Son bahar - Любов назаем - Тема 16

  • 19 700
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 132
Морския бриз изчезна от балкона. Ще докара яхтата....... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Шъ видите после какво става.....

# 676
  • Мнения: 36 787

Вижте как подкрепя отбора!!!! Чака за резултати по телефона!!!!

# 677
  • Мнения: 887


Цяла флотилия съм приготвила - ИДВАААААААААААААААААААА
Готови за качване.........

# 678
  • Мнения: 3 132
Ей на сега си говорим по GSM и ще видим каква информация ще даде..... Милият той, иска за всяка да  се раздаде...... hahaha hahaha hahaha

# 679
  • Мнения: 0
Морския бриз изчезна от балкона. Ще докара яхтата....... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Шъ видите после какво става.....
Олееееe. Каква подготовка правят hahaha hahaha hahaha hahahaА пък ние без яхта но сме на 6 hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: вт, 29 юни 2010, 07:18 от tedi1970

# 680
  • Мнения: 887
Здравейте,мацки Hug
Имам малко работа newsm78....до по късно Hug
Абе Светле, аз на теб се надявах. Злато дирем. Още не са ни казали колко каратово е то и не са ни показали оригинала. Вече си мисля, че витаем в абстрактното пространство...... newsm78
Лу, това злато що го дирим да не е във Федералния резерв на Юнайтед стейд?
Зизу нали летя до Обама - там ще да е!
Ай да направим едно "Ужилването-ІІІ"
Чакаме Светлето и .....
...се фащате за палците...нема жълъд за ВАС...много е безотговорен...може да ВИ забремени... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

А-а-а-а ние не фащаме от първия път!
Требе мнооооооого дълбока оран , за да ни забремени......
А и сега израелците са намерили хапче за мъже против забременяване,ща ме дадем на Галчо...и готово....

# 681
  • Мнения: 36 787
Ей на сега си говорим по GSM и ще видим каква информация ще даде..... Милият той, иска за всяка да  се раздаде...... hahaha hahaha hahaha
Иска ти се ама Йок. Какво ще говори с отбора на Саби. Дори в момента си говорим - аз му казвам Споко! след малко започваме нова тема Joy Joy Joy Белл прави темата!!!!

# 682
  • Мнения: 3 132
Морския бриз изчезна от балкона. Ще докара яхтата....... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Шъ видите после какво става.....
Олееее. Каква подготовка правят hahaha hahaha hahaha hahahaА пък ние без яхта но сме на 6 hahaha hahaha hahaha hahaha
Шъ ва видим и Вас. Ей на Галип ми каза, че нищо не е дал на Зизу. Всичко пази за Дидем. А го хване и трябва ново бебе да прави... И затова пази жълъда..... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 683
  • Мнения: 1 039
Мацки, Новата :   Тема 17;

# 684
  • Мнения: 3
Мисля,че докато ние тук се ритаме под масата, той си организира рандеву. Ше изчезва я с Мервето, я с Нура, пък може и с Еда. С Ердалчо са в комбина по изключение.  Crossing Arms

# 685
  • Мнения: 3 132
Бел дай малко фото, че ще им забравим физиономиите!!!! hahaha hahaha hahaha hahaha
На есен с нова песен, но да не ги забравим. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 22:59 от Лукреция

# 686
  • Мнения: 3 132
Не бързайте да пишете, докато не затворим тази.

# 687
# 688
  • Мнения: 1 039
Не бързайте да пишете, докато не затворим тази.

Гледам мача и понеже за първото полувреме се справихтемного, ама много добре с писането, за това пуснах новата теме!  Hug Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 887
Морския бриз изчезна от балкона. Ще докара яхтата....... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Шъ видите после какво става.....
Олееее. Каква подготовка правят hahaha hahaha hahaha hahahaА пък ние без яхта но сме на 6 hahaha hahaha hahaha hahaha
Шъ ва видим и Вас. Ей на Галип ми каза, че нищо не е дал на Зизу. Всичко пази за Дидем. А го хване и трябва ново бебе да прави... И затова пази жълъда..... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Какво бебе,Лу! Тя тая неговата ханъма не роди ли вече второто,та ти и за трето ли я тасмиш?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт