Чуден сладкиш с извара,кокос и шоколад

  • 32 772
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Уааау, сладкишът на снимката изглежда страхотно,   Peace  непременно ще се пробва!   Peace

# 16
  • Мнения: 11
        Правих го. Супер е! Само, че го направих в по-голяма тавичка и стана много тънък, но... грешката още днес ще бъде поправена, т.е. слагам го в по-малка тавичка!   newsm10   Благодарности за рецептата ! Peace

# 17
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Много се радвам,че ти е харесал сладкиша!  Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 15 465
   А ще стане ли без кокос, че не го понасям? Обикновенно не се спирам на рецепти с кокос, но тази много ми харесва и ми се ще да я пробвам..

# 19
  • Мнения: 22 867
  А ще стане ли без кокос, че не го понасям? Обикновенно не се спирам на рецепти с кокос, но тази много ми харесва и ми се ще да я пробвам..

Тайна, на мен с кокоса ми харесва повече, но една приятелка го прави с ванилия и стафидки, защото тая комбинация с извара и харесва. Топченцата стоят малко на точки, но за вкусно - вкусно си е. Така че не мисля, че ще имаш проблем.  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 15 465
   Лабрекс, благодаря ти  Hug! Значи щом става и без кокос, ще го пробвам при първа възможност!

# 21
  • Мнения: 22 867
   Лабрекс, благодаря ти  Hug! Значи щом става и без кокос, ще го пробвам при първа възможност!

Тайна, сложи първо 1 жълтък, защото ми се върти нещо такова в главата newsm78, а сега не мога да и звънна, да питам. Ако е гъсто и не го събираш на топче, сложи и втория. Peace

# 22
  • Мнения: 152
Страхотно изглежда.  bouquetЖалко,че цял живот съм на диети. Cry

# 23
  • Мнения: X
И аз го направих.Топчетата не съм оформяла прецизно,просто сипвах с лъжичка от сместта,замених изварата със сирене-крема,че ми е по-любима.Благодаря за рецептата! Peace

 

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Ето го и моя сладкиш, правих го преди месец, но сега се сетих, че не съм публикувала снимките тук.
Отново благодаря за ефектната сладост!




# 25
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  Tari Tasartir ,PURE ELIXIR ,разкошни са сладкишите ви,благодаря за доверието!

# 26
  • Мнения: 155
Правих сладкиша и много ми хареса. Като купувах кокоса, в кварталното магазинче имаха само опаковани в един общ пакет различни цветове от кокосови стърготини (за украса). Като грамаж обаче ми пасваха чудесно и ги купих. Така топчетата станаха различни цветове - розови, жълти, оранжеви, зелени, бели Simple Smile Стана много забавен сладкиш Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Скоро правих сладкиша и искам да благодаря на авторката! Подобаващо бе оценен от цялото семейство, и със сигурност ще го правя пак! Забавно беше и за помощничката ми, която сама направи изварените топчета Wink

# 28
  • Мнения: 93
Вече мина почти година от както го правих сладкиша и е редно вече да сложа снимка...  Blush
Стана страхотен! Тез дни пак ще го правя  bouquet Благодарности за рецептата.  bouquet

# 29
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Margherita09 ,Didorani ,arkady много се радвам,че сладкишът ви е харесал. Grinning  bouquet
Аз скоро не съм го правила,но добре,че ме подсетихте,ще се поправя в най-скоро време . Grinning

Общи условия

Активация на акаунт