Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?- 15

  • 50 105
  • 766
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 256
Преди малко разбрах от една приятелка,че детски ще има около 10 юни!Държавата нямала пари и още не са пуснали пари към банките!За съжаление това е нашата мила страна Sad

Уф, стига с тези инсинуации, моля! Стана ясно, че паите започнаха да ги превеждат. Дано скоро навсякъде изгрее слънце  Praynig
Но да се твърди просто така нещо, чуто от някой си приятел, разбрал пък той от стрина Гина, а тя от кака Минка...
Не са инсинуации,аз просто казвам каквото са ми казали.На мен също не ми е приятна ситуацията и споделих това което ми казаха!
Дано наистина навсякъде скоро има парички!

# 706
  • на Земята
  • Мнения: 174
ПИБ Шумен-НЯМА

# 707
  • Мнения: 1
Никой не писа че е получил детски за Шумен

# 708
  • София
  • Мнения: 1 338
Пощенска София - НЯМА
Как така тези, които са към Пощенска София имат, а на мен не са преведение?

# 709
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 579
Никой не писа че е получил детски за Шумен

Ами не е писал, понеже няма. Одеве казах, че пари при нас няма преведени към 13 часа.

# 710
  • София,у дома.
  • Мнения: 23
И при мен така,няма.Звънях в СП,не знели,нищо по въпроса.

# 711
  • Мнения: 660
Цялото забавяне с детските надбавки и другите социални е със цел и е нарочно,за да се дразнят хората и да ги объркват и вбесяват,това правителство ще съсипе изцяло както хората така и каквото е останало от държавата.Който гласуваха за Бойко и сие  идиоти,сега да си ударят по един шут в гъза Twisted Evil.
Най много ме е яд за майките,които изцяло разчитат на тези помощи с болни деца, а те се подиграват с тях.

# 712
  • Мнения: 560
Аз съм в Пощенска - София. В 13 часа, като проверих, парите бяха в картата. Район Красно село съм. За детските говоря.

# 713
  • Мнения: 41
За Сливен поверено преди 5мин,Инвестбанк-няма.

# 714
  • Мнения: 660
Пощенска София - НЯМА
Как така тези, които са към Пощенска София имат, а на мен не са преведение?
Аз нямам също както писах към 13 часа,трябваше днес да платя яслата на малкия,но не би Close

# 715
  • Мнения: 0
И Русе ИНВЕСТБАНК няма...Ужаааас....Това вече не гавра,а незнам как да го нарека....

# 716
  • Мнения: 0
Дано днес всички ги вземат  newsm10

# 717
  • София
  • Мнения: 6 810
Ами то освен от банката, зависи и от клона на банката и от подразделението на СП. Някъде може да не са пуснали към банката, може някой служител да се е замотал и следобед да направи нареждане по картите. Ако са започнали да ги пускат до 1-2 дни ще са навсякъде, най-вероятно. Е, от утре със закъснение, но освен на майките, на друг не му се криви шапката.

# 718
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
И Варна все още няма...Надявам се до края на деня да има  Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 0
София - ПОЩЕНСКА БАНКА има ли някой да ги е взел.И от кой квартал е - аз съм към клон Красно село и НЯМАААААААААА

Общи условия

Активация на акаунт