китен

  • 179 837
  • 745
  •   1
Отговори
# 615
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Здравейте,омичета!Благодаря на всички списващи в темата!Давате изключително полезна информация на всички,чието пътуване предстои.Искам да попитам нещо от името на приятелка,която няма възможност да пише тук.На плажовете в Китен има ли т.нар."свободни зони" или навсякъде е платен престоят?Благодаря за отговорите предварително!
Весело лято на всички!

# 616
  • Мнения: 3 271
Здравейте,омичета!Благодаря на всички списващи в темата!Давате изключително полезна информация на всички,чието пътуване предстои.Искам да попитам нещо от името на приятелка,която няма възможност да пише тук.На плажовете в Китен има ли т.нар."свободни зони" или навсякъде е платен престоят?Благодаря за отговорите предварително!
Весело лято на всички!
Малко по назад са обсъждани и двата плажа единия е само със странично свободни честа а южния плаж е ивица платен ивица свободна зона като и отзад зад платената е доста широко за да сложиш и собствен чадър

# 617
  • Мнения: 167
bleido, моля те дай някакви координати за този апартамент... Hug

# 618
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета!

Ние сме семейство с две принцеси и сме решили тази година да почиваме в Китен.
Харесахме офертата на Travelo - http://travelo.bg/китен-хотел-в-китен-през-юли-за-24-лв-на-човек-на-ден-806-o , но много ни се искаше да получим достоверна информация от хора, посетили този хотел - заслужава ли си или да търсим нещо друго.
За съжаление сме притиснати от времето и трябва бързо да изберем нещо - началото на почивката ни трябва да е 8.07, а то токо бързо наближи.........

Благодаря на отзовалите се!

# 619
  • Мнения: 40
Момичета здравейте, за всички , които питаха на лични и в темата, апартамента е ето този
http://pochivka.bg/o-17792-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0% … D1%82%D0%B5%D0%BD Опитах се да кача и снимки, но не успешно ще пробвам пак...

# 620
# 621
  • Мнения: 40
Така, това лилавото е част от сградата, а това синичкото част от басейна извинявам се за качеството, ама толкова мога....Относно басейна - да наистина беше кристално чист, защото за 6 дни не видях никой да се къпе в него, той май е на съседната сграда, ама все подканяха децата ми, дали са го пробвали , в самия басейн има пързалка....
Искам да споделя колко различни са хотелите в действителност, от представата която си бях изградила от обстойното проучване на сайтовете ....
Относно храненето - за съжалаление повечето ресторантчета все още не работеха на "пълни обороти", повечето си стояха напълно празни. Ние гледахме да не сядаме там, където ще сме единствени клиенти, заради риска от застояли продукти, все пак сме с деца....
Хранихме се в Ралица 69, точно до стълбите на южния плаж, в Мармалята, пак там, Пицария Астория, едно капанче точно на плажа, и едно , точно до апартамента - Джули, което въпреки неугледния си вид, винаги беше почти пълно, а и храната беше вкусна...И понеже планираме още едно море, вероятно пак там, ще съм благодарна на препоръки за места за хранене....
Цените не съм ги оглеждала много подробно, но едно хранене за четиримата ни излизаше около 40 лв, като никой от нас не пие алкохол...Овчарската салата е 4.50 -5 лв, скумрията на скара 5.50,това се сещам сега, имам да пиша още впечатления но ще продължа утре да не ставам досадна...

# 622
  • Русе
  • Мнения: 7 057
bleido,  Hug
Много ми хареса апартамента и цената е много добра. Аз под 80 лв. не намерих никъде като търсих. Но нас не ни устройва, защото ще сме две семейства  Sad
Като ти отлежи информацията ще се сетиш за още впечатления.
Ние имаме още месец до морето, но аз така предпочитам да си набележа и да знам предварително къде можем да отидем.
Интересно ми е няма ли такива, които живеят в Китен, за да ни дадат и те информация newsm78

# 623
  • Мнения: 9
Здравейте!
Някой може ли да ми даде мнене за хотел съндей (sunday) в Китен.
Разгледах доста хотели, а този доста ми допадна, някой бил ли е там?
Благодаря!

# 624
  • Мнения: 77
vikiimm, ще чакам с нетърпение впечатленията ти от хотел Принцес резиденс. Ние сме резервирали там, само че от 4 юли. Пожелавам ви хубаво време и много весели емоции!
Момичета, ще съм много благодарна за всяка информация за тази или друга детска кухня, защото иначе трябва да си носим оттук 30 бурканчета.
Мерси, Хелда!
Малкия в момента е болен и се надявам до 23.06 да се оправи и наистина почивката да е хубава!
След това ще пиша!
Здравейте!
Тъкмо се връщаме от Китен!  Sunglasses
Хотела е страхотен,стаите просторни,има котлон,кана за топла вода и микровълнова (за тези които  са с по-малки деца и държат да приготвят храна,като мен  Simple Smile ). Стаите се почистват всеки ден ,както и се сменят хавлиите! За всичко от което имаш нужда се обаждаш на рецепция и ти го носят в стаята! Персонала е любезен,отзивчив и усмихнат!
От хотела,направо се слиза на пясъка и е супер удобно!
Има една импровизирана стая за детски кът!
Ние бяхме с платени нощувка + закуска! И точно от закуската не съм доволна,не че небеше вкусна,а за 9 дни всеки път имаше едно и също (варени яйца,бъркани яйца,пържени филийки,баница,колбас,кашкавал,сирене,мляко,мед,сладко,масло,домат,краставица,овесени ядки,портокал,грейпфрут и отвреме на време ябълка).
Ресторанта предлагаше и обедно меню което включка супа(избор м/у 3 вида), основно ястие (избор м/у 3 вида) и десерт - срещу 12лв.!
От хотела ни изпратиха с благодарствено писмо,че сме били техни гости,2 химикалки и кутиийка с 4 бутилки мин.вода за из път!  Simple Smile

# 625
  • София
  • Мнения: 180
vikiimm, много се радвам, че сте доволни от почивката и от хотела! Ние сме със закуска и вечеря и  ме интересува има ли големи опашки в ресторанта, чака ли се много за маса, а също и кои стаи са по-тихи?

# 626
  • Мнения: 77
vikiimm, много се радвам, че сте доволни от почивката и от хотела! Ние сме със закуска и вечеря и  ме интересува има ли големи опашки в ресторанта, чака ли се много за маса, а също и кои стаи са по-тихи?
В ресторанта не сме чакали,закуската беше на блок маса и ако нещо е свършило,казваш и го изнасят. Ние бяхме в апартамент на 5-ти етаж с изглед към улицата и вечер не беше шумно(а спахме на един отворен прозорец),пък и силната музика от заведенията спира в 00.00ч.

# 627
  • София
  • Мнения: 180
Благодаря ти за споделеното. Ние ще пътуваме за Китен в сряда и ще пиша впечатления веднага като имам възможност.

# 628
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Благодаря ти за споделеното. Ние ще пътуваме за Китен в сряда и ще пиша впечатления веднага като имам възможност.
С нетърпение ще чакаме още отзиви за Принзес Резиденс, след отзивите на vikiimm вече съм обнадеждена ... sun

# 629
  • Мнения: 269
здравейте ние се върнахме в неделя от китен ,беше много хубаво. Бяхме на хотел Парк Бийч той се намира точно до хотела на bleido и сме много доволни чисто ,хотелиерите много любезни, намира се на главната улица,но не беше шумно.може би защото ходихме юни.а може би защото наблизо няма шумни заведения.Хранехме се в стола на почивната база на Медицинска академия храната беше прекрасна,само ще отбележа че таратора се прави с минерална вода и ни излизаше по 30лв на ден за двама възрастни и две деца на 6 години и едно на 1,5години.На обяд има супи таратор,свинско със зеле и други такива и десерт а вечер пържоли , кебапчета с различна гарнитура ние затова и пропускахме понякога вечерите .закуска няма.Закуската си я купувахме на централната улица и ни излизаше около 8 лева на ден
За хотела отзад има паркинг,чешма където да се измиеш от плажа и всъщност от там отиваш директно на южния плаж по стълбите.В стаите има телевизор, хладилник. ние бяхме в апартамент спалня и стая с единично легло и разтегателен фотьол.Носете си ютия,тяхната не става,банята е широка и хубава.Апартамента се чисти всеки ден и веднъж ни се смениха чаршафите.
Това което не ни хареса е ресторант Елит храната която бяхме поръчали беше развалена,за хотел Европа който гледахме в интернет и ни убеждаваха че е тих, беше си бая шумен и се строеше заведение срещу него и дето пише че е близко до плажа не е вярно
друго не се сещам

Общи условия

Активация на акаунт