Oriflame

  • 3 605
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ползвала съм козметиката на орифлейм и не съм доволна. Качествата на продуктите не отговарят на рекламата според мен. От три години ползвам само макс фактор и съм страшно доволна. Особено от дълготрайното червило и фон дьо тена. Наистина са скъпи, но пък ги ползвам три - четири пъти по-дълго така че цената се изравнява.

# 31
  • Мнения: 35 961
аз съм дистрибутор на Орифлейм, но не са нещо особено; е, имам и любими неща, но се броят на пръстите на едната ми ръка и бих си ги купувала и да не бях дистрибутор
иначе не виждам особена разлика с ейвън, още повече, чи дистрибуторската цена на О. е горе-долу равна на клиентската на ейвън, само, че ейвънът ми го носят на крака и не се налага да ходя до офиса или да си плащам куриер

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
.......................Ама как никой не се напъна да обяснява и да предлага Авен,Виши,Юсерин...Да не говорим за по-скъпа козметика!!!Защо ли?Ами защото .........
някой от нас се омъжиха по любов, ей на за това  Joy Joy Joy (шегичка)
а сега сериозно, не говорим за тези марки защото майчинството все още е 130лв и когато стане 1300 може да заговорим. И да се хваля на някого, че с тези пари в края на месеца съм си купила 2 червила и един крем е просто вулгарно

# 33
  • Мнения: 2 161
.......................Ама как никой не се напъна да обяснява и да предлага Авен,Виши,Юсерин...Да не говорим за по-скъпа козметика!!!Защо ли?Ами защото .........
някой от нас се омъжиха по любов, ей на за това  Joy Joy Joy (шегичка)
а сега сериозно, не говорим за тези марки защото майчинството все още е 130лв и когато стане 1300 може да заговорим. И да се хваля на някого, че с тези пари в края на месеца съм си купила 2 червила и един крем е просто вулгарно
Тези горе които съм изброила не са от най -скъпите козметики.Нима на Ейвън тази серия,дето постоянно я рекламират е по-евтина?И ква файда от по-евтин крем,след като се обринеш от него или пък ти се наложи да купиш друг и друг ...и тн.Някой по -умен от мен беше казал-Не съм достатъчно богат да си купувам евтини неща.Говоря така срещу тези две марки козметика,защото  едно,че зле съм си изпатила от тях и друго-като сметна що пари съм изтръшкала за техни продукти...ами аз само на Шанел да бях си купувала продукти,бе!И само защото уж са по-изгодни!!!Апропо,и аз съм вземала майчински и аз съм се женила по любов(шегичка).

# 34
  • Мнения: 1 708
Мога да ти дам съставките на една от сериите бяла козметика на Орифлейм и ще видиш че са еднакви с една от сериите на Кристиян Диор.Просто сферите в които са капсуловани съставките се патентоват от различните фирми-различни цени!!!!!!

# 35
  • Мнения: 21
и аз гласувам за Орифлейм.Ползвам и неща на Ейвън,обаче после винаги съжалявам,че съм ги поръчала...
Докато с Орифлейм не е така,доволна съм от крема за ръце и тяло "мед и мляко,от червилата им,от спиралата с 500 % обем,както и от пудрите им за тяло.
Сега ползвам и един нощен крем гел и направо съм възхитена от него.Докато от кремовете на Ейвън винаги ми излизаха пъпки... Close
Единствено ми харесва серията Little black dress на Avon

# 36
  • Мнения: 2 161
Мога да ти дам съставките на една от сериите бяла козметика на Орифлейм и ще видиш че са еднакви с една от сериите на Кристиян Диор.Просто сферите в които са капсуловани съставките се патентоват от различните фирми-различни цени!!!!!!
Сега остава да притежават и съставките на любимият любимият ми Жадор (Кристиан Диор) WinkНе,Снежи,нямам нищо лично към теб,защото не те познавам и нямам това право,но рязкото ми отношение има покритие.Искам да уточня,че от момента ,в който са влезли в България аз съм ги пробвала тези продукти.Не си говоря просто ей така.Всеки месец съм правила много се риозни заявки .За Орифлейм мога да кажа две добри думи за серията Джордани ,без парфюмите-не съм ги използвала.За Ейвън-нищо добро не ми идва на ум.Аз не съм сноб,който ползва само скъпоструващи мазилца,а най-вероятно съм жена ,която просто знае какво иска и си го търси.

# 37
  • София
  • Мнения: 330
леле от колко време не бях писала:)))нямам време:)от известно време се занимавам професионално с козметика(козметик съм в един салон) и тъй като нещата, които правим ги правим професионално ми се открехнаха очите за доста неща. Първо Ейвън и Орифлейм са козметични компании-дават всичко от себе си, но не са нито лечебна, нито медицинска козметика. Имат лек козметичен ефект и определено Ейвън оцелват повече, защото типа козметика, която предлагат се разработва за типа кожи, който се срещат и в нашата мила родна страна Grinning а и цените им са по-евтини:) и двете компании могат имат попадения, но акне, розацея, чувстсителна кожа, дехидратация и т.н-разни проблеми не се лекуват с тези продукти. И тъй като мога много да пиша пък да не стане излишно ще посъветвам всички представители и т.н както и да се наричаме(защото и аз съм такава(но на ейвън) по между другото) за тези смешни 5% отгоре да не предлагаме продукти на хора, които виждаме, че имат нужда от лечение, а не от лиготии. Ще дам пример, серията алое на Орифлейм е разкошна, наистина, но алое(то хидратира) не се ползва през зимата независимо колко добре по принцип ни се отразява. и т.н. и т.н

# 38
  • Мнения: 2 161
леле от колко време не бях писала:)))нямам време:)от известно време се занимавам професионално с козметика(козметик съм в един салон) и тъй като нещата, които правим ги правим професионално ми се открехнаха очите за доста неща. Първо Ейвън и Орифлейм са козметични компании-дават всичко от себе си, но не са нито лечебна, нито медицинска козметика. Имат лек козметичен ефект и определено Ейвън оцелват повече, защото типа козметика, която предлагат се разработва за типа кожи, който се срещат и в нашата мила родна страна Grinning а и цените им са по-евтини:) и двете компании могат имат попадения, но акне, розацея, чувстсителна кожа, дехидратация и т.н-разни проблеми не се лекуват с тези продукти. И тъй като мога много да пиша пък да не стане излишно ще посъветвам всички представители и т.н както и да се наричаме(защото и аз съм такава(но на ейвън) по между другото) за тези смешни 5% отгоре да не предлагаме продукти на хора, които виждаме, че имат нужда от лечение, а не от лиготии. Ще дам пример, серията алое на Орифлейм е разкошна, наистина, но алое(то хидратира) не се ползва през зимата независимо колко добре по принцип ни се отразява. и т.н. и т.н
Много компетентно изказване.

# 39
  • Мнения: 3 835

И аз съм се чудила и мисля че Орифлейм са малко по -скъпи от Ейвън, а иначе като качество мисля че са доста по -добри, най-малкото с много по-дългогодишна традиция в областта.

Малка забележка  - Ейвън съществуват от 118 години, а Орифлейм - от 38.

# 40
  • Мнения: 211
Аз не съм доволна от Орифлейм,защото стоките им са китайски.Например:свекърва ми ми подари един несесер с аксесоари за нокти.Използвала съм го 2-3 пъти и вече взеха да ми падат някои чаркове.Купих си през лятото едно кафяво червило за 3лв промоция,което бе толкова сухо,че за нищо не става.Та за това не ги харесвам.От Ейвън имам няколко парфюма Always и Tomorrow,които са супер.Иначе цените и на 2те марки са "солени" и за една неработеща мама са недостъпни.За това долу в магазина за 2.50 си бях взела червило на Regon,от което съм много доволна и пак ще си купя,когато ми свърши.

# 41
  • Мнения: 2 161


Малка забележка  - Ейвън съществуват от 118 години, а Орифлейм - от 38.
Цитат
Иха,че кой ги купува сто години #Crazy

# 42
  • Мнения: 1 708
Всички аксесоари са китайски независимо на коя компания са.Както виждаш те не са постоянен артикул в каталога.Винаги съм се чудила защо се критикува козметиката като цяло на базата на някакви несесери,четки и т.н.Аз съм от 5 години консултант и винаги съм казвала че когато един човек има медицински проблем той не може да ползва масова козметика.Тук вече грешката е на самия консултант.Аз също не харесвам някои продукти,но немога заради тях да кажа че Орифлейм неструват.Съгласете се с мен, че консултанта не си свърши добре работата всички се настройваме негативно към самата козметика.Винаги ще има продукт който няма да се хареса но може да се върне и да се получат парите или да се замени с друг продукт от който клиента ще е доеолен.

# 43
  • Мнения: 218
Аз редовно си поръчвам от там. На една приятелка, дъщеря й е дистрибутор и всеки месец си поръчвам по нещо. За сега съм си поръчала маски (май, че бяха 4), 2 спирали - едната водоустойчива, другата не, тоалетно мляко, измиващ гел, кремове за тяло, който са направо страхотни, сенки дуо(няколко цвята), талк за тяло и още много други неща. Направо съм очарована. Аз почти всичко съм си поръчала и даже днес чакам новия каталог да ми донесат. smile3501 newsm10 smile3501 newsm10 newsm44 newsm68

# 44
  • Мнения: 211
Козметиката я изкритикувах съедйки по червилото-може би трябваше да си взема някое за 6лв,но при положение,че купеното от магазина за 2,50 лв ми върши работа ще ползвам него.Освен това ако аксесоарите за подържане за нокти са на ниво нямаше да се разпадат още на 2-3 ползване,нооооо...пък цените им са надути отвсякъде.Да кажем трябваше да струват 3-4лв,а не 14-15лв.
Друго,което не бях одобрила беше цената на една плажна кърпа-самата тя бе хубава,но.....бива ли да се предлага за 40лв?!Та това е една кърпа.....в магазина да струва 10-15лв?!За това казвам,че цените им не са достъпни за всекиму.Майките взимащи заплати по 600лв могат и да си ги позволят,а тези които се крепят на едни мижави заплати в провинцията не стигат за нищо.

Общи условия

Активация на акаунт