СТРАСТИ - градините в София кампания 2010/2011

  • 36 537
  • 747
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 296
Ала-Бала,радвам е,че тръгва на градина детенцето ти!  Peace
Спомням си как чакаше класиранията и разочарованието ти след всяко неуспешно... Confused

# 271
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Ала-Бала,радвам е,че тръгва на градина детенцето ти!  Peace
Спомням си как чакаше класиранията и разочарованието ти след всяко неуспешно... Confused
Благодаря ти, беше на едно от последните класирания и накрая вече нямах сили да се зарадвам, затова и не го писах тук...видях колко още деца останаха незаписани и сега чакат с надежда септември...

# 272
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз все още не знам дали моя ще ходи на ясла. Т.е. ДЯ или ОДЗ не.
Последно от офиса на съпруга ми са казали, че щели да сключат договор с частна градина за децата на служителите. Има някакъв минимален шанс.
За другата година съм решила някое близък "далечен" квартал до нас, или близките села. Стига пътя до там да не ми е час в едната посока. В Бенковски могат да го приемат, но няма как да стигна до там.

# 273
  • София
  • Мнения: 211
Ала-Бала, би ли качила списъка, ще съм ти много благодарна!   bouquet
Успех на всички дечица още веднъж!

# 274
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Ала-Бала, би ли качила списъка, ще съм ти много благодарна!   bouquet
Успех на всички дечица още веднъж!
Добре че ме подсети. Препrсвам ви списъка, така както ми го дадоха от нашето ОДЗ:

Необходими дкументи при постъпване на деца в детска ясла:
1. Кръв и урина на детето
2. Секрет за дезинтерия, салмонела и коли
3.Секрет за хелмити и острици
4. Кръв за Васерман на един от родителите
5. Здравна карта на дете с нанесен здравословен и имунизационен статус от личния лекар на детето
6. Лична здравно-профилактична карта-при постъпване с нанесен профилактичен преглед от личния лекар-ръст, тегло, гр.обиколка
7. Бележка за контакт от деня преди постъпване

Необходими документи при постъпване в детска гадина:
1. Кръв и урина на детето
2. Секрет за дезинтерия, салмонела и коли
3. Секрет за хелмити и острици
4. Здравна карта на дете с нанесен здравословен и имунизационен статус от лични ялекар на детето
5. Лична здравно-профилактична карта-при постъпване с нанесен профилактичен преглед от личния лекар-ръст, тегло, гр.обиколка
6. Бележка за контакт от деня преди постъпване

Забележка:
1. Резултата от кръв и урина , да не е по-рано от 15 дни преди постъпване
2. Секрета за дезинтерия, салмонела и коли важи 15 дни
3. Секрета от хелмити и острици-един месец
4. Кръвта за Васерман-6 месеца

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 20:25 от Ала-Бала

# 275
  • София
  • Мнения: 39 771
Това ще го добавя в 1вия пост Simple Smile
За частни градини същите ли са нещата? Че моя син е все още висящ.

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 18:46 от AnMary

# 276
  • Мнения: 277
АнМари, благодаря!

# 277
  • Мнения: 149
Здравейте! Отпуската свърши и пак се завръщаме към работа и този ад - прием в детска градина!  ooooh!

Някой от кандидатствалите мами миналата година може ли да ми каже пускат ли повечко места за първото текущо класиране или каквото е сега това ще си остане???

# 278
  • Мнения: 835
момичета, ако сега ни приемат в ОДЗ /първо желание 3т/, дали догодина като кандидатства за ДГ ще има пак 3т. за първо желание или те се дават само един път?


Нещо тази система ми е трудна за разгадаване.... newsm78

Като гледам как са се наредили за всяко ОДЗ по 300-500 деца.......това дали е реално или всеки си пуска кандидатурите ей така за спорт?

# 279
  • София
  • Мнения: 2 296
момичета, ако сега ни приемат в ОДЗ /първо желание 3т/, дали догодина като кандидатства за ДГ ще има пак 3т. за първо желание или те се дават само един път?


Нещо тази система ми е трудна за разгадаване.... newsm78

Като гледам как са се наредили за всяко ОДЗ по 300-500 деца.......това дали е реално или всеки си пуска кандидатурите ей така за спорт?
Да,за прием 2011 ,който ще е някъде април-май 2011 ще получите отново 3 точки за първо желание.
Стига да не променят сериозно регламента. Peace

# 280
# 281
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Ако броят 100 места в Нови Искър, Кривина и нам си къде може и да им излезе бройката.  Twisted Evil

# 282
  • София
  • Мнения: 39 771
Тези 350 места до никъде няма да стигнат.
За сега не виждам съществена промяна в своб. места по набори.

# 283
  • Мнения: 1 984
Наближава септември и не трябва да ви изпускам...Не че има някакъв шанс, но...

# 284
  • Мнения: 835
Момичета, нещо не ми е ясно.......
Като гледам в ИСОДГ в почти всички ОДЗ-та няма обявени свободни места.Но всички казват, че чакат класиранията септември.???
Това значи ли, че местата не са обявени там, а някъде другаде?

Общи условия

Активация на акаунт