Препоръчайте нещо за бърз разтеж на косата, моля Ви...

  • 7 613
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Купих аз такова чудо, ей сега го намазах, втрих уж по кожата, очаквам ей сега да ми натежи главата от окосмение. Хъх, леко ми пари, явно щото е спиртен извлек.
Успех на Себоралните!

# 46
  • Мнения: 5 500
Днес си взех и стимуланта на Икаров, пиша дословно: съдържа бадемово, розмариново, лавандулово, бергамотово масло, иланг-иланг, бял равнец, коприва и латинка.
Не употребявайте по време на бременност!!!
Втрива се в корените за около 20 минути с шапка и кърпа, НО може и колкото време имате повече по-добре!
Аптекарката ми каза, че е хубаво да се размеси малко количество от маслото с 1 жълтък, защото жълтъка после играел ролята на сапун и отварял пътя на маслото към луковицата на косъма.
Струва 4,43.
Онзи ден взех и Себорала, може да се използва 2-3 пъти седмично в продължение на 10-30 дни, а след това за поддържане на ефекта 1 път седмично. Воден извлек от чемерика е и не пише да не се използва при бременност.
Струва 1,70.

# 47
  • Мнения: 463
Себорал форте ползвам от години и съм доволна. Косата наистина расте много по-бързо, но като че ли изтънява. Затова комбинирам с подхранваща маска веднъж седмично /ако имам време/, която си правя сама - зехтин+желтък+Vit A/течен/. Като чета състава на маслото на Икаров, то май може да си се използва като чудесна подхранваща маска. В този смисъл може да се използват и двете.

# 48
  • Мнения: 260
Ревалид е най-добре в случая -съдържа 100мг.Метионин и 50мг.Цистеин
това са аминокиселини ,които са отговорни за растежа и здравината на коста.С кавото и да се мажеш или къпеш,няма да има ефект по-бърз от 1см на месец.С ревалида е друга работа,а и косата с него не се цепи по краищата ,/ако не я третираш с бои или други химикали де/и не се налага да се подрязва често.
Преди 2 години бях полудяла да ходя с къса коса ,ама наистина къса -буквално 1 см.коса имах по главата.
Та като ми мина бързо ,бързо мерака да се гледам така -1 година страдах,защото след първоначалния по-бърз растеж от подстригването ,последва застои ,а и се налагаше все пак да я подрязвам ,заради раздвоените краища-абе ужас.1 година се влачих така -съвпадна точно с бременеето ми и го преживявах много тежко:)нестига че дебела ,ами и грозна:)
Веднага след раждането започнах Ревалида/ и заради всеизвестните проблеми с поокапването на косата /и да видиш какъв растеж,какво чудо
В последствие сравнявах другите препарати които стават за коса и наистина ревалида е с оптималната концентрация на тези 2 аминокиселини
Струва си парите HugУспех

# 49
Здравейте ,вас поне са ви подстригали,а аз преди се изрусявах и го паревх винаги сама,но за един специален случай реших да отида да ми изрусят корените. Резултатът беше,че когато излязох от салона и прокарах ръка по косата си половинат ми коса остана в ръкат,изрусителя беше толкова силен и неправилно поставен,че беше изгорил косата още в окерна и тя се чупи от скалпа,казвам ви цял дена съм ронила слзи и съм си мислила,че ще оплешивея,после едвам докосвах косата си от страх да не пада...от тогава се взех в ръце купих си два вида ножици и всичко си правя сама,чета много литература и се справям,прически не си правя, просто си махам крайщата и сега косата ми е почти да кръста,а обожавам дълга коса...И знате ли какво съм забелязала повечето фризьорки направо така режат все е дно ти завижда и и скат да станеш по-грозен едва ли не...Специално за растежа,научих една рецепта за сгъстяване на косата ако искате,май засилва и растежа аз лично не съм я бробвала,защото е малко сложничка:взимате корен от репей и го киснете в някакъв алкохол след ,,което това което се е получило ,течността се втрива в корените на косата.

# 50
  • Мнения: 3 537
Днес си взех и стимуланта на Икаров, пиша дословно: съдържа бадемово, розмариново, лавандулово, бергамотово масло, иланг-иланг, бял равнец, коприва и латинка.
Не употребявайте по време на бременност!!!
Втрива се в корените за около 20 минути с шапка и кърпа, НО може и колкото време имате повече по-добре!
Аптекарката ми каза, че е хубаво да се размеси малко количество от маслото с 1 жълтък, защото жълтъка после играел ролята на сапун и отварял пътя на маслото към луковицата на косъма.
Струва 4,43.
Онзи ден взех и Себорала, може да се използва 2-3 пъти седмично в продължение на 10-30 дни, а след това за поддържане на ефекта 1 път седмично. Воден извлек от чемерика е и не пише да не се използва при бременност.
Струва 1,70.

И аз си ги взех и двете вчера.Ще  му прибавя и жълтък на маслото щом е по-добре.Аз Икаров го намерих за 2.70лв,а Себорала 1.80 Wink

# 51
  • Мнения: 3 537
Специално за растежа,научих една рецепта за сгъстяване на косата ако искате,май засилва и растежа аз лично не съм я пробвала,защото е малко сложничка:взимате корен от репей и го киснете в някакъв алкохол след ,,което това което се е получило ,течността се втрива в корените на косата.
Това за репей и аз съм го чувала,в аптеката дали се продават корени от репей newsm78

# 52
Най-вероятно се продават в някоя от тези билкарските аптеки.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В цялата тема се обсъжда Себорал, който бил спиртен екстракт от чемерика, която пък била репей. Вие четете ли въобще какво пишат хората?  newsm78

# 54
  • Мнения: 5 500
Моят Себорал е воден извлек на чемерика.

# 55
  • София
  • Мнения: 9 475
Момичета, аз съм в грешка! smile3538
Сега прочетох на етикета, че е воден, а не спиртен извлек на чемерика.
Ама ми мирише на спирт и за това така съм решила.  newsm12
Сори, за недоразумението! Praynig

# 56
  • Мнения: 1 798
Ее-е-е-е,ти пък,няма страшно,щом не е е дадена фалшива информациая за нещо. Flutter/преди години една позната объркала каните и ми даде да се напляскам с някаква,била безцветна -само подхранвала.Аз съм светлоруса,станах червена като домат,ревах и с шапка ходих на прибежки да си купя боя/.
Така,че тука нищо не е станало,всички да си се мажем със  Себорала и да пускаме косите. Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 818
О, копче виновен си! На мен също ми мирише на спиртосано и се чудих дори що да си търкам кожата със спирт!? Ето що.
Стимуланцията на Икаров кога се втрива и колко стои? Тия масла, те миризливи, сигурно няколко часа и се отмиват?

# 58
  • Мнения: 3 591
Цитат
След къпане или всеки ден се маже?

 Joy Joy Joy

oх..... ама вие един път седмично ли се къпете  Joy
Разбирам че е грешка, ама ми стана мноооооооого смешно  hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 6 155
О, копче виновен си! На мен също ми мирише на спиртосано и се чудих дори що да си търкам кожата със спирт!? Ето що.
Стимуланцията на Икаров кога се втрива и колко стои? Тия масла, те миризливи, сигурно няколко часа и се отмиват?

Стимуланта се втрива в корените и се разнася по дължина на косата. Слага се найлонова шапка и отгоре кърпа. Стои се около 20 мин. Но може и повече, толкова по-добре.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт