На море в Поморие.

  • 38 083
  • 172
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 916
Отляво се влиза.

# 121
  • Мнения: 9 481
Въпрос към тези, които са наясно с Поморие - гледано на тази карта от къде се влиза в Поморие? За първи път ще ходя и не нищо не знам кое къде, само имам адреса на апартамента.

Значи, ако идваш от Бургас е Поморие, след това Слънчев бряг..за ориентир Wink
Първия вход за Поморие е откъм "Марина Холидей":
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=6481&cID=1
минаваш през новия град и се включваш вдясно от църквата "Св.Георги" (там е и втория вход) по бул "княз Борис"-тази дългата улица на картата-тя свързва новия със стария град.

# 122
  • Мнения: 103
Момичета...много съм притеснена.Тази  нощ тръгваме за Поморие. Нямаме квартира, ще търсим на място.  ooooh! Ако някой знае нещо подходящо за 2 деца да казва...,4е няма време!

# 123
  • Мнения: 6 274
Момичета...много съм притеснена.Тази  нощ тръгваме за Поморие. Нямаме квартира, ще търсим на място.  ooooh! Ако някой знае нещо подходящо за 2 деца да казва...,4е няма време!


Споко, ще си намерите на място.

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Някой да знае читави бунгала в Поморие? Или самостоятелни къщички?

# 125
  • Мнения: 9 481
Някой да знае читави бунгала в Поморие? Или самостоятелни къщички?

Ако търсите евтин вариант за море-вижте дали ще ви хареса станция "Миньор" ; тук има снимки и т.н.:
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=5636&cID=1

# 126
  • Мнения: 681
Аз пак да пипитам за Гранд хотел Поморие.
Много ми харесва хотела,мислим за една седмица да отидем там и да си починем хубаво.Обаче май почти никой не е ходил там.

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 503
Записвам се да ви следя,искаме в края на aвгуст или началото на cептември да отидем за няколко дни.Никога не сме били в Поморие,така като чета в стария град изглежда ,че е по-хубаво.

# 128
  • Мнения: 5 173
Във вторник заминаваме. Дано да си намерим прилична квартира, че отиваме без резервация. По колко вървят сега? Ще си намерим ли стая близо до плажа, с общ СВ за 10 лв?

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не. Търся не евтин вариант, а самостоятелно бунгало, къща или каквото и да е с храна. Идеята е да няма хора в съседни стаи, които да притесняваме когато децата плачат. Така че благодаря, но станция, хотел и други подобни не са ни вариант.

# 130
  • София
  • Мнения: 3 816
Виж тези еко къщи(вили), нямам лични впечатления, но от всичко показано в сайта от този тип, тези най-хващат око.  Peace

# 131
  • Мнения: 5 173
Това за моето питане ли се отнася?

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Hе, за предложението на MTV.

# 133
  • Марс
  • Мнения: 439
Въпрос към тези, които са наясно с Поморие - гледано на тази карта от къде се влиза в Поморие? За първи път ще ходя и не нищо не знам кое къде, само имам адреса на апартамента.

Значи, ако идваш от Бургас е Поморие, след това Слънчев бряг..за ориентир Wink
Първия вход за Поморие е откъм "Марина Холидей":
http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=6481&cID=1
минаваш през новия град и се включваш вдясно от църквата "Св.Георги" (там е и втория вход) по бул "княз Борис"-тази дългата улица на картата-тя свързва новия със стария град.


Аз си изпринтирах обяснението на MTV, че едни приятели тръгнаха онзи ден и пътуваха около 12 часа и се изгубиха в Поморие,добре, че някакъв човечец ги стопирал за да го откарат до болницата и ги ориентирал как да излязат и те акустираха на Черноморец, а аз не искам този вариант Mr. Green Дано се ориентираме, улиците били тясни и малки, вярно ли е туй?

# 134
  • Мнения: 9 481
ev4o -да, в стария град, защото винаги има паркирали коли...еднопосочни са (повечето), и преди полицаите мн глобяваха за влезли в забранените..така че-внимавайте Peace

Днес бях в Поморие, връщайки се от Слънчев бряг-било пълно по думите на персонала в едно заведение, на което сме редовни клиенти. Лично аз не останах с подобно усещане-пълно беше 2008г..немаше игла къде да пуснеш; но все пак не видях как е плажа..

Виж тези еко къщи(вили), нямам лични впечатления, но от всичко показано в сайта от този тип, тези най-хващат око.  Peace

Имаше тема нейде за тежи бунгала-коментара беше че са мн тесни вътре..потърсете темата Peace
savina_33 виж тези:

http://pochivka.bg/t-77-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0% … D1%80%D0%B8%D0%B5

Аз пак да пипитам за Гранд хотел Поморие.
Много ми харесва хотела,мислим за една седмица да отидем там и да си починем хубаво.Обаче май почти никой не е ходил там.

Мдаа, сигурно щото цените започват от 145 Е Laughing
Иначе х-ла е супер (инфото е от приятели ходили там) Peace
Драсни един ред след почивката, доволна ли си и ти Wink

Общи условия

Активация на акаунт