Как научихте за този форум?

  • 2 031
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Открехна ме на братовчет ми жена му Laughing
Малко късно Ви открих, ама отърване от мен вече Няяяма Naughty
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 173
ми ... не помня  newsm78 Embarassed...

# 32
  • Мнения: 2 567
Мисля, че го намерих от форум "Зачатие". Имах проблеми покрай забременяването и тук намерих съмишленици и приятели  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 3 634
Шош, дай ГУШ Hug  Hug  Hug

# 34
  • Мнения: 2 567
Давам гуш  Hug, ти дай цун   love001 Heart Eyes

# 35
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
аз от търса4ката в някой бг сайт,не помня кой,в момента в който забременях,по4ти веднага се вклЮ4их и във форума,нямах много познати тогава тук и така си прекарвах по-голяма 4аст от времето 4етейки статиии тук и пиШейки си с моми4етата от Юлския форум

# 36
  • Мнения: 1 072
Не си спомням то4но, но май от Дира. Ина4е се регистрирах веднага след като го открих. А в "Родителите" пиШа от сьздаването му през август миналата година.
 Hugза вси4ки приятели от форума.

# 37
  • Мнения: 3 098
От "бъдеЩи и настояЩи майки" в ДИР_а,попаднах тук,хареса ми,4увствам се комфортно,намирам полезна информация,моми4етата са приятни.
Благодаря,4е ви има и 4е ви открих,скъпи мами от цял свят!!! Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 7 605
Ами аz търсих неЩо съвсем друго 4реz Gооgle и между ресултатите беШе и форума и така  Wink От на4алото на лятото 4етох анонимно  Wink и като zабременях се регистрирах и така.

# 39
  • Мнения: 2 195
Аз търсех в Г/веч-а детски песнички и така попаднах на форума,за което съм мнооооооооооого щастлива! Grinning

# 40
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Сайта на бг мамма ми го "изплЮ" 4и4ко Гугъл4о преди 3 годинии неЩо ,бях бременна и търсех неЩо на български,ве4е не помня какво и хоп....  Grinning Отна4ало не бях регистрирана и само 4етях а след това набрах смелост и се регистрирах във форума миналата година и оттогава ни моа да се спра  #Crazy
Това ми е виртуалното семейство,много си ви оби4ам мам4ета и дребосъ4ковци  Heart Eyes  Hug  bouquet

# 41
  • Мнения: 590
Ами забремениах,пуснах турса4ка и хоп,бг-мама...  Mr. Green Обиколих всиакакви страни4ки и форуми за мами ама тук просто сте върха и ми взехта сърцето. Heart Eyes  От тогава съм си залепена тук,някакво привли4ане,тъмни сили има в този форум 4е не мога да се разделя и за ден... newsm78 hahaha Joy   Е има6е един период в които биах за4езнала за6тото си спрях интернета за половин година и пове4е но 6том го пуснах и пак съм залепена тук. Hug

# 42
  • Мнения: 978
Не си спомням откъде научих, но беше от някакъв линк в нета. Вълната беше " бебета" тогава и почнах да чета. Много лошо впечатление ми направи една потребителка- "Лиорена", с омразата си към всичко българско и с арогантното си държание. Приятно ми беше да я "надъвча", като за "добре заварили". Ама с времето разбрах, че не си струва. Интересно е само когато партньорите са равностойни. Wink
Иначе сайта е много стойностен с едно изкл\чение- прекалено много станаха темите и подтемите-"Нашите деца", "Деца на колела","деца на тротинетки"...въобще считам, че е разводнен. Но това е мое мнение. Акъл на създателите няма да давам.
Най-голямото преимущество е запознанството ми с много интелигентни и интересни дами, голям процент от които са в този форум. Hug

# 43
  • Мнения: 6 390
Аз търсех в Г/веч-а детски песнички и така попаднах на форума,за което съм мнооооооооооого щастлива! Grinning
А е това е и моя случай, исках да пея на беба,  нещо ми изветряла главата  Crazy кога гледам бг мамма  Mr. Green Heart Eyes Hug

# 44
  • Мнения: 3 611
Бях "член" на дирските майки, когато мамма, с помощта на много от тях ( вкл. и мъъъъничко на мен) направи сайта и форума към бг-мамма. Известно време пишех там и... се прехвърлих тук. Така видях, че освен клюкарникът (който така ме беше заинтригувал, има и други подфоруми).
Това ми е любимия форум и в момента пиша само тук.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт