Пробвали ли сте процедури с Bella Contour?

  • 24 383
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Видях реклама на нова система за отслабване Bella Contour (безболезнена и ефетна). Някой правил ли си е вече процедури и има ли ефект?

# 1
  • Мнения: 5
Писах в друга тема по въпроса за Bella Contour. Ето тук е http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=454205.new;topicseen#new.

Но ако те интересува нещо по-подробно, мога да отговоря и тук.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте!Аз имах удоволствието да изпробвам вече този уред.За мое голямо учудване резултатите ми бяха уникални.Направих си 15 процедури на корем и успях да сваля 12,5 см от обиколката си.Наистина нямам думи.Oнемях,виждайки на снимките какво се бе случило с корема ми!

# 3
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Аз също наскоро минах един курс с БелаКонтур. Направиха ми по пет процедури на бедрата и имах много добър резултат по отношение на целулита - видимо намаля. Честно казано съм много доволна, а малко след това отслабнах с 2 килограма по други причини и това се случи на неочаквано за мен място - брича. Така намалих един размер панталони Simple Smile)) Не е много евтино, но проучих апаратът в интернет и цената му е седем цифрена сума, което значи че става въпрос за наистина много висока технология, а и в крайна сметка човек  сам преценява за какво или къде да си даде парите!

# 4
  • Мнения: 4
Привет, vtornik!

Това с проучването на апарата е чудесна идея (как не съм се сетила Simple Smile. Може ли да ми пратиш инфо за него или някакъв линк? На мен малко не ми е ясно какви са разликите между лазер и ултразвук...

И нещо друго - пишете, че сте правили по 10-15 процедури на крака и на корем. Всяка процедура за отделна част на тялото ли е, не може ли например за корем, дупе и крака? Въобще как или може би кой определя върху какво да се работи и колко процедури трябват?

# 5
  • Мнения: 0

Статия, публикувана в „Израел 21 век”

23 септември 2009Белаконтур е основана през 2004 г от Илан Фефелберг. Младият инженер събира 10 съмишленици и създава фирмата със седалище в Ерусалим. Първоначално започва да работи със световни дистрибутори от страни като Бразилия и Аржентина, където тялото е национален приоритет.
    В момента Белаконтур силно се налага и в САЩ, като само в Тексас вече работят над 25 уреда, всеки от които на цена от 100 000 долара.
    За разлика от традиционните методи за отслабване, където резултатите се виждат едва след като човек загуби около 10 кг, ефектът от Белаконтур се появява доста по-бързо, казва Бен Ари, и добавя, че е била силно впечатлена и изненадана от видяното. „Може да видите как само с един-два свалени килограма хората намаляват размери на панталони, ризи, талия. 

Popadnah na tozi material, koito qvno e preveden i publikuvan i v na6 vestnik. A otnosno drugite vyprosi po-dobre pitai v studioto, za6toto te znaqt nai-dobre Simple Smile Az napravih tova, koeto mi prepory4aha.







 

# 6
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!

Аз съм много скептична към всякакви машинарии за сваляне на килцата - днес ги няма, утре за нула време пак ги качваш, че и отгоре. Другият понеделник Ема става на 7 месеца и въпреки че не я кърмя и се опитвам да правя разни упражнения (най-вече за корема), нещо не мога да вляза във форма.

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте!

Не се стърпях и вчера бях на първата си процедура. За по-сигурно след това отидох на гимнастика. Нямам усещане, че съм по-слаба, но сантиметърът и кантарът веднага отчетоха надолу. А и оказа се, че са намалили цените сега заради лятото. Първия път, като минах през студиото процедурата беше 140 лв., сега е 100 лв. Затова ще направя още 6 процедури, вместо планираните първоначално 5. Хората са изключително мили и процедурата е приятна - лежи си и те масажират, после ми се разказа играта във фитнеса, но - трай бабо за хубост. Вече си купих нов бански, така че трябва да вляза във форма за морето.

# 8
  • Мнения: 564
  mirraga, мен ми казаха по телефона, че процдурата е 100 лв, но ако е в пакет за 10 процедури... странно.. дано нещо са се объркали по телефона. 
Ти колко см свали от първата процедура?

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 14:38 от Bobeto

# 9
  • Мнения: 157
mirraga, как вървят процедурите? Доволна ли си от резултата?

# 10
  • Мнения: 4
Здравейте!

Снощи ми беше последната процедура - правих ги през ден (те събота и неделя не работят). След всяка процедура се занасях на комбинирана гимнастика. В студиото препоръчват интензивно движение след процедурите, защото идеята е, че мазнините се превръщат в енергия и после трябва да се изразходи.

За 7-те процедури (работих върху ханш, бедро и най-вече ЦЕЛУЛИТ) свалих 2 кг и 2 см. от брича, но най-хубавото е, че изгладих целулита и стриите ми малко се загладиха - не се махнаха съвсем, но пък е много по-добре от преди.

Лошото е, че снощи си навехнах крака и сега съм "куц кон", както братовчед ми казва, но си заслужаваше всичко. За парите - цената в момента е 100 лв. на процедура. Имат лятна промоция, която все още тече и няма значение колко пъти ще идеш, накрая пак ще платиш по 100лв. на излизане.

# 11
  • Мнения: 3
А някой ходил ли е на процедури за корем? Много ми е интересно колко може да се свали и дали ще се справи апарата със стриите.

# 12
  • Мнения: 5
Направих 3 процедури за корем с Бела контур. Като цяло коремът ми беше прибран, но след ражданията имах останали едни неприятни тлъстинки, които не можех да махна нито с кардио, нито с коремни преси. За трите процедури резултатите бяха впечатляващи - в ниската частпод пъпа обиколката ми намаля с 6 см, тлъстинките се загладиха и изпъкналите части кожа отпред се свиха видимо, намаляха също и страничните тлъстинки на хълбоците, т.нар. дръжки. Сега поддържам с по-лек режим на хранене и мисля, че ефектът се запази. За стриите не мога да кажа, тъй като нямам стрии по корема, но по принцип го дават като един от ефектите на апарата, така че може да се пробва.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 896
И аз съм им хвърлила око на тези процедури. Мисля, че четох някъде за тях преди няколко месеца и ми се сториха благонадеждни. Но тъй като в момента свалям килограми, исках да чакам да сваля повечко преди да отида, та да има по-голям ефект някакси. Като ви чета, май са свалили цените, кето е супер. Имам още 12 дни до морето, ще им звънна да питам колко процедури мога да направя за това време и дали ще има някакъв видим ефект.
Mirraga, а дали ако след процедурите вместо да отида на фирнес да речем, си правя една половин до един-часова разходка в бърз ход, пак става? ..Не че съм мързелива, не обичам фитнесите.  Laughing  Joy

aglida - много ме радва, това което чета за ефекта при теб! и на мен най-проблемната ми зона е корема. Дано и при мен има ефект, че дори и със свалените кила сега, пак и ми е грозно голям корема.

Последна редакция: нд, 08 авг 2010, 09:25 от Гуш

# 14
  • Мнения: 157
Да, споделя и аз. Simple Smile
За 10 процедури на бедра и ханш, резултатът при мен е много добър. Най-добре се повлия целулитът - почти го няма вече. А при мен си беше доста. Ако успея и втори курс да направя, се надявам, по-голям ефект да има и върху мазнинките по брича, с които се боря от много време насам.
Накратко - аз съм много доволна. Не очаквах, толкова добри резултати.

# 15
  • Мнения: 564
  Гуш, непременно да споделиш как върви, ако ги започнеш  Blush Понеже и аз като теб, искам първо да посваля килцата и вече последните да ги подпомогна с процедурите. А относно тренировките, бях звъняла да ги разпитвам и казаха, че си имат вело при тях и въртиш на него.  Peace

# 16
  • Мнения: 14
Момичета, тези 100 лева са за една процедура, така ли? Отиваш 6 пъти = 600 лева. Shocked  или бъркам сметките.....

# 17
  • Мнения: 564
... или бъркам сметките.....
Не бъркаш...

# 18
  • Мнения: 0
.................... zdraveite bix iskala da popitam kade se namira tova studio bella contour,i  kak moga da se svarja sas tix,ako moje niakoe telefoncie za vrazka,mnogo blagodaria.

# 19
  • Мнения: 157
.................... zdraveite bix iskala da popitam kade se namira tova studio bella contour,i  kak moga da se svarja sas tix,ako moje niakoe telefoncie za vrazka,mnogo blagodaria.

Ами имат сайт в интернет с всички данни - адрес, телефон.
Ще ти го пратя на лични. Peace

# 20
  • Мнения: 355
Уф, сигурно проблемът е в моята мнителност, когато повечето доволни са с по едно мнение и само с по едно-две мнения във форума...  ooooh!

Пък става дума за бая пари, все пак... А много ме примамват позитивните отзиви, но това е една заплата, която ще си отиде ей-тъй, за няколко процедури. Ох, не знам, чудя се много... newsm78

# 21
  • Мнения: 564
 Бях писала по-нагоре, че искам първо да посмъкна килцата и тогава да 'дообработя' с Белаконтур. Е, с подходящ хранителен режим и умерен спорт, вече мога да се похваля с теглото, което целях. Има за доизкусуряване, но реших да заложа на фитнеса в крайна сметка. Ще си платя за изготвяне на индивидуална програма и ще видя как ще са нещата след няколко месеца. И ако тогава все още се налага, ще се мяткам на процедурите  Wink

# 22
  • Мнения: 157
Уф, сигурно проблемът е в моята мнителност, когато повечето доволни са с по едно мнение и само с по едно-две мнения във форума...  ooooh!

Пък става дума за бая пари, все пак... А много ме примамват позитивните отзиви, но това е една заплата, която ще си отиде ей-тъй, за няколко процедури. Ох, не знам, чудя се много... newsm78

Виж сега, нали знаеш, че не всички мнения във форума се отчитат като бройка? Wink
Аз лично НЕ съм свързана по никакъв начин с БелаКонтур и не ги рекламирам. Само съм споделила моя опит с тези процедури.
Съгласна съм, че е скъпо (според мен е даже доста скъпо), но по този въпрос - всеки си преценява.

# 23
  • Мнения: 355
Да, извинявай Лора, ако съм прозвучала обвинително. Знам, че не всички мнения се отчитат, а и мисля, че успявам да преценя кой е "истински", а кой е "агент-рекламатор" Simple Smile

Просто не е евтино, да, и не мога да се реша още на подобна бая скъпа стъпка  Money

Иначе наистина поне ми се отвориха очите като ви изчетох всичките.

Ако не сколасам за тоз уред, ще се спра на нещо малко по-евтино все пак.

 Peace

# 24
  • Мнения: 157
Да, извинявай Лора, ако съм прозвучала обвинително. Знам, че не всички мнения се отчитат, а и мисля, че успявам да преценя кой е "истински", а кой е "агент-рекламатор" Simple Smile

Просто не е евтино, да, и не мога да се реша още на подобна бая скъпа стъпка  Money

Иначе наистина поне ми се отвориха очите като ви изчетох всичките.

Ако не сколасам за тоз уред, ще се спра на нещо малко по-евтино все пак.

 Peace

 Hug

Според мен, човек трябва да намери процедурата, която ще му се отрази най-добре. А за различните хора, трябват различни неща.
Ето аз, например, не съм доволна от Велашейп, който момичетата, много хвалят. Не съм доволна от него, не за друго, ами просто при мен нямаше ефект  Rolling Eyes
Така че, ти може да имаш късмет и ефективно за теб да се окаже нещо не така скъпо. Simple Smile
Някои хора, дори от самомасаж се повлияват, което не им струва почти нищо...

Успех! Peace

# 25
  • Мнения: 62
Аз съм много скептична към всякакви машинарии за сваляне на килцата - днес ги няма, утре за нула време пак ги качваш, че и отгоре.

 Впечатлена съм от този нов метод. Процедурата е безболезнена и трае около 40 минути

 Вижте в слайд-шоуто как действа тази "машинарийка"
.

  Единственият засега уред се намира в елегантно студио в столицата:
  площад "Руски паметник", бул. "Ген. Тотлебен" 2, вх.В – точно срещу входа на МВР болница, откъм ул. Владайска.

  Специално за Коледните и Новогодишните празници студиото предлага промоционални  намаления в цената.

  GSM: 0879853557, Тлф:  02/8515155


# 26
  • Мнения: 36
Попаднах на реклама на това чудо в новините в abv.bg вчера. Веднага потърсих и вашите мнения и темата тук се появи на първо място в Google. С интерес ви изчетох и искам да попитам -  какво става след процедурите, след месец, два, три или иначе казано: как стои въпроса с ефекта йо-йо?

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте, и аз видях рекламата и се обадих! Изчетох и тук какво пише и реших да се запиша за първа процедура! Не се плащало всичко предварително, така че ще се пробвам и ще преценя след 2-3 процедури....

# 28
  • Мнения: 564
Изчетох и тук какво пише и реших да се запиша за първа процедура! ....
Peace Непременно да споделиш как е  Hug

# 29
  • Мнения: 0
Непременно! Първата процедура ми е по обяд на 24-ти! но ще видим как ще е до края на следващата седмица като се понатрупат 3-4 процедури

# 30
  • Мнения: 355
И мен ми е много интересно! Моля, сподели после, че още се чудя между видовете процедури.  newsm78

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте,
бих искала само да попитам дали резултатите от процедурите ви с Белаконтур са трайни. Аз от много години събирам средства, за да си направя липосукция, но приятелите и семейството ми все ме разубеждават с довода, че веднъж направя ли си липо, ще трябва и да повторя и да потретя, а да не говорим за многото смъртни случаи след такива операции. Аз дълбоко вярвам, че медицината напредва с всеки изминал ден, но все пак интервенциите си остават с различна тежест и съответно - с различни рискове.
Много ви благодаря предварително за информацията! Желая ви прекрасен ден!  Hug

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте на всички и Честита Коледа!

Както обещах, пиша след първата процедура, която беше на 24-ти. Та значи, въпросният апарат много се доближава според мен до целутрона, като освен това допълнително те обработват на ръка с още един уред, който въобще не усещаш какво точно върши.

Ако трябва да опиша цялата процедура, едно много мило момиче ви посреща... мери ви на килограми, след това мери обиколки и ви снима. След това ми обработи само единия крак, като на следваща прцедура е другия.

Според мен, 100 лева на процедура е много......за мен това си е целутрон! Аз си записах следващи часове, но мисля да ги откажа....по-добре тези пари да ги вложа в тренировки и масажи!

Това, което ми хареса е че момичето, когато ме видя попита какво правя там....че не съм дебела! Като ме измери кантара показа 67, а моите килца, в които се чувствам добре са 62-63! После, когато се съблякох и по време на процедурата ми каза, че имам малко целулит и то повърхностен .... според мен намекваше, че нямам нужда! Мисля да я послушам...още повече, че смятам, че това си е чист целутрон и много реклама......

Момичета, мисля, че всички тези реклами на вълшебни хапове и разни машинарии са....просто реклама, коото се възползват от нашето желание да изглеждаме по-добре, като ни обещават това да стане много бързо!

Мисля, че спорт и добър режим на хранене ще постигнат същия резултат на много по-ниска цена..... аз лично започнах 90 дневната диета и засега се чувствам прекрасно! Откриха до нас спортен клуб с групови занимания и смятам 2 пъти в седмицата да ходя!

И така това е от мен....ако имате въпроси....питайте:)

# 33
  • Мнения: 564
  Честита Коледа и от мен!  Hug
Вълчева, благодаря, че не ни забрави и сподели с нас! Peace Абсолютно съм съгласна с теб за спорта и храненето.В момента съм точно на този етап - режимно, здравословно хранене + спорт. Интересувах се от Бела Контур за след време, ако евентуално остане нещо за 'дооформяне', но явно уредът не е нещо чак толкова впечатляващо  Flutter
Успех в начинанието и пожелания скоро да достигнеш желаната цел! Peace

# 34
  • Мнения: 0
Благодаря Bobeto! И аз желая успех на всички слабеещи момичета:) А най-вече желая много здраве през новата година!

Бобе, все си мисля, че дооформянето не трябва да струва 1000 лева:) и все ще намерим друг начин! Сигурно ще се намери някой да ме опровергае, но всеки си има право на мнение! А и всички ние се опитваме да се доближим до мечтаните килограми не само по един начин, а сме включили спорт, режим на хранене и накрая някакъв уред...не знам защо приписваме след това успеха си на уреда:)

Началото на миналото лято направихо 10 антицелулитни масажа, но самия масажист ми спретна режим на хранене със задължителните 2 л. вода на ден....Накрая имаше резултат, но все си мисля, че ако бях се тъпкала с банички и пастички, резултат нямаше да има:) а и след това продължих да внимавам с храната и си наложих да свикна да пия много вода...

Успех още веднъж на всички!

# 35
  • Мнения: 355
Вълчева, и от мен - благодаря. Хем съм скептична винаги към разни твърде рекламирани "чудодейщини", хем много често се подвеждам и се паля по тях.
Обяснението ти е коректно, подробно и определено ми въздейства!
Аз така или иначе хванах някаква тънка оферта за антицелулитни процедури с отстъпка от тези - колективните сайтове, и точно като теб, мисля другите пари да ги вложа във фитнес и плуване (вече даже започнах!).
Поздрави, мами!

# 36
  • Мнения: 0
Simple Smile ма моля:) аз олекнах само със 100 лева:) има адски готини диети тук и всеки може да намери подходящата за него:) аз упорито се вталявам с умерен спорт, режим на хранене и малко антицелулитни кремчета:) не съм похарчила и половината от 1000 лева за повече от месец вече, а резултатите са видими:)

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте,
напоследък и аз се заинтересувах от тези процедури, прочетох и вашите мнения. Вече си записах час. Но аз съм на мнение че не всичко може да се постигне само със спорт и диета. Аз имам престилка на коремчето след раждането и диетите и сорта не ми помагат въпреки усилията които полагам. Момичето от там ми обясни по телефона, че може да се повлияе. Надявам се като отида другата седмица да видя резултат.
Има ли някоя от вас която да е прибрала увиснала кожа с помощта на тези процедури, до колкото разбрах те са не само за отслабване, но и за стягане?

# 38
  • Мнения: 5 647
Мдаа, и това нещо е "супер революционно" като Веласмут-а, Велашейп-а и т.н.  Всичко е трик и реклама, да не говорим, че цените са високи за качеството на обсужване и крайния резултат, който получаваш.

# 39
  • Мнения: 0
   Вече отидох на първата процедура и мога да кажа, че съм доволна. Виждам разлика в корема, което ме мотивира. Цената наистина не е малка, но аз реших да опитам и за сега не съжалявам.

# 40
  • Мнения: 0
от една процедура се съмнявам да има разлика, но щом казваш! мацката ме убеждаваше, че някакви мъже идвали от Благоевград, имали шкембета, ама единия направил 18 процедури и направо корема му залепнал за гърба......за мен това са шменти капели....значи аз трябва да си ходя с единия крак по-слаб от другия, щото имам процедура на единия крак (по принцип единия крак е по-слаб от другия ама това не е от Бела Контур, а защото така е устроено човешкото тяло)....

съжалявам ама не мога да откликна на ентусиазма, оше повече, че видях и пробвах "революционната" машина.....

# 41
  • Мнения: 5 647
Аз също не вярвам, че от 1 процедура ще има ефект. Чиста самозаблуда си е. Виждаш това, което искаш и се самоубеждаваш. Няма как нещо трупано с много години да изчезне за 1 ден, освен ако не се пренесем в приказките за вълшебната пръчица.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 0
 Аз пък съм много приятно изненадана. Направих си вече 4 процедури и имам 3 см разлика, което за мен е забележимо, личи си и по панталоните. Искам да продължа за да видя дали ще продължи стопяването и дали ще се върне нещо. Харесва ми много и искам да видя на десетата какъв ще е резултата. Според мен дейтсва, а й всеки може да се убеди сам за себе си. Те една - две процедури си показват, пък те не искат пакетно заплащане.

# 43
  • Мнения: 2
     След три процедури - резултат нулев. Навярно всичко е индивидуално. Може да има значение колко години човек е отглеждал сланинките си. Ако искате - опитайте, но е доста скъпо за безсмислени експерименти.

# 44
  • Мнения: 0
   навярно всичко е индивидуално, в това няма спор. И според мен няма техника до сега която да е проработила на 100% при всички. Аз вече си направих цикъла процедури и съм доволна. Мисля да си почина малко и по-натам пак да си направя няколко на бедрата. Радвам се, че при мен има резултат.
 Сега ми е интересно да видя дали ще се запази резултата и за колко време. Simple Smile

# 45
  • София
  • Мнения: 3 029
Има ли актуални мнения? Запазихте ли резултатът?

Общи условия

Активация на акаунт