Нашата VeselaFerma.com - тема 1

  • 16 375
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте момичета и момчета, Simple Smile от скоро съм се зарибила по тази игра Ферма и исках да питам дали има и други като мен които играят там.
Знаете че заради FarmVille много работодатели спряха достъпа до FaceBook, и тази нова ферма е една страхотна алтернатива.
Аз лично никога не съм играла във FarmVille, но VeselaFerma успя да ме привлече.  Laughing
Та ако има други играчи тук исках да споделяме опит, хитринки и спънки.

Играта е по-добра според мен от FarmVille, първо понеже може да се играе и от работа в свободното време, второ - продуктите не се "развалят" ако не ги "обереш" на време, а си седят кротко и мирно да ги обереш и да посееш нови. Чувала съм че във FarmVille се развалят и трябва едва ли не по нощите да ставаш да обираш продукция  Joy  #Crazy  Joy Как пък не!!!  Mr. Green

Играта има много нива и много възможности за сеитба на най-различни растения, за отглеждане на кокошки и яйца, за краварство, млекодобив, правене на майонеза, кашкавал и т.н и т.н.  Hug
Има "Пазар" където играчите продават и купуват готова продукция
Има магазини от където може да купиш неща които не може да намериш на пазара на по-изгодна цена.
Може да се предлагат договори за покупко-продажба между играчите, на преференциални цени помежду им.
На всеки 24 ч. се предлагат мисии на играчите, с които те печелят допълнително точки и "пари" за фермата си.
И още много много опции, възможности и чудесии.  Heart Eyes
Всичко е безплатно! (разбира се има и платени опции за по-запалените играчи  hahaha )

Дано да има още няколко като мен тук, които играят във VeselaFerma.com...  Blush   bouquet

# 1
  • Мнения: 0
това май е интересно, когато имаш свободно време .... ще ми кажеш ли каква е целта на тази игра ..

# 2
  • Мнения: 63
Целта е главно да се забавляваш, като на всяка игра!  Hug
Иначе основно трупаш точки от всяко отгледано растение или произведен животнински продукт в акаунта ти, за да може твоят аферма да има възможно най-висок рейтинг сред останалите участници. Като принципа на състезанията - трябва да си пръв!  Laughing
Най-хувавото е че се научаваш на продажни тактики на пазара, където продаваш своята продукция. Гледаш цени, смяташ кое как и за колко да продадеш.  Peace

# 3
  • Мнения: 4 546
аз не мога да се ориентирам с времената. морковите за колко време стават? и някъде показва ли колко време остава, докато стане готова засятата продукция?

# 4
  • Мнения: 18
Бях започнала да я играя тая игра,започнах да сея и времето ми беше да речем 4 минути,при следващата сеитба обаче забелязах че времето се увеличава,това не ми харесаи спрях да я играя

# 5
  • Мнения: 4 546
Бях започнала да я играя тая игра,започнах да сея и времето ми беше да речем 4 минути,при следващата сеитба обаче забелязах че времето се увеличава,това не ми харесаи спрях да я играя
зависи какви продукти сееш

# 6
  • Мнения: 93
Да се запиша и аз. Имам си фермичка - веселата ферма ми харесва много повече от Фармвил на Фейса.

# 7
  • Мнения: 0
Бях започнала да я играя тая игра,започнах да сея и времето ми беше да речем 4 минути,при следващата сеитба обаче забелязах че времето се увеличава,това не ми харесаи спрях да я играя
зависи какви продукти сееш

В началото на играта има помощник (във Веселата ферма). Заради него в началото моркова в първото сеене е с много малко време за приготвяне , за да може той да продължи. След това той си е по 15 мин. всяко сеене. Същото е и с другите растения. Аз сега съм 19 ниво  Sunglasses . Имам нива , кокошарник, краварник, овчарник, мандра и пчеларник.  smile3534 . Целта и е да събирате пари и точки от нивата и мисиите. От мен - минавайте мисии защото след 18 мисии ви се отключва втори рафт, след 23 ви се откючва 2-ра ферма, 3-ти рафт след 28 и 3-та ферма след 35 но само третите се итклиучват само със супер акаунт.И копувайте кредити за суперакаунт защото те поскъпват. Преди 1 седмица си купих 40 кредита  по 1200 кД и си направих супер акаунт. Сега са 1800 кД. За това по-добре събирайте по скоро! Това е от мен.  newsm53

# 8
  • Мнения: 4 546
цените на кредитите си варират. преди около месец бяха по 2000, аз купувах преди седмица на цена 900-1200. и аз съм със суперакаунт. обаче засега не ми помага окй знае колко това. мисля, че трябва поне още един път да си взема, а междувременно да развивам фермата, за да има смисъл от него.

garbancito, от медът печели ли се добре? гледам че цената му е висока, но пък и слънчогледът не е евтин.

# 9
  • Мнения: 0
Ами засега съм много доволен от пчеларника, защото изискват 18 слънчоглед за бързото пускане, а в следващото ниво има и метличина, която е на същата цена даже малко по-евтина и за бързото са нужни само 9.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 546
направих си пчеларник, добре се печели. обаче, явно не се купува толкова много мед и цената му доста бързо пада  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2
И аз съм "в играта".  Mr. Green хахаха
аз съм 21 ниво...чакам с нетърпение 22-ро, за да мина мисията с аспержите и да имам право да си закупя Втора ферма.  smile3508
От миналата седмица си направих пчеларник, и сега във 22 ниво ще мога да си го разширя за 2 броя кошери, естествено го направих с цел малко повечето точки, които дава в сравнение с полето за сеене.  Rolling Eyes
За съжаление точно тази седмица цената на меда взе да пада.  Crossing Arms
Хранете си пчелите с метличина излиза двойно по-евтино  Peace
И да ви кажа до това ниво в което съм, метличината дава най-много точки при садене на ден, никое друго растение не дава толкова точки - малко над 28 000 сметнато за 24ч.
От 23-то ниво да знаете че може да се разшири кокошарника на 20 кокошки....няма да ви казвам колко стотици хиляди точки дават те на ден  #Crazy  Joy
До сега не съм купувала кредити от пазара за супер акаунт. Всичките пари ги пръскам за разширения и нови животни. 
Като си купя втора ферма ще си заслужава вече СА (супер акаунт).  Mr. Green

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 16:57 от jelly_ask

# 12
  • Мнения: 84
И аз съм "в играта".  Mr. Green хахаха
аз съм 21 ниво...чакам с нетърпение 22-ро, за да мина мисията с аспержите и да имам право да си закупя Втора ферма.  smile3508

И си подготвяй много парички за аспeржите  smile3521 или ще ги чакаш 16 ч. за да излязат    smile3502

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 17:30 от elly76

# 13
  • Мнения: 2
Дааа, знам аз Simple Smile И ще се купува ...и ще се сади... Simple Smile
Кой от тук има втора ферма?  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 84
Аз си имам 2-ра ферма jelly_ask , питай каквото те интересува  Simple Smile

# 15
  • Мнения: 2
Ами нищо конкретно за сега. просто питам за да се знаем. Simple Smile
Ние тука сме си като фермерски клуб "БГ-Мама"  hahaha , та трябва да се поопознаем. Wink
Снощи примерно разбрах, че аспержата дава НАЙ-МНОГО точки при садене от всички растения до 22 ниво, а по доходност само "Детелината" я бие, т.е. аспержата е на второ място по доходност от растенията и то даже без да надвишава пазарната цена тази в "Магазина".  Money

Между другото да ви разправям една моя случка с играта преди около месец - някакъв "новобранец" (доста нива под мен) ми беше налучкал паролата в играта (тук вината си е моя понеже беше детински лесна наистина  Whistling ). Та влизам аз към 12 ч. да погледна как е реколтата и гледам всички , ама ВСИЧКИ продукти от по-ниските нива, до последната бройка ми ги няма  #Crazy  Laughing
Естетсвено веднага писах на поддръжката с формата за "измама в играта" и след няколко обменени писма се разбра кой е играча който ме беше обрал (всичко им се пази в базата данни все пак)...Нещастника си беше пратил на неговия акаунт всичката ми реколта за по 0.01 кД на бройка.  #2gunfire
Естествено беднага му беше изтрит акаунта по мое нареждане!  Mr. Green Хи-хи..

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 10:27 от jelly_ask

# 16
  • Мнения: 84
За детелината май не бях забелязала да е доходна, но от фуражното цвекло бях доволна  Simple Smile
Аз сега сея и тиквички /освен аспержи/. Не зная да има мисия с тях /-тиквичките, де/, но много бързо ми ги изкупуват. И доста се печели от тях - около 2 500 до 2 900 от 1 поле  Laughing

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 10:39 от elly76

# 17
  • Мнения: 2
Детелината е най-доходна понеже пазарната й цена доста надвишава тази в магазина. Имам си едно тулче, с което смятам всичко. Simple Smile
За тиквички не мога да ти кажа - понеже още не съм достигнала нивото им и няма как да изчисля. Simple Smile Но мисия с тичкивички със сигурност мога да ти кажа че има чак в: 58 мисия; 103700 x Тиквичка, но никой играч не е стигнал до там. ALLCO като го гледам е на 36-та мисия, той е най-напред.
Но може би в клубните мисии може да се иска доста от тях Simple Smile или пък "селяните" им искат на хората... знам ли Simple Smile
Аз примерно произвеждам само яйца, мед, рапица и метличина. Всичко друго купувам от магазина или пазара.  Grinning
Ели, ти си Био-Фермер (24), така ли? Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 11:40 от jelly_ask

# 18
  • Мнения: 84
О, открила си ме в играта  Laughing да, същата А твоя ник, как е?

# 19
  • Мнения: 84
А това не ви ли се струва като кражба на Име и Парола, уж че ще получиш безплатни кредити   newsm78 youtube.com/watch?v=teFiSAd0suw

# 20
  • Мнения: 93
Аз в момента съм на 16-то ниво. Имам 4-ри ниви и един кокошкарник с 5 кокошки. С точките се придвижвам напред, но пък бързам да изпълнявам мисиите по-бързо и всичките ми пари отиват там... което ме кара да чувствам сякаш буксувам на едно място.  Tired Днес минах 17-та мисия. Нямам търпение да мина 23-та, за да си взема 2-ра ферма. Втората ферма мисля да я направя без ниви... само животни и кухни.

# 21
  • Мнения: 2
Видеото е изтрито  newsm78 Какво имаше в него?

Иначе да ви кажа един трик против "хакери": там където си редактирате профила (снимката на прасенцето до договорите) има две отделни полета за "име на ферма" и "име на потребител". Може да си смените името на фермата да е съвсем различно от потребителя ви за вход, защото иначе сте много изложени на хакерските атаки - имат ви потребителя (от Статистиката) и само трябва да ви намерят паролата.  #Cussing out
Щом си смените името на фермата - на пазара и в Статистика-та ще излиза вече само името на фермата ви!
А влизате в акаунта си със старото си потребителско име (не с новото име на фермата!!!)
Така никой хакер не знае че името "X" същесвува като потребител и ще трябва да отгатва и юзъра ви, освен паролата ви!!!  Wink  Hug

А това не ви ли се струва като кражба на Име и Парола, уж че ще получиш безплатни кредити   newsm78 youtube.com/watch?v=teFiSAd0suw

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 11:40 от jelly_ask

# 22
  • Мнения: 84
Ами във видеото се описва последователно какво да направиш, за да се сдобиеш с безплатни кредити. Т.е. на посочен e-mail се праща - 1. името ти, 2. паролата ти и 3. колко кредита искаш да получиш  Laughing

Е, щом се иска и парола, всеки може да се сети какво ще остане във фермичката  след източването й  Laughing

# 23
  • Мнения: 2
Облаче , един съвет , ако приемаш разбира се Simple Smile - разшири си кокошарника, до 15 кокита! Дава СУПЕР много точки , защото с това темпо (полета и само един неразширен кокощарник) скоро няма да може да стигнеш 22 ниво, за да минеш мисията която дава право на втора ферма. Остави за малко мисиите, за да имаш парички за разширението.
Даже бутни едно от полетата и си направи втори кокошарник, и него го разшири също bouquet

# 24
  • Мнения: 84
Става нещо много интересно в играта - пускст тестов град 1 и град 2 ...  newsm68

Град 1 е познатият ни с пазара, железарията ...
А град 2 е съвсем нов и различен, но не мога още да го разгледам.

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 11:51 от elly76

# 25
  • Мнения: 84
Познатият ни вече 1 град ще се казва Мууград, а новият - Пондингтън  newsm53 В него ще има

Мелница, Продавач на рецепти и риби

Ще копирам малко инфо  newsm03

Използвайки автобусната спирка в първото село, можете да отидете в друго село веднага щом достигнете ниво 8.

Мелница

Във второто село, ще откриете мелница, която е фиксирана сграда за производство, т.е. не е нужно да я строите.

За да започнете да произвеждате ви е нужна рецепта. Можете да закупите рецепта от продавача на рецепти, който също се намира във второто село.

Рецептите винаги използват три различни съставки. Когато рецептата е готова, вие ще получавате сила, която ще бъде показвана под вашата фермерска къща и може да бъде активирана само с едно натискане по всяко време.

Продавач на рецепти

Тук можете да закупувате рецепти. Продавача показва само по три рецепти на ден. Ако искате да закупите друга рецепта можете произволно да разбъркате трите рецепти чрез заплащане на един Кредит.

Рецепти

Закупените рецепти могат да бъдат "приготвени" в мелницата. Веднага щом са готови те ще се покажат в рафт под вашата първа фермаm, от където можете да ги активирате.

Всично на всичко има 20 различни рецепти, с три различни ефекта. Наблюдавайте за тези разлики, има сила за точки, жътва и продукти.

Сила за точки:
Когато жънете вашето поле, растенията са отбелязани с точкови бонус за определен период от време. Моля имайте в предвид, че трябва да активирате силата преди да започнете да сеете.

Сила за жътва:
Ще имате по-голяма реколта за определен период от време. Също е нужно да активирате силата преди да сеете.

Сила за продукт:
Когато е активирана, ще получите продукти направо във вашия рафт. Всяка закупена рецепта и сила може да се използва само веднъж.

Продавач на риба

Продавача на риба ви продава декоративни рибки за вашата ферма. Колкото повече купувате, толкова по-скъпи ще стават те.

Моля забележете: Храната за риби може да се закупи само от пазара или чрез рецепта

# 26
  • Мнения: 2
Дам, аз четох за този ъпдейт във ФармПедията, но се чудих кога ще го пуснат и при нас.  newsm53
Ели, може да разгледаш и втория град вече..интересен е Simple Smile

# 27
  • Мнения: 84
... Мммм да ... И вече си поръчах Италианска салата  smile3508

# 28
  • Мнения: 93
Облаче , един съвет , ако приемаш разбира се Simple Smile - разшири си кокошарника, до 15 кокита! Дава СУПЕР много точки , защото с това темпо (полета и само един неразширен кокощарник) скоро няма да може да стигнеш 22 ниво, за да минеш мисията която дава право на втора ферма. Остави за малко мисиите, за да имаш парички за разширението.
Даже бутни едно от полетата и си направи втори кокошарник, и него го разшири също bouquet

Mного ти благодаря за съветите!   bouquet Hug

# 29
  • Мнения: 2
... Мммм да ... И вече си поръчах Италианска салата  smile3508

Каква сила ти дава Италианската салата? Simple Smile

# 30
  • Мнения: 84
Каква сила ти дава Италианската салата? Simple Smile


За период от 48 ч сеене на спанак ми дава +1 бр. допълнително, т.е. вместо по 4 бр. ще имам по 5 бр.
Много е подходяща за изпълняване на мисия със спанак. Също пише, че дава 3900 точки, но дали при активиране на Силата или при жънене - не ми стана ясно. Ще следя  Simple Smile


Също си взех Аспержи а ла мейсън   newsm47  и ще получа 68 Кашкавала, без точки  Sad .Тях, обаче още не мога да активирам в мелницата, тъй като е заета с Италианската салатка   chef

# 31
  • Мнения: 2
Снощи падна голямо пресмятане и установих че "Печени картофи" е рецептата с най-голяма печалба (май беше 4000 кД печалба). А с "Италианската салата" май излизаш на минус около 400 кД ... ooooh!  Rolling Eyes.
Аз днес си купих три "печени картофа"  Mr. Green да си имам  Laughing

Разбира се, не споменавам нищо за рецептите за храна на рибки, понеже в момента цената на храната на пазара е "нереална" (и изчиленията също са нереално високи за сега), все още търси своето равнище. Мисля че около 200 кД за обикновената храна е равнището което се търси, за да има добра и реална печалба от рецептата(не е сигурно разбира се).

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 11:53 от jelly_ask

# 32
  • Мнения: 84
 Вярно, че пада голямо смятане ooooh!  салати, хапване за рибки, та едно та дрого  smile3506 ...  но пък е забавно  Laughing  Единственно тази игра не ми е омръзнала  ... все още Laughing


... А с "Италианската салата" май излизаш на минус около 1000 кД ... ooooh!  Rolling Eyes (изчисленията са в къщи и не помня точни цифри).

Не забравяй, че това е за 48 ч., през което време излизат 3 сигурни реколти спанак и то само от едно поле  Grinning

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 11:17 от elly76

# 33
  • Мнения: 84
А за какво са "Печени картофи"? Аз нямах такава вчера, а и днес също  Cry   Май при всеки са различни, тъй като на пазара има вече храна и супер храна за рибките.

Да знаеш защо на мен не ми дава да си купя рибки  newsm78 Четох, четох, но явно пропускам нещо съществено  newsm78

# 34
  • Мнения: 2
Не ти дава да си купиш понеже сигурно нямаш "Рибарник"  Mr. Green  Рибките се гледат в такава сграда, която трябва все пак да си закупиш върху свободно поле.

Имам предвид всичко при пресмятането Simple Smile Единствената ти печалба при "Италианската салата" са точките  Grinning , от изкарания спанак си на загуба с около 400 кД , но горе долу си заслужава.  Wink

"Печените картофи" ти дават готово 240 мляко, без точки, което автоматично забелязах че започна да влияе на цената на млякото на пазара (купих си по 29 кД преди малко, а вчера беше над 32 кД).
Да, рецептите са различни при всички и броя им се увеличава с напредването в нивата на играта (както при продуктите за сеитба).
Сменят се всеки ден (явно..). Иначе може за 1 кредит да ти се разбъркат произволно, като натиснеш бабичката която продава рецепти. Но не си заслужава 2000 кД (цената на кредита)  Laughing
Къпух си 8 печени картофа, че кой знае кога пак ще се появи при мен тази рецепта Simple Smile

Цената на млякото вече е 28 кД...  Joy  hahaha

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 13:07 от jelly_ask

# 35
  • Мнения: 84
вярно, че сградите се построяват на изчистено място  Laughing Laughing Laughing  Ама иначе съм 24 ниво  Laughing Laughing Laughing  .... мерси, че ми го напомни jelly_ask

# 36
  • Мнения: 2
Ето го рибарника: http://farmpedia.myfreefarm.de/Fischzucht
Струва 10 000 кД, има една рибка вътре. Втората струва 3000, третата 4000 и т.н.
1 рибка произвежда 4 рибки Simple Smile
Разширение от 1 до 3 рибки струва 85 000
24 ч. е производството, една обикновена храна, при една налична рибка, намаля времето, с 4 ч, супер храна намаля с 8 ч.... при 2 рибки: съответно 2 ч. и 4 ч.
Забележете, че произведената риба е само за пазарни цели, не може с произведената да увеличите рибите в рибарника си! За разширение риби се купуват от рибаря във второто село

Ето ги и всички рецепти: http://farmpedia.myfreefarm.de/Rezept
(не си мислете че знам немски  Joy , позвам Гугъл Транслейт  Wink )

Последна редакция: чт, 19 авг 2010, 13:13 от jelly_ask

# 37
  • Мнения: 84
Искам да си имам и аз рибкииииии  Laughing Скоро ще изчистя ново място и ще се възползвам  Laughing Laughing
А след това рибките ли са стоката за пазара  Embarassed


А рецептите ги открих - при въпросителната горе в дясно, отива се на "Второ село, мелница, рецепти и риби" и след обясненията са  Peace

# 38
  • Мнения: 2
Да, произведените рибки са за пазара. Simple Smile на последното място при животинските продукти са, при "Преглед"


Днес ги купуват като топъл хляб тия риби  Joy...за по 10 000 кд  ooooh!
Ама че нахални селяни!...днес двама от селяните ми имат в списъците си "рибки"..и то 2 и 3 броя...  ooooh! Дават ми около 900 за една...ама те на пазара са ..... УЖАС!  Laughing

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 12:38 от jelly_ask

# 39
  • Мнения: 2
Днес и аз си направих рибарник  Joy  smile3508 (...бутнах медарника... Rolling Eyes)

Последна редакция: вт, 24 авг 2010, 16:22 от jelly_ask

# 40
  • Мнения: 4 546
аз пък се ядосвам, че цените на яйцата и млякото паднаха страшно много. сега много бавно се събират пари.  Confused

# 41
  • Мнения: 2
Да,  Tired така е. Паднаха заради тъпите рецепти за стотици млека и стотици яйца на готово, кашкавала и вълната също падат... Очакваше се....  Crossing Arms
Но се надявам, че до няколко седмици нещата пак ще се нормализират, пазара реагира на всяка аномалия за известно време и после се стабилизира.

# 42
  • Мнения: 2
ХОРА, КУПУВАМ АСПЕРЖА  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Пишете ми лс ако някой продава, колко и на каква цена.

Четох едно много интересно мнение по въпроса с "Италианската салата" във форума на играта:

За да има ефект рецептата(каквато и да е) трябва ПОСЯВАНЕТО И ЖЪНЕНЕТО да са докато рецептата Е АКТИВНА!!!
Т.е. в случай, че сееш по време на активен период, но жънеш извън активен период - бонус няма да има!
Което автоматично означава, че за да бъде на печалба италианската салата, ти трябват поне 4 полета.

Последна редакция: ср, 25 авг 2010, 15:06 от jelly_ask

# 43
  • Мнения: 4 546
в общи линии рецепитте май няма ад се окажат толкова изгодни. дано се сетят навреме повечето играчи и се нормализзират цените на пазара.

# 44
  • Мнения: 84

За да има ефект рецептата(каквато и да е) трябва ПОСЯВАНЕТО И ЖЪНЕНЕТО да са докато рецептата Е АКТИВНА!!!
Т.е. в случай, че сееш по време на активен период, но жънеш извън активен период - бонус няма да има!
Което автоматично означава, че за да бъде на печалба италианската салата, ти трябват поне 4 полета.

Така е, трябва са се сее и жъне при активирана рецепта. Но аз нали съм й фенка  Laughing установих, че дори да ти свърши силата, ако задействаш веднага нова - продукцията ще е пак с +1  Heart Eyes И аз продължавам да твърдя, че тази рецепта най-много си заслужава  Peace



jelly_ask има ли полза от тия рибки?  newsm78 Много им падна цената  Rolling Eyes Аз все още не съм направила рибарник, но пък се набутах с рецепти за евтина храна за рибки, а тя взе че падна на 150 /реално трябва да е мин. 250

# 45
  • Мнения: 93
Благодарение на тъпите рецепти цените на доста продукти паднаха двойно надолу.  ooooh! От една страна се радвам, че купувам евтино мляко и вълна (понеже нямам сгради за тях), но от друга страна се дразня, че продуктите, които произвеждам ги продавам на доста по-ниски цени и сега е доста трудно да се събират пари.

# 46
  • Мнения: 84
Купувам мляко  atwork   къде сте бре, хора search

# 47
  • Мнения: 4 546
вие продавате ли на тия цени  Rolling Eyes аз гледам да се стискам и само ако много ми трябват пари продавам  Rolling Eyes за животинските имам предвид

# 48
  • Мнения: 93
herelina цените едва ли ще се вдигнат, дори напротив, ще падат все повече и повече. В английския сървър цената на яйцата падна до 13 кД за бройка, а кредитите вървят по 600 кД  #Crazy

# 49
  • Мнения: 4 546
ще видим  Rolling Eyes то в бг си се вдигат по дефолт  Laughing

# 50
  • Мнения: 2
Купувам мляко  atwork   къде сте бре, хора search

Продавам!  Mr. Green Колко искаш? Пиши ми лс с новото име на фермата ти, понеже гледам че си го сменила  Hug

И аз гледам да не продавам животинските, но сега събирам парите за втората ферма и затова.. Rolling Eyes

herelina цените едва ли ще се вдигнат, дори напротив, ще падат все повече и повече. В английския сървър цената на яйцата падна до 13 кД за бройка, а кредитите вървят по 600 кД  #Crazy

Тази промяна сега след въвеждането на рецептите ли?  Shocked

# 51
  • Мнения: 84
мерси jelly_ask но вече си го набавих от пазара  Confused
а новия ми ник /поне за сега/ е lolitta002

# 52
  • Мнения: 93
Купувам мляко  atwork   къде сте бре, хора search

Продавам!  Mr. Green Колко искаш? Пиши ми лс с новото име на фермата ти, понеже гледам че си го сменила  Hug

И аз гледам да не продавам животинските, но сега събирам парите за втората ферма и затова.. Rolling Eyes

herelina цените едва ли ще се вдигнат, дори напротив, ще падат все повече и повече. В английския сървър цената на яйцата падна до 13 кД за бройка, а кредитите вървят по 600 кД  #Crazy

Тази промяна сега след въвеждането на рецептите ли?  Shocked

Ами не знам откога е, аз отскоро играя в Английския сървър и кредитите там са безбожно евтини, а яйцата си вървят по 13 до 14 кД.  Flutter

# 53
  • Мнения: 4 546
може би там повече хора си купуват кредити и затова  newsm78

# 54
  • Мнения: 93
може би там повече хора си купуват кредити и затова  newsm78

Като взимат десет пъти по-високи заплати от нас, как няма да си купуват.... за тях това са жълти стотинки.

# 55
  • Мнения: 4 546
може би там повече хора си купуват кредити и затова  newsm78

Като взимат десет пъти по-високи заплати от нас, как няма да си купуват.... за тях това са жълти стотинки.
именно. чак е изкушаващо да се запише на тоз сървър човек  Laughing

# 56
  • Мнения: 2
Аз също играя във Веселата ферма и съм на 17 ниво.Колко стува 2 ферма?

# 57
  • Мнения: 84
Цената на втората ферма е 53 200кД.

Първото поле в нея е безплатно, 2 - СА+26 600, 3 - 44 900, 4 - СА+84 200, 5 - 184500, 6 - 441 000

Да не те изплаших с тези цени Wink

# 58
  • Мнения: 2
Цената на втората ферма е 53 200кД.

Първото поле в нея е безплатно, 2 - СА+26 600, 3 - 44 900, 4 - СА+84 200, 5 - 184500, 6 - 441 000

Да не те изплаших с тези цени Wink
Горе долу Joy

# 59
  • Мнения: 0
можели да се пращат плевели от човек

# 60
  • Мнения: 4 546
можели да се пращат плевели от човек
не

# 61
  • Мнения: 2
можели да се пращат плевели от човек

Разбира се че не...това пък от къде ти хрумна  newsm78  Joy

# 62
  • Мнения: 82
Аз също си имам фермичка и ми харесва повече от farmville понеже не ми забива.Аз съм на 13 ниво

Последна редакция: нд, 10 окт 2010, 20:14 от cveteto_123

# 63
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Здравейте GrinningАз съм на 20ниво. Имам 1поле, 2кокошарника, 1краварник и 1 овчарник .Успях да си разчистя и последния терен, но още се чудя какво да построя-мандра, рибарник или още 1 овчарник Thinking

# 64
  • Мнения: 0
Ако някой иска да си пращаме подаръци  Wink smile3534 или нещо друго,каквото и да е   newsm10  ... пиша се smile_97

# 65
  • Мнения: 0
Ааа... даа питам този супер акаунт трябва да пратя смс,,за да си отворя так където е.. на втория ред,на второто място,нали?

# 66
  • Мнения: 804
И аз при Вас,имам фермичка и съм на 16ниво.Имам две полета и кокошарник,участвам в клуб,а от мисиите в селото съм на 15.Все немога да събера пари да почистя нов терен.Но.........много -много ми харесва играта,мЪжо все мърмори,че садя и продавам,а ръцете са празни.  Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 259
И аз имам ферма.На 19 ниво съм.Имам питане колко струват аспержите

# 68
  • Мнения: 0
Здравеите и аз имам ферма името ми е lifestealer ако някои иска да станем приятели да заповяда.Имам един вапрос как да качвам по барзо нива 14 ниво сам и качвам много бавно,има 1 краварник с 2 крави,кокошарник с 5 кокошки и 2 полета и сабирам продукти бавно мисиите ги минавам на 12 сам.

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте, аз съм нова в този форум, но и аз си имам фермичка  Mr. Green Имам проблем обаче - не мога да продам кредитите си на пазара! Пише, че не мога да продам кредит за по-малко от 300,00 кД, а аз пиша 40,000,00 кД и не става.....Sad(((Какво да правя??? newsm78

# 70
  • Мнения: 1
Здравейте аз се казвам Денис и продавам акалнт във веселата ферма ( Ниво 34 36 Кредита и 678.137.02 КД)

Информация за обратна връзка : Email: denis_georgiev3@abv.bg Grinning Grinning      Телефон : 0886341988
                                                                                       
                                                                              Facebook:Денис Георгиев  ако не стане Котка             
Георгиев
                                           

Послепис : Надявам се да има Купувачи   Simple Smile    
                                                     Цена: 50 ЛВ                                        

       #Crazy #Crazy                                                
                                                                                                                        

Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 17:24 от SwordMaster1

Общи условия

Активация на акаунт