Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 31

  • 24 078
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 157

Не разбрах защо Мурат още отначало не й обясни каква е неговата цел
Той всъщност й каза, че ще я научи да пее и да печели с гласа си много. Но не всеки човек има дарбата да обяснява с подходящите думи на подходящия човек. Още повече, че той не е педагог. Той е артист и музикант, композитор. Само че нашето момиче е виждало единствено сцени, на които е свирил баща й и е пяла Балчичек. И си мисли, че щом пее по добре от Балчичек е вече велика певица.

# 676
  • Мнения: 10 240
Дори мисля, че осъзнаването и дойде още същата вечер когато се прибра в къщи - погледна се в огледалото и си оправи косата назад, така, както искаше Мурат!

А на сутринта изпадна в истерия-  нямаше я вече оная цветарка, а не можеше и да учи пеене!
Каква беше тя сега? Къде и е мястото?  newsm78 newsm78 newsm78
 
Сякаш висеше между двата свята и всеки момент щеше да падне!

# 677
  • София
  • Мнения: 1
Няма какво да се колебаете за Левент. От миналата серия той започна с опосумските си номера. А от следващата аз вече заложих ракетните установки hahaha hahaha hahaha Джихан обаче се прояви много мъжки в разговора с оджата. Обича той момичето, макар и егоистично. А и тя не е права. Хем се кара с него, хем с едно изречение смаза сърцето му: „Харесва ми, че се грижиш за мен”. И той си глътна изречението. Тя много добре знае за чувствата му към нея. Защо го подвежда?



# 678
  • София
  • Мнения: 51

Не разбрах защо Мурат още отначало не й обясни каква е неговата цел
Той всъщност й каза, че ще я научи да пее и да печели с гласа си много. Но не всеки човек има дарбата да обяснява с подходящите думи на подходящия човек. Още повече, че той не е педагог. Той е артист и музикант, композитор. Само че нашето момиче е виждало единствено сцени, на които е свирел баща й и е пяла Балчичек. И си мисли, че щом пее по добре от Балчичек е вече велика певица.

Ами момичето отиде да учи да пее песни и затова беше горда че надпя Балчичек - откъде да знае че оджата иска да я учи на нещо повече от това

# 679
  • Мнения: 2 157
Дори мисля, че осъзнаването и дойде още същата вечер когато се прибра в къщи - погледна се в огледалото и си оправи косата назад, така, както искаше Мурат!
 
А на сутринта изпадна в истерия-  нямаше я вече оная цветарка, а не можеше и да учи пеене!
Каква беше тя сега? Къде и е мястото?  newsm78 newsm78 newsm78

Сякаш висеше между двата свята и всеки момент щеше да падне!

Когато си прибра косата назад е възможно да се е сетила за урока на Саймето за начина на обличане и гримиране. Защото тя тръгна за партито с прибрана коса, а за магарешките изпълнения си пусна косата.

# 680
  • Мнения: 10 240
Няма какво да се колебаете за Левент. От миналата серия той започна с опосумските си номера. А от следващата аз вече заложих ракетните установки hahaha hahaha hahaha Джихан обаче се прояви много мъжки в разговора с оджата. Обича той момичето, макар и егоистично. А и тя не е права. Хем се кара с него, хем с едно изречение смаза сърцето му: „Харесва ми, че се грижиш за мен”. И той си глътна изречението. Тя много добре знае за чувствата му към нея. Защо го подвежда?

Джихан наистина направи опит да я върне при Мурат. И как го каза на Гюлназ: Извиних се заради любовта си!

# 681
  • Мнения: 1 056
Няма какво да се колебаете за Левент. От миналата серия той започна с опосумските си номера. А от следващата аз вече заложих ракетните установки hahaha hahaha hahaha Джихан обаче се прояви много мъжки в разговора с оджата. Обича той момичето, макар и егоистично. А и тя не е права. Хем се кара с него, хем с едно изречение смаза сърцето му: „Харесва ми, че се грижиш за мен”. И той си глътна изречението. Тя много добре знае за чувствата му към нея. Защо го подвежда?




 На коя жена не й харесва да се грижат за нея? До момента тя не е влюбена в Мурат, а и той се отказа от нея. Така че няма лошо да се опре на приятелско рамо. Кой знае ако не се беше върнала при Мурат, дали нямаше да се влюби постепенно в Джихан.

# 682
  • Мнения: 10 240
Хасрет наистина се беше осъзнала на сутринта: Отидох му в къщата, опропастих му вечерята, псувах го... Учителят Мурат е добър човек, но заради моята глупост... Господ бой ми дал, но ум....

# 683
  • Мнения: 2 157
Няма какво да се колебаете за Левент. От миналата серия той започна с опосумските си номера. А от следващата аз вече заложих ракетните установки hahaha hahaha hahaha Джихан обаче се прояви много мъжки в разговора с оджата. Обича той момичето, макар и егоистично. А и тя не е права. Хем се кара с него, хем с едно изречение смаза сърцето му: „Харесва ми, че се грижиш за мен”. И той си глътна изречението. Тя много добре знае за чувствата му към нея. Защо го подвежда?




Не мисля, че тя нарочно се държи така с Джихан. Тя по скоро не осъзнава надеждите, които му дава. А в случая, когато оджата я изгони, баща й изчезна отново, тя видя че пак Джиан е единственото рамо, на което може да се опре.

# 684
  • София
  • Мнения: 1

Не разбрах защо Мурат още отначало не й обясни каква е неговата цел
Той всъщност й каза, че ще я научи да пее и да печели с гласа си много. Но не всеки човек има дарбата да обяснява с подходящите думи на подходящия човек. Още повече, че той не е педагог. Той е артист и музикант, композитор. Само че нашето момиче е виждало единствено сцени, на които е свирел баща й и е пяла Балчичек. И си мисли, че щом пее по добре от Балчичек е вече велика певица.

Ами момичето отиде да учи да пее песни и затова беше горда че надпя Балчичек - откъде да знае че оджата иска да я учи на нещо повече от това
Наистина е трудно за една необразована циганка да разбере високите цели на Мурат. Дори Левент трудно различава голямото изкуство от "планината боклук", на върха на която стои.

# 685
  • Мнения: 10 240
Няма какво да се колебаете за Левент. От миналата серия той започна с опосумските си номера. А от следващата аз вече заложих ракетните установки hahaha hahaha hahaha Джихан обаче се прояви много мъжки в разговора с оджата. Обича той момичето, макар и егоистично. А и тя не е права. Хем се кара с него, хем с едно изречение смаза сърцето му: „Харесва ми, че се грижиш за мен”. И той си глътна изречението. Тя много добре знае за чувствата му към нея. Защо го подвежда?




Не мисля, че тя нарочно се държи така с Джихан. Тя по скоро не осъзнава надеждите, които му дава. А в случая, когато оджата я изгони, баща й изчезна отново, тя видя че пак Джиан е единственото рамо, на което може да се опре.

Да, баща и отново изчезна и видяхме къде:

но иначе как ли Сайме щеше да и каже за репетицията със Берин!

# 686
  • Мнения: 2 157

Не разбрах защо Мурат още отначало не й обясни каква е неговата цел
Той всъщност й каза, че ще я научи да пее и да печели с гласа си много. Но не всеки човек има дарбата да обяснява с подходящите думи на подходящия човек. Още повече, че той не е педагог. Той е артист и музикант, композитор. Само че нашето момиче е виждало единствено сцени, на които е свирел баща й и е пяла Балчичек. И си мисли, че щом пее по добре от Балчичек е вече велика певица.

Ами момичето отиде да учи да пее песни и затова беше горда че надпя Балчичек - откъде да знае че оджата иска да я учи на нещо повече от това
Тя си мисли, че я надпя по нейните си представи. Ама то нямаше нищо вярно с действителността. Те не пяха, те говореха някакви простотии.

# 687
  • София
  • Мнения: 1
 На коя жена не й харесва да се грижат за нея? До момента тя не е влюбена в Мурат, а и той се отказа от нея. Така че няма лошо да се опре на приятелско рамо. Кой знае ако не се беше върнала при Мурат, дали нямаше да се влюби постепенно в Джихан.
Права си. Но тя доста серии след това и като разбра, че е влюбена, не намери за нужно да му каже истината едно към едно, защото пак като всяка жена се ласкаеше от мисълта, че още един мъж е запленен от нея. А Джихан страдаше сериозно Sad

# 688
  • Мнения: 1 056
Левент много добре отличава голямото изкуство от планината боклук, затова настояваше да получи композицията на Мурат. Въпросът е, че не винаги голямото изкуство е комерсиално и носи много пари. Спорът между Мурат и Левент беше за това. Мурат държи на съвършенството, дори и то да не носи много пари.

# 689
  • Мнения: 2 157
В тази серия аз видях как Балчичек първа се усети, че нещо не е наред с Хасрет и болната й баба. Когато свърши пеенето и отвън видяха плачещата Хасрет, тя веднага започна да разпитва - тая отде се взе, кой я доведе тук? Джиан и Гюлназ отклониха разговора.

 В тази серия имаше още нещо, което може да се отнесе към нашето голямо разочарование от 16 серия. На репетицията се беше появил някакъв тип, който напомни на Мурат, че е превишил бюджета за концерта. Може би екипа се е опасявал, че няма да имат възможности да наемат отново за снимки сградата, та май искаха да ни предупредят.

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 22:56 от zmiyata777

Общи условия

Активация на акаунт