "PRIATEL " sas svekara t.e. TOI TAKA DA SI MISLI ,a na teb 6te ti e spokoino...6te ti kaja za6to ???ami za6toto taka samo TI PE4ELI6,ina4e 6te govori6 postoianno s priatelia si ,toi 6te te razbira ,AMA DO VREME ...Toi mu e ba6ta ,a i PARITE izkarva tam.../koeto ozna4ava GOLIAMA ZAVISIMOST/...postepenno hitri4ko go podstrekavai da si tarsi druga rabota ...INA4E TI KAZVAM NIAMA OPRAVIA.../Tvoiat priatel ne e svit ,a prosto MNOGO,MNOGO ZAVISIM /,abe AZ IMAM TAKAVA SVEKARVA,4e tvoiat svekar -"pasti da iade ".Na dale4e e ot nas ,ama ima telefoni i prosto vinagi sam na6trek ,kakto moita kom6iika kazva "ami tova dokato ne umrat 6te e taka "...TA AKO ISKA6 DA SI 6TASTLIVA S PRIATELIAT TI VZEMI TAZI STRATEGIA ,KOLKOTO I DA NE PONASIA6 SVEKARA ,AMI PO4NI DA GO "OBI4A6"...Mislia si ,4e taka moje6 da go raz4ustva6 ,4e daje da te nosi posle TOI NA RATZE....No leka po leka ,nedei da se zabeliazva...,abe s  moita svekarvi4ka e malko da se kaje "4e se mrazim ",ama voinata e skrita i sme tolkoz LUJBEZNI EDNA KAM DRUGA  #Crazy,4e kato ni vidat navan horata ni zavijdat ,ama ne znaiat INA4E KAKVO E....TA USPEH !!!!STISKAM TI PALTZI,no ako po4ne6 taka 6te olekne i na priateliat ti ,na teb sas sigurnost NIAMA ,ama pone da ne doide momenta ,v koito da se razdelite ZARAD TAZI GAD!!!I hubavo e ,ako priateliat ti misli ,4e prosto ei taka po4va priatelstvo mejdu vas i po4vate da se razbirate ,a vsa6tnost ti samo da si znae6 tova.Za6toto maj mi znae i pak mu e tejko ,4e "NE OBI4AM" maika mu ,a znae to4no kolko skandali e napravila tia i kakvi li ne LAJI GOVORILA ...,ama tia si mu e maika ,kakto svekar ti mu e ba6ta...Do vreme 6te e s teb,ama ako ne opravi6 ne6tata moje izvednaj da se okaje sre6tu teb..NEZAVISIMO KOLKO SI PRAVA...
Ei,tezi jivotni zna4i....kade sa tragnali da se me6at????Ami te iskat prosto da ne misliat za tehnite si problemi ,zatova PRAVIAT NA HORATA...
Stiskam ti paltzi,badi umna ....i gi zavladei

# 20
  • Мнения: 1 017
ааах, колко ми стана мъ4но за теб...знае6 ли, разбирам те безкрайно, май са късметлийки тези, които са приети с Hug от свекърството...
единственото, което се се6там и мога да те посъветвам е, 4е не бива да се справя6 сами4ка. мъжът до теб трябва да си изясни какво иска. не да го настройва6 сре6ту когото и да било, просто да му покаже6 колко измъ4ена и уморена си близките му непрекъснато да атакуват връзката ти.
за6тото в един хубав ден наистина 6те се умори6 и 6те ти е все едно дали си с него или не, единственото, което 6те има зна4ение 6те е спокойствието ти...
свекърът ти е като от ло6 сапунен сериал Close. но си го сре6тнала...може би не6тата наистина 6те всемат друг ход, когато ти работи6 пълноценно. но и за мен най доброто би било да не го вижда6 и 4ува6...
този бизнес между годеника ти и ба6та му не може ли да приклу4и?? предполагам, 4е и на него му е ужасно тежко...
много сили ти пожелавам, в "борбата" а и в пазенето на лубовта ти   bouquet

# 21
  • Мнения: 32
Благодаря ви моми4ета zа беЗкрайно ценните съвети към мен.О6е съм пред дилемата дали да ходя при свекитата от време на време или иЗцяло да прекъсна контакта с тях..Но клоня определено към второто.. Naughty

# 22
  • Мнения: 32
Искам да ви питам о6е не6о..По то4но теЗи,които сте с деца..Имат ли те контакт със свекитата ви и ако да,колко 4есто? Confused

Понеже аz ве4е така съм се настроила към моя свеки,4е дори не бих му дала да си вижда вну4ето..Мисля това да ми е коЗа и така да го държа в 6ах.. #2gunfireПросто толкова съм раЗгневена,4е искам един ден да му го върна.. Cry

# 23
  • Мнения: 7 605
Искам да ви питам о6е не6о..По то4но теЗи,които сте с деца..Имат ли те контакт със свекитата ви и ако да,колко 4есто? Confused

Понеже аz ве4е така съм се настроила към моя свеки,4е дори не бих му дала да си вижда вну4ето..Мисля това да ми е коЗа и така да го държа в 6ах.. #2gunfireПросто толкова съм раЗгневена,4е искам един ден да му го върна.. Cry

А не, това не ми харесва въобЩе. По тоzи на4ин не само лиШаваШ дядото от вну4ето си, но и вну4ето от дядото си, и според мен нямаШ право.
Аz съм бременна и макар ли4но аz да нямам контакт с родителите на мъжа ми, оЩе преди да zабременнея му каzах 4е винаги може да отиде у тях с детето/децата.

# 24
  • Мнения: 32
Искам да ви питам о6е не6о..По то4но теЗи,които сте с деца..Имат ли те контакт със свекитата ви и ако да,колко 4есто? Confused

Понеже аz ве4е така съм се настроила към моя свеки,4е дори не бих му дала да си вижда вну4ето..Мисля това да ми е коЗа и така да го държа в 6ах.. #2gunfireПросто толкова съм раЗгневена,4е искам един ден да му го върна.. Cry


Да,но той 6е ги настроя против мен,както в монета се опитва да направи при нероден петко.. Sad

А не, това не ми харесва въобЩе. По тоzи на4ин не само лиШаваШ дядото от вну4ето си, но и вну4ето от дядото си, и според мен нямаШ право.
Аz съм бременна и макар ли4но аz да нямам контакт с родителите на мъжа ми, оЩе преди да zабременнея му каzах 4е винаги може да отиде у тях с детето/децата.

# 25
  • Мнения: 32
Ние все о6е нямаме деца и той се опитва да каzва как 6е се каzват и кога 6е ходят на Бг и кога не.. CryКак може при нероден петко... CloseА и съм сигурна,4е ако вижда децата 6е ги настрои против мен.. Thinking

# 26
  • Мнения: 1 017
ей, слънце, я не си трови мозъка от сега...  bouquet
сама си го казала, нероден петко...рибата в морето, ти за къде си се за4удила. до тогава, я камилата, я камиларя...и не си навивай на пръста какво и как 6те бъде Hug
и в крайна сметка, той може да казва каквото си иска, ти 6те си майката, съпругата, и изоб6то 4овека, от когото 6те зависи семйството ти.
единственото, което те съветвам е да не държи6 съпруга си/годеник/приятел на разстояние от проблема си. справете се заедно, и не тровете връзката си. Hug Hug
пожелавам ти много по малко тревоги...или поне да се тревожи6 когато му  дойде времето  love001

# 27
  • Мнения: 1 909
Накарай приятеля ти да говори с ба6та си. Както ти самата каzва6, вие не сте женени. Т.е. ти не си част от семейството - те да се оправят.
Ако се преместите не мисля, че не6тата биха се променили особено.
Важно е да се иzчистят всички недораzумения преди да си раzвалите отно6енията с гаджето.
И правило номер едно не оставай сама с бащата. Винаги гледай да си zаобиколена с хора. Да има свидетели.  Wink
Ако бащата те намери напр. по тел., го помоли да се обади, когато и приятелят ти е при теб. И zатваря6 телефона.
Не покаzвай слабост, лавирай, бъди лукава (като таткото), да не може той да те обвини в каквото и да било пред приятеля ти.

# 28
  • Мнения: 32
Да,но когато сме в словена борба с татенцето,гаджето си мъл4и само..Нали е межу 4ука и наковалнята.Затова май най добре е да не ходя´там с приятеля си.Май най добре е да си ходи тои сам там,когато си посика,4е само си тровя живота с тоя..Аz последния път му каЗах,4е нямам желание да контактувам с него пове4е и искам само да ме остави намира...А той всеки ден ми пра6а много поЗдрави по гаджето и вика,4е би до6ъл на гости,ама нали приятелката го ненавиждала... #Crazy

# 29
  • Мнения: 32
Мерси zа букет4ето Мамма В Grinning

Между другото ние с годеника ми мислим zа дете другата година,ама тати свеки не zнае..него го интересуа единствено,колко о6е имам да следвам и кога най после 6е по4на да иЗкарвам мнооогооо пари,4е и на него да дам.. Sick

# 30
  • Мнения: 1 909
Да,но когато сме в словена борба с татенцето,гаджето си мъл4и само..Нали е межу 4ука и наковалнята.Затова май най добре е да не ходя´там с приятеля си.Май най добре е да си ходи тои сам там,когато си посика,4е само си тровя живота с тоя..Аz последния път му каЗах,4е нямам желание да контактувам с него пове4е и искам само да ме остави намира...А той всеки ден ми пра6а много поЗдрави по гаджето и вика,4е би до6ъл на гости,ама нали приятелката го ненавиждала... #Crazy
3ащо гаджето ти си трае?  Shocked Все пак е и негова работа да те zащити, той е негов баща  Close
Аz на твое място не бих ходила при баща му.

# 31
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Добре де, в цялата таzи история не прочетох нищо zа реакцията на приятеля ти? Говорила ли си с него zа това, как баща му те оскърбява, и какво е неговото мнение по въпроса?

# 32
  • Мнения: 32
Гаджето си мъл4и и не каЗва ни6о..Понеже не е нау4ен да се противопоставя на татето..А и понеже така е въЗпитан,да има благоприли4ие към родителите си,4е те са не6о пове4е от него..А и нали е zависим от него,нали тати му дава zаплатка..

# 33
  • Мнения: 32
Добре де, в цялата таzи история не прочетох нищо zа реакцията на приятеля ти? Говорила ли си с него zа това, как баща му те оскърбява, и какво е неговото мнение по въпроса?


Той вижда не6тата как стоят..Много се тормоЗи вътре6но,но не може да направи ни6о по въпроса..Не може да го промени...Все се надява,а дано се оправят не6тата..Но жалкото е,4е аz го тормоЗя в къ6и zаради неговите,ба6а му на работата zаради мене и 4овека не иzдържа на теЗи удари..Цялата таЗи история го тормоЗи него така,4е сексуалността ни е сведена до минимум..Приятела ми е много 4увствителен и не може да се отпусне от грижите и неприятностите...направих термин при психотерапефт.И май гаджето 6е прави терапия,както каzа доктора..Проблема му е в  това,4е няма идентитет..

# 34
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Раzбирам, дано да помогне. Confused А опитвали ли сте да седнете тримата  zаедно и да поговорите откровено и доколкото е въzможно спокойно, кой какво го драzни в другия, от какво се страхува и т.н., zа да може да се намери някаква въzможност вzаимотношенията да станат до някаква степен нормални. Не е каzано, че ще zапочнете да се обичате, но да може поzицийте да се иzяснят и се сведат до едно културно ниво на общуване.

# 35
  • Мнения: 1 220
  аз пък ако съм на твое място при следва6тата реплика " синът ми е под чехъл" бих отговорила много ясно : ако един човек до 20 си година е взимал самостоятелни решения , изразявал е мнението си без притеснения ( в семейството), трудно би влезал под чехъла!   На това, че настройваш сина му против него, попитай за толкова глупав ли го смята!?   
Не мисля, че приятелят ти ще си отвори устата и ще се разправя, това е типично за  хора, които са живели либерално под родителския покрив, а ти споменаваш че и свекървата е в неизгодна позиция, така че такова решаване на въпроса е смешно!
Просто приеми че е такъв и не се разправяй, дръж се мило и на всяка гадна забележка отговаряй с хумор! Няма да го промениш , поне да не се тормозиш, още повече този тип хора според мен това да създават напрежение им харесва, ти сама казваш че след скандал, казвал на сина си че с теб не може да се говори!
Можеш да говориш с приятеля си съвсем спокойно да му кажеш какъв е проблема за теб, но не очаквай да скочи да се разправя с баща си!

# 36
  • Мнения: 3 423
Иzвинявай, слънчице, ама аz продължавам да не ти вярвам.
Всичко, дето раzправяш, ми се струва наивно и недостоверно.
В крайна сметка не раzбирам zащо си с въпросния приятел,
нямате секс, трае като риба и не zаема поzиция, смачкана му е душицата
отвътре и не смее гък да отрони... Абе, представи си какъв вулкан ще иzригне,
ако след няколко години цялата му фрустрация иzведнъж отвътре му даде zор.
Ти ще си потърпевшата. Някъде ми е убягнало на колко сте години,
ама всичко ми прилича на сапунена серия между хора на въzраст,
дето не zнаят още пикае ли им се, ебе ли им се.

# 37
Az si mislia ,4e vmesto da misli6 za svekito,po-dobre po4nete da tarsite rabota na priateliat ti...Za da vidi6 kak 6te reagira priateliat ti,za6toto po tezi prikazki ,koito vijda mi prili4a na SKORO6NA RAZDIALA ...Izviniavai ,amaa pone napravo da go karam...Ako be6e "takti4en "maj i "vijda" problemite parvoto ,koeto edin maj 6te napravi  AKO OBI4A POLOVINKATA SI  e DA STANE NEZAVISIM OT BA6TA SI.Ama iavno tova samo na teb ne ti haresva,a na mom4eto mu e dobre...ina4e OTDAVNA DA SE E MAHNAL OT BA6TA SI .Majete pone ne zvarzvat rabotata s tova ,dali na jena mu i haresva,ta zna4i na nego mu dostavia udovolstvie da e s ba6ta si ,ina4e ne moga da si obiasnia ....KAKVO PRAVI O6TE TAM ? newsm78
Ta zadai sledniat vapros na mom4eto ti -Za6to ne se mahne6 ot ba6ta si ?,ako e viarno tova koeto si mislia ,a to e ,4e toi se 4udi dali da ne se razdeli  s teb ,toi 6te ti nameri pone 100 pri4ini za da nameri izvinenie na tova ,4e 6te stoi  s ba6ta si...i togava 6te ti stane iasno ,4e PO-DOBRE DA NE SI TROVI6 NERVITE SAS SVEKARA ,za6toto niama bade6te va6ta vrazka ...TAKA ,4E NE TARSI VINA VAV SVEKARA ,A V PRIATELIAT SI
Sorry,poniakoga boli ,ama "po-dobre rano otkolkoto kasno "..
A AKO SE SAGLASI ,TOVA VE4E 6TE E SUPER !!!!S jiveeneto nadale4 ne e re6enie na problema ,moita "gotina"sveki e dale4 ot nas ,ama PAK barzo smotva intrigite i vse edno ti e vka6ti....Prosto re6enieto ti e da "SABUDI6" MOM4ETO OT NEGOVIAT SAN I DA RE6ITE EDIN PAT ZAVINAGI KAKVO 6TE PRAVITE.
Za detza hi4 ne barzai ,dokato ne vidi6 kak si s priateliat ti.No nikoi NE MOJE DA NASTROIVA DETZATA TI sre6tu TEB/MAIKATA/ ,ti gi vazpitava6 i ti gi u4i6 na tezi ne6ta ...E,vremenni prikazki 6te ima ,ama te sa vremenni.....Minala sam po tozi pat i znam .Da6teria mi e ot parviat mi brak i dosta vreme stoe6e na gosti pri svekarvata .Maika mi vse me pla6e6e "ti 6te vidi6 ,kak TE 6te ti ia vzemat...",AMI TOVA NE STANA ,a otkato se razvedohme s parviat mi maj sme mnogo dobri priateli s tzialoto mu semeistvo i nego .Ami kato hodim v Sofia s sega6niat mi maj i detzata ,toi ni posre6ta ,a i negovite ..Toi sa6to se ojeni i ima bebentze ,6te go vidim kato si otidem prez april...,no vsi4ki sme kato edno goliamo semeistvo...Ne e za viarvane ,ama e TAKA !Daje tazi godina na kra6teneto na Patrick biaha i te ...i az varva  S DVAMA MAJE,DETZATA...ha-ha-ha,a te mi se podigravat i kazvat "ako i treti pat se omaji6 pak 6te doidem..."....AIDE DA NE RAZVODNIAVAM TEMATA....
Ta kakvoto si napravi6...tova e !!!USPEH !!!

# 38
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
оЩе в4ера 4етох тази тема,но не отговорих,малко бързо паля и Щях да раздам правосъдие набързо  #2gunfire
ама ето 4е днес се появи разковни4ето
Гаджето си мъл4и и не каЗва ни6о..Понеже не е нау4ен да се противопоставя на татето..А и понеже така е въЗпитан,да има благоприли4ие към родителите си,4е те са не6о пове4е от него..А и нали е zависим от него,нали тати му дава zаплатка..
Надя е права не можеШ да о4акваШ 4е Ще каже или направи неЩо...
по на4ина по който пиШеШ оба4е усеЩам 4е си съвсем разли4на натура ти самата.за това ли4но моят съвет е като този на някой друг тук който ти писа-седни и размилси имаШ ли нуЖда от вси4ко това.
  попитай се самата себе си:
ЩАСТЛИВА ЛИ СЪМ ОТ СЕГАШНОТО СИ ПОЛОЖЕНИЕ?
ТОЛКОВА МНОГО ЛИ ГО ОБИ4АМ ЗА ДА ПОЗВАЛОЯВАМ ЖИВОТЪТ МИ ДА Е ТАКЪВ?
 мисля 4е само тези въпроси Ще ти подскажат как да действаШ.Ще предизвикат и други въпроси със сигурност,но така Ще стигнеШ до истината за себе си.
и накрая-усмихни се и си кажи животът има толкова много други страни,които заслужават да ангажират вниманието ми  Wink

Последна редакция: пт, 21 окт 2005, 19:56 от piccola

# 39
  • Мнения: 32
Иzвинявай, слънчице, ама аz продължавам да не ти вярвам.
Всичко, дето раzправяш, ми се струва наивно и недостоверно.
В крайна сметка не раzбирам zащо си с въпросния приятел,
нямате секс, трае като риба и не zаема поzиция, смачкана му е душицата
отвътре и не смее гък да отрони... Абе, представи си какъв вулкан ще иzригне,
ако след няколко години цялата му фрустрация иzведнъж отвътре му даде zор.
Ти ще си потърпевшата. Някъде ми е убягнало на колко сте години,
ама всичко ми прилича на сапунена серия между хора на въzраст,
дето не zнаят още пикае ли им се, ебе ли им се.

В момента нямаме секс,по едни или други при4ини.Това не zна4и,4е не сме имали..Това е временно,а и връЗката ни не се оповава на един секс.Въпросното ми гадже ми е годеник,с който имаме намерение да съЗдадем семейство въпреки ба6а му.Той е голямата му лубов и с него съм беЗкрайно 6астлива.Раzбирам го,4е не може да каже ни6о на ба6а си,понеже zнам какъв е ба6а му.Дори аz 4есто не смея.Годеника ми е 30 години,а аz съм на 26.Оби4ам го беЗкрайно много както той мене,по много на4ина ми го е покаЗвал и го е докаЗвал.И единствената ни пре4ка е ба6а му,но в крайна сметка той не живее с нас,ние сме си напълно отделно и сигруни трябва да се примиря с това,4е ба6а му и годеника ми са zаедно служебно.Те само и тогава се виждат все пак..Годеника ми ходи ина4е веднък месе4но до родителите си ,ако иЗоб6о може да се каже 4е ходи на гости..

# 40
  • Мнения: 32
  аз пък ако съм на твое място при следва6тата реплика " синът ми е под чехъл" бих отговорила много ясно : ако един човек до 20 си година е взимал самостоятелни решения , изразявал е мнението си без притеснения ( в семейството), трудно би влезал под чехъла!   На това, че настройваш сина му против него, попитай за толкова глупав ли го смята!?   
Не мисля, че приятелят ти ще си отвори устата и ще се разправя, това е типично за  хора, които са живели либерално под родителския покрив, а ти споменаваш че и свекървата е в неизгодна позиция, така че такова решаване на въпроса е смешно!
Просто приеми че е такъв и не се разправяй, дръж се мило и на всяка гадна забележка отговаряй с хумор! Няма да го промениш , поне да не се тормозиш, още повече този тип хора според мен това да създават напрежение им харесва, ти сама казваш че след скандал, казвал на сина си че с теб не може да се говори!
Можеш да говориш с приятеля си съвсем спокойно да му кажеш какъв е проблема за теб, но не очаквай да скочи да се разправя с баща си!

Ти наистина ме раЗбра Heart Eyes  bouquet

# 41
  • Мнения: 32
Wink DO BOLKA POZNATO...Du6a,triabva da se DOKAJE6 PRED TEZI I NE SE OSTAVIAI DA TI SE KA4AT NA GLAVATA.Az imah problem sas svekara -SA6TIAT ,tova e za6toto TE NI MISLIAT ZA HORA OT TRETIAT SVIAT ...Kakto i da e DOKAZAH MU /po povod kak se kara kola ,4e mi vika6e "tova e CH ,a ne BG" /,otidoh v parvoto upravlenie na POLIZIATA -Buelach i gi nakarah da go napi6at na nemski,za6toto TOGAVA az govoreh samo angliiski /.KAZVAM TI SLED TOVA TOVA LIS4E S PE4AT OT POLITZIATA ,NE KADE ,A TUKA6NATA SE UKA4I V NA6IAT APARTAMENT V RAMKA...A svekara OT TOGAVA mi stana nai-dobroto drugar4e ...t.e. az MNOGO PATI SAM KAZVALA ,tuka6nite hora sa takiva,4e parvo triabva da otnesat niakolko  bash i posle STAVAT NAI-DOBRITE TI PRIATELI.
AMI TVOIAT svekar go e strah,za6toto ne moje da poznae sina si,AMI VREME BE6E DA SE NAU4I.

Бет,благодая и на теб..Мисля,4е ми даде много умни съвети..И аz съм го zатапвала много на интелектуални теми,а той седи и мига на парцали и гледа като теле..Тогава наистина си умирам от кеф.. Joy
Ot men savet-PO4NI DA PITA6 ZA IZVESTNI LI4NOSTI PRED SVEKARA -svetovni hora kato PIKASO i t.n. ...vse edno ,4e sega se se6ta6 ne6to i kato vijda6 ,4e TE ne znaiat za kakvo im govori6 ,PO4VAI TI DA GI BAZIKA6.....taka ,4e da POVIARVAT "4E ti 6te nau4i6 sina im na ne6to ,koeto i TE SAMITE NE ZNAIAT...",no to4no taka ironi4o triabva i ti da se prismiva6..
DRUG SAVET-Kato hodi priateliat ti tam ,PLATNO S NEGO ina4e 6te po4ne i toi da krie ot teb i ti kato pita6 ,toi 6te skriva ot teb ,ti 6te go 4uvstva6 i 6te stane ...LO6O....
Drug ,opitai se da STANE6 "PRIATEL " sas svekara t.e. TOI TAKA DA SI MISLI ,a na teb 6te ti e spokoino...6te ti kaja za6to ???ami za6toto taka samo TI PE4ELI6,ina4e 6te govori6 postoianno s priatelia si ,toi 6te te razbira ,AMA DO VREME ...Toi mu e ba6ta ,a i PARITE izkarva tam.../koeto ozna4ava GOLIAMA ZAVISIMOST/...postepenno hitri4ko go podstrekavai da si tarsi druga rabota ...INA4E TI KAZVAM NIAMA OPRAVIA.../Tvoiat priatel ne e svit ,a prosto MNOGO,MNOGO ZAVISIM /,abe AZ IMAM TAKAVA SVEKARVA,4e tvoiat svekar -"pasti da iade ".Na dale4e e ot nas ,ama ima telefoni i prosto vinagi sam na6trek ,kakto moita kom6iika kazva "ami tova dokato ne umrat 6te e taka "...TA AKO ISKA6 DA SI 6TASTLIVA S PRIATELIAT TI VZEMI TAZI STRATEGIA ,KOLKOTO I DA NE PONASIA6 SVEKARA ,AMI PO4NI DA GO "OBI4A6"...Mislia si ,4e taka moje6 da go raz4ustva6 ,4e daje da te nosi posle TOI NA RATZE....No leka po leka ,nedei da se zabeliazva...,abe s  moita svekarvi4ka e malko da se kaje "4e se mrazim ",ama voinata e skrita i sme tolkoz LUJBEZNI EDNA KAM DRUGA  #Crazy,4e kato ni vidat navan horata ni zavijdat ,ama ne znaiat INA4E KAKVO E....TA USPEH !!!!STISKAM TI PALTZI,no ako po4ne6 taka 6te olekne i na priateliat ti ,na teb sas sigurnost NIAMA ,ama pone da ne doide momenta ,v koito da se razdelite ZARAD TAZI GAD!!!I hubavo e ,ako priateliat ti misli ,4e prosto ei taka po4va priatelstvo mejdu vas i po4vate da se razbirate ,a vsa6tnost ti samo da si znae6 tova.Za6toto maj mi znae i pak mu e tejko ,4e "NE OBI4AM" maika mu ,a znae to4no kolko skandali e napravila tia i kakvi li ne LAJI GOVORILA ...,ama tia si mu e maika ,kakto svekar ti mu e ba6ta...Do vreme 6te e s teb,ama ako ne opravi6 ne6tata moje izvednaj da se okaje sre6tu teb..NEZAVISIMO KOLKO SI PRAVA...
Ei,tezi jivotni zna4i....kade sa tragnali da se me6at????Ami te iskat prosto da ne misliat za tehnite si problemi ,zatova PRAVIAT NA HORATA...
Stiskam ti paltzi,badi umna ....i gi zavladei

# 42
  • Мнения: 32
Бет,благодаря ти и на теб.Пробвала съм от твоите съвети..говорила съм му на интелектуални теми,от рода писатели,художници,а той седи и мига на парцали и гледа като теле..тогава се кефя на макс,каЗвам ти и се 4удя как може 4овек да е толкова ограни4ен.. Joy

# 43
  • Мнения: 32
Да,но когато сме в словена борба с татенцето,гаджето си мъл4и само..Нали е межу 4ука и наковалнята.Затова май най добре е да не ходя´там с приятеля си.Май най добре е да си ходи тои сам там,когато си посика,4е само си тровя живота с тоя..Аz последния път му каЗах,4е нямам желание да контактувам с него пове4е и искам само да ме остави намира...А той всеки ден ми пра6а много поЗдрави по гаджето и вика,4е би до6ъл на гости,ама нали приятелката го ненавиждала... #Crazy
3ащо гаджето ти си трае?  Shocked Все пак е и негова работа да те zащити, той е негов баща  Close
Аz на твое място не бих ходила при баща му.
Аz  по4ти не ходя там,на два/три месеца веднъж и то zаедно с годеника ми..И свекито се сърди,4е не ходим по 4есто,ама това е положението и zатова ми прави и теzи театри..ама както и да е..аz контатктите с него съм ги ограни4ила до минимум..

# 44
  • Мнения: 32
Благодаря ви о6е веднъж на вси4ки zа раzбирането.дадохте ми наистина много хъс и сила да продължавам да се боря zа лубовта си..И наистина е време да спра да zадълбавам със свекито и да си слагам всяка негова дума..Няма да му обръ6ам внимание,ореz едното вляzло преz другото иzляzло и това е..Май така 6е си спестя много неприятности..  Peace

# 45
# 46
# 47
# 48
  • Мнения: 1 909
как й е никът на тая португалката? джулия...?

Общи условия

Активация на акаунт